Turkcell Faturalı Bedava Dakika

Turkcell Faturalı Bedava Dakika 2024; Faturalı ve faturasız hatlara özel paketleri, hediyeleri, kampanyaları ile 2024 yılında da en çok konuşulan ve en çok ilgi göre operatörlerden biri olan Turkcell, mobil hatlara yönelik bedava dakika kazandıran uygulamaları ile akıllı telefonlarınızla dilediğiniz kişiyi dilediğiniz zaman arayabilmenizi sağlıyor.

Turkcell bedava dakikaları kullanan faturalı ya da faturasız hat sahipleri, böylelikle ek paketlere yönelmekten ve aylık fatura giderlerini yükseltmekten kurtuluyorlar.

Turkcell’de faturalı hat sahiplerinin de zaman zaman katılabileceği, bedava dakikaların yanı sıra bedava sms ya da GB kazandıran kampanyalar ve uygulamalar bulunuyor.

Turkcell Hediye Havuzu,  Salla Kazan oyunu, BİP sürpriz nokta kanalı; faturalı hat sahiplerine hediye kazandıran uygulamalar ve kanallar listesinde ilk sıralarda yer alıyor.

Bu yazımızda Turkcell mobil faturalı hat kullanan kişiler için Turkcell faturalı bedava dakika nasıl kazanılır?

Turkcell bedava dakika veren uygulamalar nelerdir? vb. bu konuya dair en çok merak edilen soruları yanıtlamaya, konuya dair sizleri bilgilendirmeye çalışacağız.

Turkcell Bedava Dakika Kazanma 2024

Faturalı hat sahiplerine 2024 yılında bedava konuşma paketi armağan eden uygulama ve kampanyaları aşağıdaki şekilde özetleyebiliriz:

BİP ‘Sürpriz Nokta’ Kampanyasına Katılarak, Bedava Dakika Kazanma

Faturalı hat sahiplerinin yanı sıra tüm Turkcell abonelerinin yararlanabileceği bu kampanyaya göre BİP uygulamasının en trend kanallarından biri olan Sürpriz Nokta kanalını takip eden ve kanala abone olarak, kanalda belirtilen lokasyonları yani adresleri ziyaret eden kişiler; hediye dakikalar kazanıyorlar.

Hediye dakika kazanmak için abonelerin ziyaret ettikleri adreslerdeki hediyeleri toplamaları gerekiyor.

Ziyaret edilen sayfada müşteriler, günlük maksimum 3 hediye, aylık ise maksimum 10 hediye toplama şansına sahip oluyor.

Faturalı hat sahiplerinin kazanabilecekleri bedava dakikalar arasında günlük her yöne 1 saat ya da 2 saat konuşma, haftalık her yöne 500 dakika konuşma, yalnızca BİP kullanımlarında geçerli olmak üzere haftalık her yöne 500 dakika konuşma,  her yöne günlük 100 dakika konuşma vb. hediyeler bulunuyor.

Kanalı takip etmek ve hediye kazanma şansına kavuşmak isteyen kişilerin öncelikle BİP uygulamasını akıllı telefonlarına indirmeleri gerekiyor.

BİP uygulaması akıllı telefonunuzda henüz mevcut değilse, Turkcell abonelerine görüntülü toplu konuşma, mesajlaşma vb. haklar sunan bu uygulamayı telefonunuza Google Play Store ya da Apple Store üzerinden hızlıca indirebilirsiniz.

 BİP #senyapdiye Kanalını Takip Ederek, Bedava Dakika Kazanma

Yine tüm Turkcell abonelerinin yani faturalı hat sahiplerinin dışında faturasız hatların da katılabileceği bu kampanyaya göre BİP uygulamasında bulunan ve abonelerine birtakım görevler tayin eden #senyapdiye kanalını takibe alan ve kendilerine kanal tarafından tayin edilen görevleri hakkıyla yerine getiren kişiler, hediyeler kazanıyor.

Yalnızca kişiye özel olan hediyelerin arasında bedava günlük, haftalık, aylık konuşma hakları da yer alıyor.

Kişiler, görevleri yerine getirdiğinde bedava konuşma paketinin yanı sıra internet paketi, servis üyelikleri gibi birbirinden cazip hediyeler de kazanabiliyorlar.

Bu kanalı takibe alarak, hediye kazanmak isteyen kişilerin de ilk olarak akıllı telefonlarına BİP uygulamasını mutlaka yüklemeleri gerekiyor.

Turkcell Salla Kazan ile Bedava Dakika Kazanma

Turkcell’in tüm abonelerine özel olarak geliştirdiği bir uygulama olan Salla Kazan uygulamasında faturalı hat sahipleri, faturalarını görüntüleyip,  kredi kartları ya da banka kartları ile faturalarını ödeyebilirlerken; faturasız hat sahipleri ise TL yükleme, yani paket satın alma vb. pek çok işlemi gerçekleştirebiliyorlar.

Kısacası Dijital Operatör uygulaması üzerinden tüm aboneler; temel birtakım işlemlerini tek bir tıkla tamamlayabiliyorlar.

Bu uygulamada aynı zamanda abonelere hediye kazandıran birçok kanal bulunuyor.

Bu kanalardan biri olan Salla Kazan kanalı; tüm abonelere her hafta eşsiz hediyeler armağan ediyor.

Böylelikle aboneler, her hafta yepyeni hediyelere kavuşuyor, Turkcell abonesi olmanın ayrıcalıklarını yaşıyorlar.

Turkcell Salla Kazan kanalını takip ederek, kanaldaki Salla Kazan oyununu oynayan faturalı hat sahiplerini ve faturasız hat kullanıcılarını bedava konuşma paketleri de bekliyor.

Bununla birlikte hediye dakika, internet ya da diğer hediyeleri kazanmak için öncelikle 4.5G uyumlu akıllı telefon ve sim kart kullanmak gerekiyor.

Şayet, oyunu oynayan kişiler, 4.5G teknolojisini kullanmıyorlarsa Salla Kazan oyununu oynamaları, bu teknolojiye başvuru olarak da kabul ediliyor.

Salla Kazan oyununu oynayan kişilere her hafta dağıtılan hediyeler arasında aylık her yöne 250 dakika, aylık Turkcell hat içi 10 bin dakika, haftalık ya da günlük her yöne 500 dakika vb. bedava dakika paketleri yer alıyor.

Bu oyunu oynayarak her hafta dakika, GB ya da diğer hediyelerden kazanmak isteyen faturalı ya da faturasız hat sahiplerinin öncelikle Google Play ya da Apple Store üzerinden telefonlarında Dijital Operatör uygulamasını indirmeleri gerekiyor.

 Oyun Oynayarak Bedava Dakika Kazanma

Turkcell faturalı ya da faturasız hat sahipleri Turkcell anlaşmalı pek çok oyunu oynadıklarında da hediye dakikalar ve şahane hediyeler kazanıyorlar.

Turkcell abonelerine oyun oynadıklarında bedava konuşma paketi hediye eden oyun siteleri listesinde Hediyeli Oyun ve Oyun Klüp Servisi ilk sıralarda yer alıyor.

Oyun Klüp servisinde oyun oynayan aboneler, günlük dört saat hediye konuşma paketi elde ederlerken, Hediyeli Oyun sitesinde oyun oynayan aboneler ise topladıkları puanlar karşılığında bedava dakika kazanıyorlar. Yani toplanılan puan arttıkça, kişilerin kazandıkları dakikalar da artıyor.

BİP Sizinle-BİP ile Kesintisiz İletişim Paketi ile Bedava Dakika Kazanma

Turkcell tarafından başlatılan bu kampanya dahilinde faturalı ya da faturasız hat sahiplerine yani tüm abonelere BİP her yöne 500 dakika ve BİP 1GB internet hediye ediliyor.

Bu hediyeler, abonelerin hattına otomatik olarak yükleniyor.

Bu paketin maksimum 1 hafta geçerlilik süresi bulunduğundan hattına bu paket yüklenen abonelerin hediye dakikalarını ve internet paketlerini 1 haftada kullanmaları gerekiyor.

Bu paket, abonelere sadece bir sefer armağan ediliyor.

Bu yazımızda kısaca Turkcell faturalı bedava dakika nasıl kazanılır? sorusunu yanıtlamaya çalıştık.

Sizler de Turkcell faturalı hat kullanıcısıysanız; bildiğiniz ya da yararlandığınız bedava dakika kazanma yollarını yazımızın yorum kısmına yazabilir, önerilerinizi takipçilerimizle paylaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu