Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.

Turkcell Otomatik Ödeme Talimatı Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell otomatik ödeme talimatı bedava internet kampanyası ile 5 GB bedava interneti abonelerine vermektedir. Turkcell abonelerinin internet sıkıntısı çekmeden diledikleri gibi internette gezinmesi için farklı olarak bedava internet kampanyaları vermektedir.

Turkcell’in aboneleri için sunduğu kampanyalar arasında otomatik ödeme talimatı vererek sunmuş olduğu 5 GB’lık internet kampanyasıdır.

Turkcell Otomatik Ödeme Talimatı Nedir

Turkcell otomatik ödeme talimatı faturalarınızın düzenli olarak kredi kartından otomatik olarak fatura kesin tarihinde ödenmesi işlemidir. Faturalarınızın kesintisiz olarak ödenmesini isteyen Turkcell aboneleri Dijital operatör yada bankanızın mobil işlemler menüsünden talimat vererek her ay düzenli ödenmesi sağlanır.

Turkcell Otomatik Ödeme 5 GB İnternet Hediyesi

Turkcell otomatik ödeme internet hediyesi ile sunulan hediye 5 GB internet kampanyası haftalık olarak hattınıza otomatik ödeme talimat verdiğiniz anda tanımlanmaktadır.

Turkcell otomatik ödeme talimatı vermek için herhangi bir şart yoktur. Yapmanız gereken Turkcell Dijital Operatör uygulaması yüklü ise, uygulamaya girip otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz. Eğer uygulama mevcut değilse müşteri hizmetlerini arayıp daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Turkcell otomatik ödeme internet hediyesinin alınması için rahat tarifeye ihtiyacınız vardır. Kampanyadan yararlanmak için daha önceden bu tür kampanyaya katılmamış olmanız gerekmektedir.

Turkcell Otomatik Ödeme Kampanyası

Turkcell otomatik ödeme kampanyası ile aylık 150 bin aboneye Turkcell tarafından haftalık kullanması için 5 GB internet hediye etmektedir.

Bu kampanyadan sadece Turkcell aboneleri otomatik ödeme talimatı verenler yararlanmaktadır. Otomatik ödeme talimatı verdiğiniz anda 5 GB internet hediyeniz hattınıza tanımlandığı anda SMS ile bilgi gelecektir.

Otomatik ödeme talimatı verip 5 GB internet hediyesini sadece aylık 150 bin kullanıcıyla sınırlandıran Turkcell, kampanyaya katılmak için herhangi bir şart aramamaktadır.

Turkcell Otomatik Ödeme Talimatı Kampanyası 2021

Turkcell otomatik ödeme talimatı kampanyası 2021 yılında da aynı şartlarda geçerli olarak sunulmaktadır.

  • Kampanyadan yararlanmak içi herhangi bir SMS başvurusu yapmanıza gerek yoktur.
  • Otomatik ödeme talimatı verdikten sonra ilk ödemenizde 5 GB internet hediyeniz hattınıza tanımlanacaktır.
  • Otomatik ödeme talimatı 5 GB internet kampanyasından yararlanmak için daha önceden bu tür kampanyadan yararlanmamış olmanız gerekmektedir.
  • 5 GB internet hakkı kazanmak için faturalı hattınız olması gerekiyor.
  • İlk fatura ödemenizi yaptıktan sonra 1 haftalık 5 GB internet hediyenizi kullanmaya başlayabilirsiniz.
  • Hediye 5 GB internet paketiniz bittikten sonra SMS bilgilendirmesi yapılacaktır.
  • Kalan internet hakkınız 1 hafta sonunda iptal edilip, bir sonraki aya kesinlikle devredilmez.
  • Kalan internetinizi KALAN yazıp 2222’ye ücretsiz SMS göndererek öğrenebilirsiniz.
  • Aylık 150 bin abone bu kampanyadan yararlanacaktır.

Turkcell Otomatik Ödeme Talimatı 5 GB Bedava İnternet

Turkcell otomatik ödeme talimatı gb kazanmak çok basittir. Yapmanız gereken sadece otomatik ödeme talimatı vermektir. Otomatik ödeme talimatı vermek için gerekli bilgiyi almak için müşteri temsilcinizle görüşün.

Otomatik ödeme talimatı verdikten sonra hattınıza 5 GB tanımlanıp, 1 hafta boyunca dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

otomatik ödeme talimatı

 

Turkcell Otomatik Ödeme Talimatı Faturayı Ne Zaman Öder?

Turkcell otomatik ödeme talimatı faturayı ne zaman öder konusu tamamen sizin vereceğiniz tarihe göre belirlenmektedir. Fatura kesim tarihiniz her ayın 10’u, 20’si ya da 25’inde olmak üzere tercihinizi yapabilirsiniz.

Fatura kesim tarihi aralığınızı Turkcell internet sitesine girip belirleyebilirsiniz. Fatura kesim tarihini belirledikte sonra son ödeme tarihine de göz gezdirmeyi kesinlikle ihmal etmeyin. Son ödeme tarihini geçirdiğiniz takdirde ek bir ücret ödemek zorunda kalabilirsiniz.

Turkcell Otomatik Ödeme Talimatı 5 GB Gelmedi

Turkcell otomatik ödeme talimatı 5 gb gelmedi diyorsanız hemen yapacağınız tek şey müşteri temsilcinizle görüşüp sorunun ne olduğunu öğrenmek olacaktır. Size en ayrıntılı bilgiyi müşteri temsilciniz verecektir.

Turkcell Otomatik Ödeme Talimatı Vermek Ücretli Mi

Turkcell otomatik ödeme talimatı vermek ücretli mi sorusuna cevap vermek gerekirse hattınızın faturasını otomatik ödemek için talimat vermek ücretsiz bir hizmettir ve sizden asla ücret talep edilmez. Otomatik ödeme talimatı verdiğinizde ücret ödemediğiniz gibi 5 GB bedava internette kazanırsınız.

Turkcell Otomatik Ödeme Talimatı İptali

Turkcell otomatik ödeme talimatı iptal işlemi için talimatı nereden verdiğiniz çok önemlidir. Eğer mobil bankacılık kanalı üzerinden otomatik ödeme talimatı verdiyseniz bankanızın mobil uygulamasına giriş yaparak talimatlarım adımı takip ederek iptal edebilirsiniz.

Otomatik ödeme talimatını Turkcell uygulamasından verdiyseniz iptal etmek için Dijital Operatöre giriş yaparak faturalarım linkine tıklayarak açılan ekranda otomatik ödeme talimatı linkine tıklayarak otomatik ödeme talimatını iptal edebilirsiniz.

Sizlere bu yazımda Turkcell otomatik ödeme talimatı bedava internet kampanyası hakkında bilgi vermeye çalıştım. Aklınıza takılan soruları yorum kısmına yazarak bize sorabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu