Turkcell Biz Nedir? Ekip Kur Bedava İnternet Kazan

Turkcell Biz Nedir? Turkcell Biz Ekip Kur Kazan; Turkcell Biz ile yepyeni bir özellik getirerek, hem paylaşmayı hem de avantajlarını ayrıcalıklı şekilde kullanmak için sunduğu yeni özelliğidir.

Turkcell Biz ile sevdiklerinizden oluşan bir ekip kurarak, ekip için de kullanmadığınız GB’ları transfer edip, internetiniz bittikten sonra da GB hediyesi alabileceğiniz bir platformdur.

Turkcell Biz ekibinde en az 2 kişi en fazla 5 kişi olabilirsiniz. Turkcell’in Biz platformunu oluşturmasındaki en büyük amacı, paylaşımı çoğaltmaktır. Hem de ekip içinde tasarruf edip, kullanmadığınız internetinizi paylaşarak indirimler kazanabileceğiniz yenilikçi ve paylaşıma açık platformdur.

Turkcell Biz Nedir?

Turkcell biz ekip kurma nedir sorusuna cevap vermek gerekirse sevdikleriniz, arkadaşınız yada aileniz ile en 2 en fazla 5 kişi olacak şekilde kurup kurarak kazanmaya başlayabilirsiniz. Ekip için ücretsiz konuşma 25 altına aylık bedava 2 GB veren Turkcell Biz ayrıca kullandığınız tarifede size indirim olanağı sunmaktadır.

Turkcell Biz’e Katılmak İçin Ne Gerekli?

Turkcell Biz platformuna katılmak için öncelikle en az 2 kişi en fazla 5 kişiden oluşacak bir ekip belirlemeniz gerekiyor.  Ekibinizde ister ailenizden isterseniz de arkadaşlarınızdan kişilerin olması fark etmiyor.

Turkcell Biz platformu tamamen ücretsizdir. Ancak bireysel faturalı hat sahipleri tarifelerinde herhangi bir değişiklik yapmadan ekiplerini ücretsiz bir şekilde oluşturabilirler. Turkcell Biz ekibinizle hem GB paylaşımı hem de avantajlarda faydalanabilirsiniz. Ekip içinde sürekli yardımlaşa bilinen bir özellik olmasının yanında aylık kullanmadığınız internetiniz de boşa gitmeyecek.

Konuşmayı çok sevenlerin de ekip içinde sınırsız ve herhangi bir ek ücret ödemeden istedikleri gibi konuşma imkanı da sağlıyor.

Turkcell Biz’e Nasıl Katılırım?

Turkcell Biz’e katılmak için Dijital Operatör uygulaması ya da turkcell.com.tr adresine girerek ekibinizi oluşturabilirsiniz. Arkadaş çevreniz ya da aileniz ile kolay bir şekilde Biz ekibinizi kurabilirsiniz.

Dijital Operatör uygulamasına giriş yaptıktan sonra Turkcell Biz bölümüne girerek “Ekip Oluştur” seçeneğini tıklayın. Daha sonra Ekip oluştur bölümüne girdikten sonra ekibinizde olmasını istediğiniz kişilerin telefon numarasını yazarak davet gönderin.

Bu işlemden sonra ekibiniz oluşmaya başlamış olacaktır. Sevdiklerinizle birlikte oluşturduğunuz ekip ile sizlere birbirinden avantajlı seçeneklerden yararlanabilirsiniz. Ayrıca “İşlemlerim” bölümünden GB transferinizi de gerçekleştirebilirsiniz.

Turkcell Biz Avantajları

Turkcell Biz ekibiniz ile birbirinden farklı avantajlardan yararlanabilirsiniz. Bu avantajlar hakkında detaylı bir bilgi verecek olursak;

  • GB transferi
  • Yeni müşteri referansına %10 indirim
  • Ekip için sınırsız konuşma
  • Gençlere özel ek internet
  • 65 yaş üstü müşterilere akıllı fatura
  • Turkcell Biz’e özel avantajlı ev interneti

Turkcell Biz GB Transferi Nasıl Yapılır?

Turkcell Biz platformunun en dikkat çekici bölümü GB transferidir. GB transferi ile kullanamadığınız internetiniz artık boşa gitmeyecek ve ekibinizde bulunan kişilere internetinizi transfer edebileceksiniz. Yapmanız gereken işlem Dijital Operatör uygulamasına giriş yaparak “İşlemlerim” bölümünden GB transfer işleminizi yapabilirsiniz.

Turkcell Biz Yeni Müşteri Referansına %10 İndirim

Turkcell Biz platformu ile sevdiklerinizi yeni müşteri olarak Turkcell’e davet edip, Turkcell Biz platformu aracılığıyla faturanızda 12 ay boyunca %10 indirim kazanın.

Turkcell Biz Ekip İçi Sınırsız Konuşma Nasıl Yapılır?

Turkcell Biz platformunda oluşturulduğunuz ekip arkadaşlarınız ile sınırsız konuşabilirsiniz. Bu avantaj için herhangi bir ek ücret ödemeden dilediğiniz kadar konuşabilirsiniz.

Turkcell Biz Gençlere Özel 2 GB Bedava  İnternet

Turkcell Biz ekibinizde bulunan her üyeye 31.12.2024 tarihine kadar geçerli olmak şartıyla her ay boyunca ek 2 GB internet hediye ediyor. Bu avantajdan yararlanmak için bireysel faturalı hat sahibi ve 25 yaş ve altında olmanız gerekiyor.

Turkcell Biz ekibinde bulunduğunuz sürece avantajdan yararlanabilirsiniz. Çıktığınız takdirde kazanılan 2 GB ek ücretsiz internet iptal olur.

65 Yaş Üstü Müşterilere Akıllı Fatura

Turkcell Biz üyesi olan 65 yaş ve üzerindeki müşteriler herhangi bir ek ücret ödemeden akıllı faturadan ücretsiz olarak yararlanabilirler. Akıllı faturanın amacı paketinizin içeriğinin bitmesiyle ek ücret ödememeniz için otomatik olarak fatura kontrolü yapar ve kullanımlarınızı kısıtlayıp size bilgi verir.

Turkcell Biz’e Özel Ev İnternet Paketleri

Turkcell Biz’e Özel Ev İnternet Paketleri, evinizde ihtiyacınız olan hız ve kaliteyi sunuyor. İster tek başınıza ister ailenizle, isterseniz de arkadaşlarınızla internetin keyfini çıkarın. Turkcell Biz’e Özel Ev İnternet Paketleri, size uygun fiyatlarla farklı seçenekler sunar. İster limitsiz ister limitli, ister fiber ister ADSL, istediğiniz paketi seçin ve Turkcell kalitesiyle internete bağlanın. Turkcell Biz’e Özel Ev İnternet Paketleri ile ayrıca Turkcell TV+ hizmetinden de yararlanabilir, binlerce film, dizi, belgesel ve spor programını izleyebilirsiniz. Turkcell Biz’e Özel Ev İnternet Paketlerini hemen başvurmak için Turkcell resmi internet sitesinden gerekli bilgileri alabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu