Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.

Turkcell BİP Yıldızları Kampanyası Bip Kullan Kazan

Turkcell Bip yıldızları kampanyası ile bip üzerinden mesajlaşarak bedava internet kazanabilirsiniz. Bip kullanan kazan kampanyası olarak adlandırılan Bip yıldızları arasında girerek sizlerde hediye internetin alabilirsiniz.

Turkcell faturalı ve faturasız Bip müşterileri bip kullanım yoğunluğuna bağlı olarak mesaj attıkça bedava internet kazanıyor. Her ay kullanım yoğunluğunuza bağlı olarak BİP yıldızları arasına girerek bedava 2 GB internet hakkını alabilir.

Sizlere bu yazımızda Turkcell BİP Yıldızları nedir? Bip kullan kazan kampanyası detayları ve nasıl Bıp bedava internet kazanırım sorularına cevap vermeye çalışacağım. Ayrıca Turkcell bıp mesajlar sayılmıyor sorunu ve bip kullan kazan hakkında merak edilenleri anlatmaya çalışacağım.

Turkcell Bip Kullan Kazan Kampanyası Nedir

Turkcell bip kullan kazan kampanyası olarak adlandırılan Bip Yıldızları Turkcell müşterilerin Bıp uygulaması üzerinden attığı mesaj yoğunluğuna bağlı olarak bedava internet kazanmasına olanak sağlayan kampanyalardan biridir.

Turkcell bip yıldızları sevdiklerinize mesaj atarak kazanabileceğiniz gibi arkadaşınızla grup kurup mesaj atarak da ücretsiz internet kazanabilirsiniz.

Turkcell Bip Yıldızları Nasıl Bedava İnternet Kazanırım

Turkcell bip yıldızları bedava internet kazanmak için Turkcell faturalı yada faturasız müşterisi olmanız gerekmektedir. Turkcell aboneleri Bıp uygulaması telefonuna yükledikten sonra haftalık olarak katılabilecekleri bu kampanyadan yararlanmak için bol bol mesaj atmaları gereklidir.

Her hafta pazar günü başlayıp pazar günü biten bip yıldızlarından bir önceki hafta en çok mesaj atan kullanıcılar 2 GB internet kazanırlar.

Bip yıldızı olup bedava internet kazanmak için yapmanız gereken bol bol mesaj atmak ve yada grup kurup saçmada olsa bir şeyler yazmak gereklidir.

Turkcell Bip Bedava İnternet Kazanmak İçin Kaç Mesaj Atmak Gerekli

Bıp uygulaması üzerinde bedava internet kazanmak için atacağınız mesaj sayısına göre bedava internet kazanırsınız.   Ne kadar çok mesaj atarsanız hediye internet kazanma olasılığınız buna bağlı olarak yükselir.

Bip kullanım yoğunluğuna bağlı olarak belirlenen bip yıldızı olmak için 100, 250, 500, 750, 1000, 1200, 1500, 2000, 2500, 4000, 5000 ve 10.000 adet mesaj atmanız gereklidir. Mesaj hedeflerine ulaştıkça 2 GB bedava internet kazanırsınız.

turkcell bip yıldızı

Turkcell Kullan Kazan Kampanyası 2 GB Bedava İnternet

Turkcell bip bedava internet 2 GB kampanası yıl sonuna kadar devam etmektedir. Her hafta mesaj atarak hediye internet kazanabilirsiniz. Her kullanıcı bip uygulamasını telefonuna indirerek 1 GB bedava internet kazandığı gibi bu yarışmaya katılarak ek 2 GB daha internet kazanabilir.

Turkcell Bip Yıldızları Mesajım Sayılmıyor

Turkcell bip yıldızları mesaj saymıyor yada bip yıldızları bedava internet gelmedi sorusunu neredeyse bir çok kişinin yaşadığı sorunlardan biridir. Bip yıldızları mesaj saymıyor sorunu genelde tek harf mesaj atan kişilerin yaşadığı sorunlardan biridir. Örnek vermek gerekirse tek kelime yada karşı taraf ile sohbet içermeyen sadece hediye internet kazanmak için atılan seri harf mesajları en sık yapılan hatalardır. Karşı tarafa a,b,c,d gibi tek harf yada rakam göndermeniz mesajlarınızın sayılmamasına neden olabilir.

Turkcell bip üzerinden haftada 1 defa hediye kazanırsınız hediye kazandıktan sonra attığınız mesajlar o hafta için sayılmayacaktır.

Bip Yıldızları Ban Kaldırma

Bip yıldızları bip kullan kazan uygulamasında hile yapanların yaşadığı sorunlardan biri olan ban cezası genelde yasal olmayan hileli uygulamalar kullanmak sonucunda olmaktadır. Sistemi aldatmaya yönelik hareketler artık kolayca anlaşıldığı için ban yediğinizde banın kalkması için uygulamayı telefonunuzdan silip tekrar kurabilir yada ban süresinin biteceği tarihi bekleyebilirsiniz.

Turkcell BİP Yıldızları Hilesi

Turkcell BİP yıldızları hilesi yapmak bir çok kişinin merak etiği sorulardan biridir. Telefona yada bilgisayara otomatik mesaj atan programları kullanmak oldukça sık yapılan hilelerden olmasına karşın Turkcel tarafından önerilmeyen yöntemlerdir.

Turkcell bip yıldızlarında hile yapmak sistem tarafından algılanacağı için hile yapmak yerine etik şekilde mesaj atarak bedava internet kazanabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu