Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.

Turkcell Hediye İnternet Kazanma

Turkcell hediye internet kazanma 2021 yılında abonelerini sevindirmeye devam ederken, hem faturalı hem de faturasız hat sahibi abonelere bedava internet vererek kurumsal şirket olduğunu bir kez daha kanıtlamış oluyor.

Günün çoğu zamanını telefonu ile internette gezinenler ya da internet paketi düşük olan kişilerin internet üzerinde en çok arattığı konular bedava internet kampanyaları oldu. Turkcell abonelerinin zaman zaman paketleri yenilenmeden yani paket yenilenme tarihinden önce internetleri bitebiliyor.

İnternetiniz fatura kesim tarihi ya da hazır kartlıysanız paket yenileme tarihinden önce bitiyorsa; Turkcell hediye internet kazanma yollarına göz atabilirsiniz.

Turkcell Hediye İnternet Kazanma Yolları 2021

Turkcell hediye kazanma yolları 2021 yılında oldukça fazla seçenek sunmaktadır. Turkcell internet sitesinde bulunan kampanyaları takip ederek ya da Turkcell Salla Kazan Uygulamasında belirtilen işlemleri gerçekleştirerek bedava internet kazanabilirsiniz.

İster faturalı isterseniz de faturasız hat sahibi olmanız arasında herhangi bir fark yoktur. Hediye internet kazanma fırsatlarını takip ederek güncel olarak hediye internet paketlerinden sizler de faydalanabilirsiniz.

Genel olarak kazandığınız internet paketleri sosyal medyalar tarafınca kullanıldığı için, sizlere sosyal medyada kullanılmak üzere hediye internet paketi verilebilmektedir.

İşte Turkcell hediye internet kazanma yolları;

Turkcell Biz Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell Biz bedava interet kampanyasına katılarak hem bedava konuşabilir hemde her ay 1 GB ve 2 GB hediye internet sahibi olabilirsiniz. Turkcell Biz ekip oluşturmak için Dijital Operatör uygulamasına girerek en az 2 kişi en fazla 5 kişilik ekip oluşturmanız yeterlidir.

Turkcell biz ekip oluşturduğunuzda ekip içinde ücretsiz görüşme ve sürpriz hediyelerin yanında 1 GB bedava internet hattınıza her ay otomatik olarak yüklenir. Eğer ekip üyelerinden yaşı 25 yaşından küçük olan varsa hattına her ay 2 GB bedava internet yüklenecektir.

Turkcell Şansa Tıkla Reklam Kampanyası

Turkcell şansa tıkla reklam kampanyası ile sosyal medya yada internet sitelerinde gördüğünüz Turkcell reklamına tıklayarak bedava internet kazanabilirsiniz. Turkcell şana tıkla reklam kampanyasında karşına çıkan reklamda bulunan 6 tane emocan arasından her hangi birine tıklamanız yeterlidir.

Haftada 1 defa katılabileceğiniz Turkcell şansa tıkla reklam ile her hafta 2 GB bedava internet kazanabilirsiniz. Şansa tıkla reklamında bulunan kutulardan her hangi birini tıklayarak anında hediye internet kazanabilirsiniz.

Turkcell Bizce Hediye İnternet Kazanma

Turkcell tarafından kadınlara özel olarak hazırlanmış uygulamalardan biri olan Bizce uygulaması sayesinden bir çok konuda bilgi sahibi olabilir hatta ev ekonomisine destek bile sağlayabilirsiniz. Kadınların aradığı bir çok soruya cevap veren Bizce uygulaması ile bedava internet kazanabilirsiniz.

Turkcell Bizce uygulamasına her gün giriş yaparak kupon biriktirebilir biriktirdiğiniz puana bağlı olarak bedava internet kazanırsınız. Uygulamaya her giriş yaptığınızda size 1 kupon verilir. Topladığınız kuponları biriktirerek buna bağlı olarak bedava internet paketi alabilirsiniz.

Turkcell Bip Kullan Kazan Kampanyası

Bip kullan kazan kampanyası diğer adı ile Bip yıldızı olarak 2 GB bedava internet kazanmak için arkadaşlarınız yada sevdiklerinizle mesajlaşmanız yeterlidir. Bip yıldızı olmak için ne kadar çok mesaj atar ve size verilen mesaj sayısına ulaştığınızda 2 GB bedava internetin sahibi olursunuz.

Bip kullan kazan kampanyası her hafta yenilenmektedir. Haftalık mesaj sayısını biip uygulaması içerisinde görebilirsiniz.

Turkcell Hediye Havuzu Bedava İnternet Paketi

Turkcell hediye havuzu Dijital Operetör uygulaması içerisinde bulunmamaktadır. Turkcell tarafından yapılan tüm kampanyası ve paketlerine tek yerden ulaşmanızı sağlamaktadır. Bedava internet kazanmak için hediye havuzuna giriş yaparak katılabileceğiniz tüm kampanyaları incelyebilirsiniz.

Turkcell hediye havuzunda size verilen görevleri, yarışma ve kampanyaları inceleyerek bedava internet ihtiyacınızı kolaylıkla giderebilirsiniz. Tüm Turkcell kampanyalarını ayrı ayrı takip etmek yerine tek yerden kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Turkcell Her Gole 100 MB Hediye İnternet

Turkcell her gole 100 MB kampanyasında her hafta belirlenen maçlar arasında bir maçı seçmeniz gereklidir. Seçtiğiniz maçta atılan her gole 100 MB bedava internet kazanabilirsiniz. Haftalık olarak katılabileceğiniz bu kampanyada her hafta 1 maç seçebiliyorsun.

Goller cepte uygulamasına giriş yaparak oynayabileceğiz her gole 100 MB kampanyasından uygulama içerisinde video izleyerek yada haber okuyarak çok maç seçme hakkı elde edebilirsiniz.

Turkcell Bedava İnternet Veren Uygulamalar

Turkcell internet paketleri bittiğinde müşterilerine farklı internet kampanyaları adı altında ücretsiz internet vermektedir.

Bunlar bir tanesi de Turkcell’in bedava internet veren uygulamalarıdır. Bu uygulamaları özellikle internet paketiniz bitmeden yaparsanız, farkında olmadan ek ücret ödemek zorunda kalmazsınız. Güncel internet paketinizi mutlaka takip edin yoksa kota aşımında ek ücret ödemek zorunda kalırsınız.

  • Dijital Operatör Uygulaması

Turkcell Dijital Operatör Uygulaması ile hediye havuzunda bulunan size özel paketlerden yararlanabilir, Salla Kazan ile de bedava internet kazanabilirsiniz. Ayrıca Dijital Operatör Uygulamasını kullanan aboneler güncel hediyelerden anında haberdar olabilmektedir.

  • Turkcell Yaani Arama Motoru Uygulaması

Turkcell’in kendi uygulaması olan Yaani arama motoru ile bedava internet kazanabilirsiniz. Uygulamayı telefonunuza indirip, düzenli olarak kullanıldığında 1 GB bedava internet hediyeniz hattınıza tanımlanacaktır.

  • Turkcell GNÇ Uygulaması

Turkcell GNÇ Uygulaması ile hediye internet kazanma şansınız oldukça yüksektir. Genel olarak öğrenciler tarafından tercih edilen bu uygulama ile Çatlat bölümüne giriş yaparak verilen görevleri yerine getirerek haftanın 2 günü hediye internetiniz kullanmaya başlayabilirsiniz.

Turkcell GNÇ çatlat hediyeni kap kampanyası kapsamında Genç Turkcell müşterileri haftada 2 defa yumurta çatlatarak bedava internet kazanıyorlar. GNÇ çatlat hediyeni kap kampanyasına katılarak sizlerde 8 GB kadar hediye internet alabilirsiniz.

Turkcell BİP Bedava İnternet

Turkcell BİP uygulaması ile hem arkadaşlarınızla sohbet edebilir, hem de uygulamayı indirip abone olan müşteriler anında 1 GB internet kazanmaktadır. Ayrıca arkadaşlarını da BİP uygulamasına davet edenlere de farklı hediyeler verilmektedir.

Bip uygulaması üzerinden bir çok kampanya ve yarışma katılarak bir birinden güzel hediyeler ve internet paketleri kazanabilirsiniz. Bip bedava internet kazandıran kampanyalara ise;

  • Kim 1 GB İster
  • Kazan Kazan
  • Sürpriz Nokta
  • Sende Yap Diye Diye

Turkcell Bedava İnternet Hilesi

Turkcell bedava internet hilesi ile birlikte bir çok kişi bedava internet hediyesi alarak kullanmaya başlamışlardı. Ancak Turkcell yaptığı güncellemeler ile birlikte bu açığını kapatıp, abonelerini bedava internet veren uygulamalara, kampanyalara ve paketlere yöneltmiştir.

Turkcell bedava internet hilesi en çok sürpriz nokta ve salla kazan yarışmalarında denenmektedir. Ancak Turkcell tarafından yapılan bir güncelleme ile sahte konum yada fake gps uygulamalarını kullanmak sistem tarafından kolaylıkla belirlendiği için ban yeme riski taşımaktadır. Turkcell bedava internet hilesi yapmak yerine kampanyalara katılarak bedava internet kazanabilirsiniz.

Turkcell Hediye İnternet Gönderme

Turkcell hediye internet gönderme işlemini yapmanız için öncelikle hediye interneti göndereceğiniz kişinin de Turkcell abonesi olması gerekmektedir.

Salla kazan uygulamasından kazandığınız hediye internetinizi hediye olarak gönderme seçeneği nadir de olsa çıkmaktadır.

Turkcell abonesi sevdiğinize haftalık 1 GB göndermek için, telefonunuzun SMS bölümüne girerek HAFTALIK boşluk 1GB boşluk Telefon Numarasını yazıp 2222’ye gönderdikten sonra hediyesi anında ulaşacaktır.

Sizlere bu yazımızda Turkcell hediye internet 2021 kazanma yolları hakkında bilgi vermeye çalıştım. Güncel Turkcell bedava internet paketleri sitemizde bulabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu