Turkcell Goller Cepte Her Gole 100 MB Bedava İnternet

Turkcell her gole 100 MB bedava internet kampanyası faturalı ve faturasız bireysel tüm Turkcell müşterilerinin katılabileceği yarışmalardan biridir. Goller Cepte uygulamasını indirerek katılabileceğiniz her gole 100 MB bedava internet kampanyasından toplamda 1 GB kadar hediye internet kazanabilirsiniz.

Ücretsiz olarak katılabileceğiniz her gole 100 MB haftalık olarak bir maç seçiminde o maçta atılan gollere bağlı olarak bedava internet vermektedir. Goller cepte uygulamasını indirerek katılabileceğiniz bu kampanyaya dilerseniz ek 3 TL ücret vererek ek katılım hakkı elde edebilirsiniz.

Sizlere bu yazımızda her gole 100 mb nedir? her gole 100 mb nasıl kazanır ve Turkcell her gole 100 mb katılım şartları hakkında detaylı bilgi vermeye çalışacağım.

Goller Cepte Her Gole 100 MB Nedir

Turkcell Goller Cepte uygulaması hem maçları takip etmek hemde tuttuğunuz takım hakkında bilgi almanız sağlayan taraftar uygulamalarından biridir. Goller cepte uygulaması içerisinde yer alan her gole 100 mb kampanyası ile seçim yaptığınız takımın belirlenen hafta içerisinde attığı her gole 100 MB hediye internet kazanırsınız.

Her hafta 1 defa katılım hakkınızın olduğu her gole 100 mb kazanma kampanyasından ek hak elde etmek için uygulama içerisinde haberleri okuyarak yada videoları izleyerek ek hak kazanarak bedava internet kazanma hakkınızı artırabilirsiniz.

Her gole 100 mb bedava internet kampanyasından haftada 1 defa en fazla 1 GB internet kazanabilirsiniz. Seçtiğiniz maçta hiç gol çıkmasa bile 100 MB bedava internet hattınıza tanımlanır. Ayrıca goller cepte uygulamasını telefonunuza indirdiğiniz 500 MB ücretsiz internet hattınıza tanımlanır.

Goller Cepte Her Gole 100 MB Nasıl Oynanır

Goller cepte ile her gole 100 MB kampanyası katılmak için taraftar uygulamasını telefonunuza indirmeniz gereklidir. Dilerseniz SMS ile katılmak için GOL yazıp 9100’a kısa mesaj atmanız yeterlidir.

Goller cepte uygulaması tuttuğunuz takıma göre seçim yaparak indirip kullanıcı girişi yaptıktan sonra her gole 100 MB yarışması katılım linkine tıklayarak haftalık maç listesi arasında 1 maç seçilerek kaydedilir. Maç oynandıktan sonra toplamda atılan goller kadar hediye internet maç sonunda hattınıza yüklenir.

Goller cepte uygulamasında haftalık maç seçme hakkınız 1 taneden ancak video izleyerek yada 50 tane haber okuyarak ek hak kazanırsınız.

Goller Cepte Bedava İnternet Kazanma

Goller cepte bedava internet kazanmak için uygulamayı ilk defa telefonunuza indirdiğinizde size 500 MB hediye internet verilecektir. Ayrıca goller cepte arkadaşını davet et linkini tıklayarak arkadaşınızı davet ederek 500 MB daha kazanabilirsiniz.

Goller cepte uygulaması ücretli bir uygulamadır. Eğer uygulama içerisinde paket satın alırsanız sizden aylık olarak ücret talep edilecektir. Bizim amacımız sadece bedava internet kazanmak olduğu için asla goller cepte uygulamasının paketini satın almamalıyız.

Goller cepte uygulamasına giriş yatıktan sonra ücretsiz olarak sadece haftalık maç seçimi yapılır. Ayrıca dilerseniz ücretli olarak 1 hak 3 TL VE 3 hak 8 TL olacak şekilde paket alarak bedava internet kazanma şansını artırabilirsiniz.

Goller Cepte Her Gole 100 MB Kampanyasına Nasıl Kullanılır

Goller cepte taraftar uygulamasını telefonunuza mağazadan giriş yaparak indirebilir. Hali hazırda uygulama mağazalarında Goller Cepte 1905, Goller Cepte 1903, Goller Cepte 1907 ve Goller Cepte 1967 uygulamaları arasında tuttuğunuz takımın uygulamasını indirerek katılabilirsiniz.

Goller cepte uygulamalarını IOS ve Google Play mağazalarından indirebileceğiniz gibi SMS ile katılım sağlamak için GOL yaz 2200’a SMS göndermeniz gereklidir.

Turkcell Goller Cepte Bedava İnternet Ücretli Mi

Turkcell Goler Cepte uygulaması diğer adı ile taraftar uygulaması ücretlidir. Ancak uygulamayı indirdiğiniz her hangi bir ücret ödemezsiniz. Goller cepte uygulaması içerisinde yer alan paketleri satın almamanız durumunda her hangi bir ücret ödemezsiniz.

Goller cepte içerisinde bulunan Her gole 100 MB yarışmasına katılmak tamamen ücretsiz olmasına karşın ek hak satın almak için sizde ücret talep edilir. Haftalık 1 defa maç seçme hakkınız bulunmaktadır.

Goller cepte bedava internet kazanmak için paycell kartınızı ile fatura ödeyerek yada para göndererek ek hak kazanabilirsiniz. Özellikle paycell kartınız ile harca yaptıkça ek hak kazanabilirsiniz.

Turkcell Goller Cepte Hilesi

Turkcell goller cepte uygulaması hilesi ve her gole 100 MB hilesi hile neredeyse bir çok kullanıcı tarafından merak edilmektedir.  Turkcell alt yapısı güçlü ve sistemleri aldatmaya yönelik önleri alma konusunda oldukça iyi bir operatördür.

Turkcell goller cepte hilesi yapmak hattınızın kapanmasına yada uygulamalara erişiminiz olmamasına neden olacağından kesinlikle bu yöntemlere asla başvurmayınız.

Eğer goller cepte ek hak istiyorsanız uygulama içerisinde 50 haber okuyarak yada videoları izleyerek ek hak kazanabilirsiniz.

Turkcell Goller Cepte 3 Hak ve 8 Hak Hilesi

Turkcell goller cepte 3 hak hilesi ve 8 hak hilesi ile her gole kesinlikle yoktur. Sadece 3 hak ve 8 hak satın alarak her gole 100 MB kazanma şansınızı artıtabilrisniz.

Goller cepte her gole 100 MB ek hak olmak için 1 hak için 3 TL ve 3 hak için ise 8 TL ücret ödemeniz gereklidir.

Goller Cepte Her Gole 100 MB İptal Etme

Goller cepte uygulamasını satıl aldıysanız paketi iptal etmek için;

GollerCepte üyeliğini sms ile veya faturama yansıt seçeneği ile satın aldıysanız Dünya Paketi için IPTAL DUNYA GOL, Avrupa Paketi için IPTAL AVRUPA GOL, Standart Paket için IPTAL GOL, Süper Paket için IPTAL GC SUPER, İddaa Paketi içinse IPTAL IDDAA yazarak 2200’a sms gönderebilirsiniz.

Her gole 100 MB kampanyasını iptal etmenize gerek yoktur. Haftalık olarak yenilenmeyen bu kampanya ya tekrardan katılmadığınız da üyeliğiniz iptal olur.

Goller Cepte Her Gole 100 MB Gelmedi

Goller cepte her gole 100 MB bedava internet gelmedi sorunu bir çok kullanıcının yaşadığı sorunlardan biridir. Goller cepte uygulamasına giriş yapıp maç seçimi yaptıktan sonra maçta hiç gol çıkmazsa bile hattınıza 100 MB tanımlanır. Ancak maçtan sonra hediye interneti almak için uygulamaya giriş yapmanız gereklidir.

Bedava internet hattınıza maçtan sonraki 24 saat içerisinde tanımlanır.

Sizlere bu yazımızda goller cepte her gole 100 MB internet kazanma yolları hakkında bilgi vermeye çalıştım. Aklınıza takılan soruları yorum kısmına yazarak bizlere sorabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu