Turkcell Faturasız Hat Fiyatları Ne Kadar

Turkcell Faturasız Hat Fiyatları ne kadar 2021; Günümüzde tıpkı faturalı hatlar gibi yoğun bir ilgi gören faturasız hatlar, özellikle gençler tarafından sıklıkla tercih ediliyorlar.

Ülkemizin en çok müşteri sayısına sahip olan GSM operatörü olan Turkcell, faturasız hatlar için düzenlediği kampanyaları, dolgun paket ve tarifeleri ile faturasız hat kullanımına da yoğun bir ilgi gösterilmesini sağlıyor.

Turkcell faturasız hat yani Hazır Kart’lı müşteriler, bol internet, sms ve dakika dolu tarife ve paket içerikleri ile hatlarını uzun yıllar boyunca kullanmayı tercih ediyorlar.

Bununla birlikte faturasız hat satın alacak olan müşterilerin merak ettikleri sorular arasında Turkcell faturasız hat fiyatları ilk sıralarda bulunuyor.

Özellikle ilk kez Turkcell faturasız yeni hat kullanacak kişiler, hat fiyatlarının uygun olup olmadığını önceden araştırıyorlar.

Bu yazımızda kısaca yeni bir Turkcell faturasız hat satın almayı düşünen kişiler için Turkcell faturasız hat fiyatları 2021 ne kadar? sorusunu yanıtlamaya, konuya dair sizleri aydınlatmaya çalışacağız.

Turkcell Faturasız Hat Fiyatları 2021

Tüm GSM operatörlerinde olduğu gibi Turkcell faturasız hatlar da faturalı hatlara nazaran daha yüksek rakamlarda seyrediyor.

Turkcell faturasız yeni hat fiyatları, 2021 yılı için 100-150 TL arasında değişiklik gösteriyor.

Turkcell bayiliklerinde serbest piyasa koşulları geçerli olduğu için fiyatta oynama söz konusu olabiliyor.

Bununla birlikte bayilikler, maksimum 150 TL’ye kadar fiyatları yükseltebiliyorlar.

Bu fiyatlara tarife ve paketler dahil olmadığından müşterilerin tarife ve paket ücreti de ödemeleri gerekiyor.

Turkcell Faturalı Hat Fiyatları 2021

Faturalı hat satın alan kişiler, nakit olarak hat ücreti ödemiyorlar. Lakin telsiz kullanım ücreti ve bazı vergiler; kişinin faturalı hattına taksitli bir şekilde yansıtılıyor.

Bir diğer deyişle müşteriler, sözleşme boyunca her ay taksitli olarak toplam vergi ve telsiz kullanım ücretini ödüyorlar.

Yani faturasız hat kullanıcılarının tek seferde ödedikleri hat ücretini faturalı hat kullanıcıları, 12 aya yayılmış bir şekilde eşit taksitlerle ödüyorlar.

Nasıl Hazır Kart Alırım?

Turkcell faturasız hat yani Hazır Kart alacak olan kişilerin kimlik kartları ya da nüfus cüzdanları ile birlikte Turkcell bayiliklerine gitmeleri gerekiyor.

Günümüzde online olarak yani internet üzerinden de faturasız hat alınabiliyor.

Faturasız hattınızı uygun fiyatlara turkcell.com.tr sitesinden ya da Dijital Operatör uygulamasından satın alabilirsiniz.

Turkcell Hazır Kart Paket Fiyatları

Hazır Kart’lı Turkcell müşterileri, kendi ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde karşılayan paketleri oldukça uygun fiyatlara satın alabiliyorlar.

Paket fiyatları, paketteki GB, dakika ve sms içeriğine göre değişiklik gösterebiliyor.

Turkcell Gülümseten Paketler, GNÇ Star paketleri, Gülümseten Fırsat paketleri, Aynen paketleri, Çerez paketler; en çok tercih edilen paketler listesinde başı çekiyor.

Paket fiyatlarının 35 TL ile 150 TL arasında değiştiğini söyleyebiliriz.

Turkcell Faturalı Hat Paket Fiyatları

Faturalı hat paket fiyatları da 39 TL’den başlıyor ve paket içeriğine göre 249 TL’ye kadar çıkabiliyor. Turkcell faturalı hat paketleri internet, dakika ve sms paketleri ile her bütçeye uygun paketler bulunmaktadır.

Sizler de Turkcell müşterisiyseniz, konuya dair görüş ve önerilerinizi yazımızın yorum kısmına yazarak takipçilerimizle paylaşabilir, merak ettiğiniz soruları bizlere sorabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu