Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.

Turkcell Fizy Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell Fizy bedava internet kampanyası ile fizy üzerinden müzik dinledikçe bedava internet kazanabilirsiniz. Turkcell tarafından ücretsiz olarak hazırlanman Fizy dinlendikçe bedava intenret kazan kampanyası ne kadar çok müzik dinlerseniz buna bağlı olarak 1GB yada 2GB internet kazanabilirsiniz.

En çok bedava internet dağıtan operatörlerden biri olan Turkcell son yaptığı kampanya ile müzik dinleme uygulaması olan Fizy kullananlara hediye internet vermektedir.

Birbirinden harika müzikleri dinlemek için Turkcell Fizy uygulamasını App Store ve Google Play üzerinden telefonunuza yükleyerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Yanlızca Fizy Premium üyelerinin yararlanabileceği bu kampanya yıl sonuna kadar geçerli ve her ay size 2 GB İnternet kazanma olanağı sunmaktadır.

Sizlere bu yazımızda Turkcell fizy nedir? Turkcell fizy bedava internet kampanyası, Turkcell fizy üyeliği ne kadar? Fizy ücretlimi sorularına cevap vermeye çalışacağım. Ayrıca Turkcell fizy abone olma ve abonelik iptal detayları yazımızda.

Turkcell Fizy Nedir?

Turkcell fizy turkcell tarafından yayınlayan müzik dinleme uygulamalarından biridir. Bir birinden farklı müzikleri dinleyebileceğiniz Fizy yerli ve yabancı şarkıların reklamsız olarak sunulduğu uygulamadır.

Her an her yerde dinleyebileceğiniz fizy milyonlarca müzik ve video içeriği ile kendi müzik listenizi oluşturmaya olanak tanımaktadır. Bazı Turkcell paketlerinden tarifeye ek olarak sunulan Fizy ayrıcaa platunim abonelerinin paketlerinde tanımlıdır.

Turkcell Fizy Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell fizy bedava internet kampanyası ile 1 ay içerisinde 250 şarkı dinlediklerinden haftalık 1 GB hediyesi kazanırlar. Eğer 1 ay içerisinden 500 şarkı dinlerlerse haftalık hediye 2 GB internetin sahibi olurlar.

Her ay bedava internet kazanma olanağı sunan fizy yıl sonuna kadar geçerli olan bu kampanyada ayda 1 defa kazanma imkanı sunmaktadır. Fizy bedava internet kampanyasına sadece ücretli fizy premium aboneleri katılabilir. Ücretli fizy kullanıldığı süre boyunca yıl sonuna kadar her ay 2 GB internet kazanabilirsiniz.

Turkcell Fizy Bedava İnternet Kimler Alabilir

Fizy hediye internet kampanyası tüm faturalı ve faturasız Turkcell müşterilerinin kullanımına açıktır. Turkcell müşterisi olup fizy premium abonesi olan bedava internet kampanyasından yararlanabilir.

Turkcell Fizy İnternet Nasıl Alınır

Fizy bedava internet kazanmak için ilk olarak fizy premium abonesi olmanız gerekmektedir. Yıl sonuna kadar geçerli olan bedava internet kampanyasına üyeliğinizi iptal etmedikçe her ay otomatik olarak katılırsınız.

Bir takvim ayı yani ayın başından sonuna kadarki sürede 250 tane şarkı dinlerseniz haftalık 1 GB bedava internet kazanırken 500 şarkı dinlediğinizde 2 GB hediye internet kazanırsınız.

Anlık olarak sayılan şarkıları dinlediğinizde sayılması için mutlaka en az 30 saniye boyunca şarkının dinlenmesi gereklidir. 250 ve 500 sayılarını geçtiğinizde anlık olarak bilgilendirme mesajı gelir.

Turkcell Fizy Dinledikçe Kazan

Turkcell fizy dinle kazan kampanyası sadece fizy premium üyelerinin yararlanabileceği kampanyalardan biridir. Aylık üyelik bedeli bulunan fizy aboneliği sonrası her ay size 2 GB bedava internet kazandırmaktadır. Üyeliğinizi iptal etmedikçe her ay ücretsiz internetin sahibi olabilirsiniz.

Fizy Premium Nasıl Aboneli Olurum

Fizy premium aboneliği almak için Dijital Operatör uygulamasına giriş yaparak satın alabilirsiniz. Ayrıca üyelik satın almak için Turkcell müşteri hizmetleri numarası olan 532 arayabilir yada Turkcell mağazalarından satın alabilirsiniz.

Turkcell Fizy Üyelik Ücreti Ne Kadar

Ücretli servislerden biri olan Fizy yıllık abonelik bedeli bulunan bir hizmettir. Aylık 17.99 TL fiyat ile satışa sunulan fizy eğer taahhütlü olarak satın alındığından indirimli olmaktadır. 12 aylık taahhüt verildiğinde fiyat 12.99 TL olarak değişmektedir.

Fizy Üyeliği Nasıl İptal Edilir

Turkcell fizy premium üyelik aldıysanız iptal etmek için IPTAL PREMIUMFIZYYILLIK yazıp, 2200 kısa mesaj atmanız yeterlidir. Ancak unutulmaması gereken önemli konusu ise eğer taahhütlü olarak Fizy aboneliği aldıysanız kullandığınız ayların indirimleri sizden cayma bedeli olarak tahsil edilir.

Turkcell Fizy Müşteri Hizmetleri Numarası

Fizy müşteri hizmetlerine bağlanmak abonelik işlemleri, abonelik iptal sorunlarını ve fizy hakkında aklınıza takılanları 532 ya da 0532 532 0000 numaralarını arayarak halledebilirsiniz.

Turkcell Fizy İnternet Harcıyor Mu

Fizy aboneliği olan Turkcell müşterileri fizy uygulamasını kullandıklarından internet paketlerini harcamazlar. Sadece Turkcell müşterileri için geçerli olan bu durum diğer operatörlerde internet paketlerinden harcanmaktadır. Ayrıca internetsiz olarak fizy dinlemek için kendi listenizi oluşturarak dilediğini zaman internetsiz olarak kullanabilirsiniz.

Sizlere bu yazımızda Turkcell fizy bedava internet kampanyası hakkında bilgi vermeye çalıştım. Aklınıza takılan soruları yorum kısmına yazarak bize sorabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu