Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.

Turkcell BIP Bedava İnternet Hilesi Nasıl Yapılır

Turkcell BIP Bedava İnternet Hilesi Nasıl Yapılır?  Turkcell BIP İnternet Hilesi; Turkcell operatör kullanıcıları için belirli aralıklarla birçok farklı kampanyalar sunuyor. Fakat teknolojinin gelişmesi ile dakika ya da SMS’ten çok insanların internet kullanım miktarı artış göstermiştir. Genel olarak Salla Kazan yaparak internet, dakika ya da SMS kazanma fırsatları olan kişilerin, sadece internet kazanmak için belirli hileler aradıkları da bilinen bir gerçek. Eğer sizler de bedava internet kazanmak istiyor ve bunun için hilelerini arıyorsanız yazımızı sonuna kadar inceleyebilirsiniz.

BİP Bedava İnternet Hilesi

Sizlere bu yazımız içinde kesin sonuçlar veren ve internet kazanmanızı sağlayacak hileleri aktaracağız. Aslında bu durumlar hileden daha çok taktikler olacaktır. Belirli taktikleri uygulamak işe yaramayan dakika ya da SMS hediyelerinden ziyade internet kazanmanıza yardımcı olacak. Gelin beraber nasıl bedava internet kazanılır bunları inceleyelim.

  • Salla kazan uygulamaları her cuma günü yeniden yenilenecektir. Eğer sizler de cuma günü yenilendiği an salla kazan yaparsanız internet kazanma ihtimaliniz çok yüksek olacak. Turkcell her hafta belirli bir kotada internet dağıtıyor ve ilk olarak dağıtımlarına internetten başlıyor. Belirli bir sınıra geldiği an artık internet yerine dakika ya da SMS hediyeleri gönderiyor. İnternet kazanmak isteyen kişilerin ilk salla kazan yapan kişilerden birisi olmak için girişlerini yapması gerekir. Kesinlikle cuma günü salla kazan yapmakta fayda var.
  • Hesabım kısmına giren kişilerin salla kazan kısmına tıkladıkları an telefonları sallamadan sabit bir yere koymaları büyük olasılıkla 1 GB internet kazanmalarına yardımcı olacaktır.
  • Salla kazan yapmadan önce BIP uygulamalarını cihazlardan kaldırmak ve yeniden kurmak yardımcı olacaktır.
  • Yapılan incelemelere gör platinum üyesi olan kişilere daha çok internet paketi tanımlandığı gözlenmiştir. Yani ne kadar çok fatura ödenirse o kadar çok internet kazanma hakkı doğuyor.
  • Salla kazan yaparak internet hediyelerinden yararlanmak için sabahın erken saatlerinde ya da gecenin geç saatlerinde yer almak gerekir. Bu saatlerde internet verme olasılığı daha yüksek. Mesai saatlerinde genel olarak hatlara dakika ya da SMS hediyeleri geliyor.

Bu gibi taktikler ile Turkcell BIP internet kazanma hilesi sizlere yardımcı olacaktır.

BİP Salla Kazan Hilesi

Turkcell bip salla kazan hilesi ise bir çok kişi tarafından bilinen aynı anda bir çok cihazdan aynı hesaba giriş yaparak aynı anda salla kazan yapmaktır. Salla kazan yapmadan önce salla kazan yapılacak telefonlardan aynı hesaba giriş yaparak salla kazan yapmak yeterlidir.

Salla kazan sınırsız sınırsız sallama hilesi bir çok kişi tarafından araştırılan bir konudur ancak sınırsız salla kazan hilesi yoktur. Sadece bir kaç telefon ile aynı anda salla kazan yapabilirsiniz.

Bedava İnternet kazanmak için Turkcell Bedava İnternet 2021 yazımızı okuyabilirsiniz. Ayrıca Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Turkcell BİP Konum Hilesi

Turkcell bip konum hilesi genelde Turkcell bip sürpriz nokta yapmak isteyenlerin denediği yöntemlerden biridir. Turkcell sürpriz nokta hilesi yapmak için sahte konum uygulamaları kullanılmaktadır. Fake GPS ile sahte konum belirleyerek sürpriz nokta yyapabilirsiniz.

Ancak Turkcell sistemlerde yaptığı güncelleme ile fake GPS programı kullandığını anlarsa sizi belli bir süre bip uygulamasından banlayacağını unutmamalısınız.

Sizlere bu yazımızda Turkcell bip internet hilesi hakkında bilgi vermeye çalıştım. Turkcell bip hilesi yapmak sizin Turkcell uygulamalarından belirli süre ban yemenize neden olacağını bilmeniz gereklidir.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu