Turkcell Bizce Nedir? Bizce Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell Bizce Nedir? Bizce Bedava İnternet Kampanyası; Kadınlara özel olarak hazırlanmış mobil uygulamalardan biridir. Kadınların sorularına cevap bulabileceği, el işi ürünlerini satabileceği, ev ekonomisine destek olabileceği geniş yelpazeli bir uygulamadır.

Turkcell hat sahibi kadınları uygulamayı telefonuna indirerek kullanmaya başlayabileceği Bizce ayrıca kupon biriktirerek bedava internet kazanmanızı sağlamaktadır. Uygulamaya her gün giriş yapan üyeler biriktirdiği kuponlar ile bedava internet alabilir.

Kadınların mağaza açarak ev yapımı ürünlerini satmasını destekleyen Turkcell ayrıca kadın ustalar ve kadınlara bizce uygulaması üzerinde verdiği eğitimle onların hem kendi parasını kazanmasını sağlıyor hemde kadınların aklınıza takılan tüm soruları konusunda kişiler cevaplamasını sağlayor.

Kullanımı her geçen gün artan Turkcell bizce nedir? Turkcell bizce bedava internet nasıl kazanılır? Bizcede kupon nasıl biriktirilir ve Turkcell bizce hakkında merak edilen cevaplamaya çalışacağım.

Turkcell Bizce Nedir

Turkcell bizce uygulaması kadınlara özel olarak hazırlanmış hem hediye internet kazandıran hemde kadınları kendi işinin sahibi olmasını sağlamaktadır. Kadınların ev ekonomisine destek olmasını sağlayan bizce mağaza açarak ürün satmanızı sağlayarak kendini paranızı kazanmanızı sağlar.

Ayrıca bizce üzerinden eğitim alarak belirli bir konuda uzmanlaşarak bir çok iş alanında sizlere destek olmaktadır. Bizce uygulaması üzerinden ayrıca her gün giriş yaparak bizce kupon biriktir bedava internet kazan kampanyasına katılarak hediye internet kazanabilirsiniz.

Turkcell Bizce Bedava İnternet Kampanyası 2024

Turkcell bizce kupon biriktir kampanyası ile hediye internet kazanmak için aktif olarak her gün bizceye giriş yapmanız gerekmektedir. Uygulamaya her gün giriş yapmanız bedava internet kazanmanızı sağlar.

Turkcell bizce ile kupon biriktir kampanyasından kazabileceğiniz hediyeler ise;

  • 15 kupon = Günlük 2 GB internet kullanımı
  • 30 kupon = 3 günlük 3 GB internet kullanımı
  • 45 kupon = Günlük 5 GB internet kullanımı
  • 60 kupon = haftalık 2 GB internet kullanımı

Uygulamaya giriş yaptıktan sonra mutlaka Bizce kupon biriktir kampanyası  sayfasına giriş yaparak günlük kuponu almanız gereklidir.

Turkcell Bizce Nasıl Kupon Alınır?

Turkcell bizce kupon biriktir kampanyasına katılmak için bizce uygulamasını telefonunuza indirip kullanıcı giriş yapmanız lazım. Kullanıcı girişi yaptıktan sonra Bizce kupon biriktir kampanyası sayfasına giriş yaparak günlük 1 tane kupon hesabınıza tanımlanır.

Belli dönemlerde günlük 2 kupon veren bu uygulamaya her gün girerek günlük kuponları almayı unutmamalısınız. Biriken kuponları dilediğiniz zaman hediye internet almak için kullanabilirsiniz.

Turkcell Bizcede Bedava İnternet Nasıl Kazanılır

Turkcell bedava internet kampanyasına nasıl katılabilirim ve başvuru SMS ücreti gibi sorular birçok kullanıcı için merak edilen sorular arasındadır. Turkcell bizce bedava internet kullanımı sms ücreti bulunmamakla birlikte mobil uygulamasından kupon biriktir kampanyası sayfasına girerek belirlenen kuponları yükledikten sonra biriken kuponların ardından belirlenen seçenekler arasından tercih edebilirsiniz. Kullanıcılar günlük olarak sadece bir adet kupon alabilme hakkına sahiptir.

Bunun dışında Turkcell dönemsel olarak uygulama içerisinde belirlediği ek kampanyalarla birlikte kullanıcılarına ek kuponlar kazandırma şansı veriyor. Kampanyanın dışında belirlenmiş baremleri uygulamış olan kullanıcılar hak kazanmış oldukları seçeneğini yahut bir sonraki barem için kupon biriktirmeye devam edebilir. Örneğin bir Turkcell kullanıcısı 15 kupon topladıktan sonra isterse günlük 2 GB internet seçeneğinden faydalanabileceği gibi bunu 30 kupon yada daha fazla ulaştırarak hedeflemiş olduğu baremi tercih etme hakkına sahiptir.

Her bir durumdan ayda sadece bir kez kullanım hakkına sahiptir. Hediyenin bitim süresi ile beraber hediye tekrar yenilenemez. Kullanıcılara iletilecek olan SMS in ardından hediye internet kullanımı başlayacaktır. Baremin en üst limit sınırı ise kampanya katılımı sınırlarına ise;

  • Günlük 2 GB = 200.000
  • Günlük 3 GB = 100.000
  • Günlük 5 GB = 50.000
  • Haftalık 2 GB = 25.000

Turkcell Bizce Kupon Hilesi 2024

Turkcell bizce kupon biriktir hilesi var mı sorusu bir çok kişinin merak ettiği sorulardan biridir. Bizce kullanıcıları günlük giriş yaptıklarından 1 kupon kazanırlar. Her hangi bir hileye başvurmadan giriş yaparak kupon alırsınız. Turkcell son yaptığı güncelleme ile beraber sahte giriş yapan uygulamaları kolaylık anladığınızda bilmediğiniz uygulamaları kesinlikle kullanmayınız.

Turkcell Bizce Kullanıcı Yorumları

Turkcell bizce kullanan kadınlar yaptıkları yorumlarda uygulamanın bedava internet vermesinden dolayı çok yararlı olduklarını söylemişlerdir. Bizce kullanıcı yorumlarında ev hanımları mağaza açarak ürün satışı yapmakta ve ev ekonomisine katkıda bulunduklarını dile getirmişlerdir.

Ayrıca Turkcell bizce kullanıcı yorumlarda ipragaz, şok ve a100 dahil bir çok mağazada yapılan indirimleri kadınların oldukça ilgisini çekmektedir.

Turkcell Bizce Hesap Silme

Turkcell bizce hesap silme ve Turkcell bizce hesabını kapatmak için uygulamayı telefondan silmeniz yeterlidir. Uygulamayı silerek belirli bir süre kullanıcı giriş yapmadığınızda hesabınız kapatılacaktır.

Sizlere bu yazımızda Turkcell bizce ile kupon biriktir kampanyası hakkında bilgi vermeye çalıştım. Bizce bedava internet kazanma hakkında aklınıza takılan soruları yorum kısmına yazarak bize sorabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu