Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.

Turkcell GNÇ Çatlat Kazan Hilesi

Turkcell GNÇ çatlat kazan hilesi yaparak bedava internet kazanmanız mümkün. 26 yaşından küçüklere yönelik sayısız kampanya yapan Turkcell gençleri yoğun internet kullanımı düşünerek haftada 2 defa yumurta çatlayarak bedava internet sağlamaktadır.

GNÇ çatlat hediyeni kap kampanyası ile gençleri kendine çekmeye çalışan Turkcell ayrıca GNC Çatlat Kazan yaparak bedava internet kazanma olasılığını yükseltmektedir. Haftada 2 defa gnç yaparak bedava internet kazanamıyorsanız sizlere GNC Çatlat Hilesi yaparak haftada 2 defa hediye internet kazanabilirsiniz.

Turkcell GNÇ Çatlat Kazan hilesi nasıl yapılır ve adımları nelerdir? Uygulama için herhangi bir ayarlama gerekli mi? gibi sorular Turkcell abonelerinin cevabını sık sık aradığı sorular olmaya başladı. Turkcell Çatlat Kazan hilesi hakkında merak ettikleriniz yazımızda.

GNÇ Çatlat Kazan Hilesi Nasıl Yapılır?

İlk olarak GNÇ çatlat yapmanız için 26 yaşından küçük olmanız ve GNÇ uygulamasının telefonunuza yüklü olması gereklidir. Eğer uygulama yüklü değilse hemen Play Store ya da App Store mağazalarından uygulamayı indirerek GNÇ çatlat hilesi yapmaya başlayabilirsiniz.

  • GNC  çatlat uygulamasın günde 1 defa olan hakkınız 2 defaya çıkarmak için uygulamaya giriş yapıp uygulamadan çıkış yaparak uygulamayı kapatın.
  • Uygulamadan komple çıkış yaptıktan sonra Play Store ya da App Store dan VPN indirip VPN üzerinden GNC uygulamasına giriş yapın
  • Uygulamaya kullanıcı giriş yaptıktan sonra  “Çatlat” butonuna tıklayıp yumurtayı çatlatmaya işlemine geçin.
  • Yumurta kırılma anında tam size hediye vereceği zaman aniden uygulamayı kapatın
  • Uygulamayı kapatmanın hemen ardından ayarlardan uygulamaya girip verileri sıfırlayın.
  • Bu işlemleri yaptığınız anda telefonunuza bedava hediyenize ilişkin detaylar SMS yöntemiyle iletilecek.
  • Şimdi 2 defa defa GNÇ çatlat yapmak için VPN kapatarak yeniden giriş yapın.
  • Uygulama verilerini sıfırladığınız için telefon numarasını ve şifreyi tekrardan doldurarak giriş sağlayın.
  • Giriş yaptıktan sonra GNC uygulaması tekrar “Çatlat” seçeneğine tıklayarak işlemi gerçekleştirirken hak kaybına uğramadan görüyorsunuz. Yaptığınız bu işlem uygulamayı şaşırtacak mevcut olan hediyeleri kazanmanızı sağlanmış oluyor.

Her telefonda çalışmayan bu yöntem çoğu zaman işe yaramaktadır. Ancak Turkcell’in yaptığı güncelleme sonucu bu hilesi yaparken ban yeme olasılığın oldukça yüksektir. Turkcell artık hile yapanlarla belirli bir süre ban cezası vermektedir.

Turkcell GNÇ Çatlat Kazan Hilesi

Eğer VPN kullanarak GNC çatlat hilesi yapmak istemiyorsanız bir diğer yöntem ise aynı anda 2 tane telefondan kendi hesabınıza girerek aynı anda çatlak yapmaktır.

GNÇ çatlat hilesi 8 GB kazanmak için hile yerine size bir taktik vermek istiyorum. GNÇ uygulamasına ne kadar sık girerseniz uygulama sizi otomatik olarak çok girdiğiniz için tanımlar ve bir dahaki GNÇ çatlat yaptığınızda size günlük 8 GB verir. Ne kadar uygulama içerisinde aktif olursanız bu şekilde güzel hediyeler kazanırsınız.

Turkcell son günlerde bir çok güncelleme yayınlayarak artık hile yapanları anlık belirlemektedir. Özellikle sahte konum, Fake GPS ve VPN kullanımı sizin ban cezası almanıza neden olacağı için hile yapmak yerine yorumlara bedava internet kazandıran taktikleri okuyarak yardımlaşabilirsiniz. Genç turkcell çatlat kazan hilesi hakkında aklınıza takılanları yorum kısmına yazabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu