Turkcell Fırtına BIP 5 GB Hediye İnternet Kampanyası

Turkcell Fırtına BIP 5 GB Hediye İnternet Kampanyası; Turkcell tüm kullanıcılarına biri birinden farklı kampanyalar sunarak yanlarında yer alıyor. Herkesin yüzünü güldürmeyi başaran kampanyalarından bir tanesi de Turkcell Fırtına BIP 5 GB hediye internet kampanyasıdır. 61cell Fırtına kullanıcılarının yararlanabilecek olduğu kampanyalardan bir tanesi olan bu kampanya ile; tarifeye bağlı olarak 1 GB ve 5 GB internet kazanmak mümkün.

Kampanyadan yararlanabilmek için Fırtına tarifelerine geçiş yaparak App Store ya da Google Play üzerinden BIP mobil uygulamasını indirmek gerekecektir. Cihazlara bu işlemleri yaptıktan sonra gelen bilgilendirme mesajı ardından Platinum tarifesi kullanıcılarına özel olarak bir aylık geçerli olan 5 GB internet kullanıma hazır olacaktır.

Turkcell BIP Fırtına Kampanyası

Kampanyadan yararlanmak için Fırtına tarifesinde yer almanızın yanı sıra; BİP uygulamasını da akıllı telefonunuza indirmeniz gerekmektedir. Bu iki kısımdan sonra bir ay geçerli olacak paketlerden yararlanabileceksiniz. Paketler hatlara otomatik olarak tanımlanır. Bir arama ya da SMS gönderimine gerek yoktur. BIP uygulaması üzerinden anlık olarak kullanılacaktır.

Turkcell BİP Bedava Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell fırtına bip 5 gb hediye internet kampanyası ile ister 1 GB bedava internet isterseniz 5 GB bedava internet kazanabilirsiniz.Fırtına paketlerinden her hangi birine katılıp BİP uygulamasını telefonunuza yüklediğinizde bilgilendirme SMS sonrası hediye internet her ay hattınıza yüklenecektir.

Fırtına 2 GB, Fırtına 4 GB ve Fırtına 8 GB paketlerine geçiş yapan aboneler her ay paketlerini iptal etmedikleri sürece otomatik olarak 1 GB yüklenektir.

Fırtına 16 GB Platinum paketine geçen abonelere ise her ay otomatik olarak 5 GB ücretsiz internet yüklenecektir.

Turkcell BİP Fırtına Kampanyası Nasıl İptal Edilir

Turkcell fırtına bip hediye internet kampanyası aboneliğiniz siz iptal etmediğiniz sürece devam eder. Eğer fırtına bip aboneliğinizi iptal etmek istiyorsanız IPTAL 4.5G BIP1GB yazıp 2222’ye kısa mesaj göndererek hemen iptal edebilirsiniz.

Turkcell Fırtına BİP hediye İnternet Kampanyası Detayları

  • Fırtına paketine abone olanlar BİP uygulamasını yüklediklerinde otomatik olarak katılırlar
  • Abonelik iptal edilmedikçe her ay yenilenir
  • SMS onayı sonrası kullanılmaya başlanır
  • 4.5G aboneliğini onayı verilmelidir
  • Fırtına 2 GB, Fırtına 4GB ve Fırtına 8GB paketlerindeki aboneler BiP’te geçerli 1 GB, Fırtına 16GB paketindeki aboneler BiP’te geçerli 5 GB hediye internet verilir
  • Kampanya yıl sonuna kadar geçerlidir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu