Turkcell Salla Kazan Hilesi Nasıl Yapılır?

Turkcell Salla Kazan Hilesi Nasıl Yapılır? Turkcell Salla Kazan bedava internet hediye ederek müşterilerine ücretsiz internet sağlıyor. Salla Kazan kampanyasıyla Turkcell hem müşterilerini rakip GSM şirketlerine kaptırmıyor hem de Turkcell’i tercih etmelerine sebep oluyor.

Turkcell Salla Kazan yapmanız için ister faturalı isterseniz de faturasız hat sahibi olmanız fark etmiyor. Dijital Operatör uygulamasını telefonunuza indirdikten sonra Salla Kazan kampanyasına istediğiniz zaman katılabilirsiniz.

Her hafta Salla Kazan ile bedava internet hediye eden Turkcell, bazen de internet dışında farklı hediyeler vermektedir. Her Salla Kazan yapan internet kazanacak diye bir şart yoktur. Salla Kazan yaptıktan sonra şansınıza günlük, haftalık ya da aylık internet paketi de çıkabilir veya dakika hediyesi de alabilirsiniz.

Turkcell Salla Kazan Nedir?

Turkcell Salla Kazan, Turkcell abonelerinin faturalı ya da faturasız hat sahibi olmalarına bakmaksızın, her hafta ücretsiz olarak katılım sağlanan kampanyadır. Turkcell Salla Kazan ile her hafta salladıkça çeşitli hediyeler kazanma şansı yakalayabilirsiniz.

Turkcell Salla Kazan kampanyasına katılmak için telefonunuzda Dijital Operatör uygulaması olması gerekiyor. Dijital Operatör uygulaması telefonunuzda bulunmuyorsa, Android telefonlar için Google Play Store’dan, IOS telefonlar için App Store’dan ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz.

Turkcell Salla Kazan Nasıl Yapılır?

Turkcell Salla Kazan kampanyasına katılım saylayabilmeniz için öncelikle Turkcell abonesi olmanız gerekiyor.

Turkcell faturalı ya da faturasız hat sahibiyseniz telefonunuza Dijital Operatör uygulamasını ücretsiz bir şekilde indirin. Daha sonra Dijital Operatör uygulamasına giriş yapın. Uygulamaya giriş yaparken sizi otomatik olarak tanıyacaktır ve kolay bir şekilde giriş yapabileceksiniz.

Ancak ilk defa giriş yapacak olanlar ve şifresini unutanlar Hızlı Giriş seçeneğini tıklayarak telefonunuza gelen bildirimi onaylayıp giriş gerçekleştirebilirsiniz.

Turkcell Salla Kazan kampanyası yapmak için Dijital Operatör uygulamasına giriş yapın. Daha sonra ekranda bulunan Salla Kazan baloncuğuna tıklayın. Şimdi kazan seçeneğine basın ve telefonunuzu sallayın. Hediyeniz 5 saniye sonra size gelecektir. SMS ile kazandığınız hediye hattınıza tanımlandıktan sonra, hediyenizi kullanmaya başlayabilirsiniz.

Turkcell Salla Kazan Hangi Günler Yapılır?

Turkcell Salla Kazan kampanyası 19.05.2017 tarihinden itibaren başlamış olup, faturalı ve faturasız hat sahipleri Cuma günleri ücretsiz olarak yararlanabilmektedir.

Perşembe gününden Cuma gününe bağlayan gece Turkcell Salla Kazan kampanyası da aktif olacaktır. Haftada sadece 1 defa kampanyaya katılım sağlayabilirsiniz. Salla Kazan yaptıktan sonra hediyeniz hattınıza tanımlanıp, SMS ile bilgilendirildikten sonra kullanımınıza başlayabilirsiniz.

Turkcell Salla Kazan Ne Zaman Yapılır?

Turkcell Salla Kazan Cuma günü veya Cuma gününü izleyen herhangi bir zamanda yapabilirsiniz.

Turkcell’e yeni katılan aboneler ilk Cuma günü Salla Kazan kampanyasına katılabilirler. Turkcell Salla Kazan’dan çeşitli hediyeler kazandığınızda hemen hattınıza tanımlanır ve kazandığınız hediye paketinizde düşmez.

Hediyeniz günlük, ya da haftalık olarak verilir. Kalan kullanımınız bir sonraki Salla Kazan kampanyasına kesinlikle aktarılmaz.

Turkcell Salla Kazan Ne Zaman Yenilenir?

Turkcell Salla Kazan Cuma günü yenilenir ve ister Perşembeyi Cumaya bağlayan gece yapın, isterseniz de Cuma gününü takip eden herhangi bir anda yapabilirsiniz.

Turkcell Salla Kazan kampanyasının yenilenmesi için her hafta Cuma gününü beklemelisiniz. Haftada 1 kere Salla Kazan yaparak hediyeniz tanımlandıktan sonra kullanımına başlayabilirsiniz. Haftada 2 defa Turkcell Salla Kazan kampanyasından faydalanmak için Kıbrıs Turkcell hat sahibi olmanız gerekiyor.

Salla Kazan İnternet Kazanma Saatleri

Salla Kazan internet kazanma saatleri için genel olarak Perşembe’yi Cuma gününe bağlayan gece yaparak kazanma şansınızı daha fazla arttırabilirsiniz.

Gece haricinden Salla Kazan’dan hediye internet kazanmak için, mesai saatleri dışında sabah erken saatlerde yaparak kazanabilirsiniz. Ancak genel olarak Salla Kazan’dan internet kazanmak istiyorsanız gece 01:00 ile 03:00 veya sabah 05:00 ile 07:00 arasında gerçekleştiği görülmüştür.

Turkcell Salla Kazan Hilesi

Turkcell salla kazan sınırsız sallama hilesi nasıl yapılır ve Turkcell salla kazan internet hilesi sorusu sıkça sorulan sorulardan biridir. Turkcell salla kazan hilesi Turkcell tarafından yapılan bir kaç güncelleme ile artık tamamen önlenmiştir.

Ancak salla kazan hilesi olmamasına karşın sizlere salla kazandan internet kazandıracak bazı taktikler paylaşmak istiyorum. Bildiğiniz üzeri salla kazan her hafta Cuma günü yenilenmektedir bu yüzden cuma günü hemen salla kazan yaptığınız bedava internet kazanma olasılığınız oldukça yüksektir.

Haftalık olarak dağıtılacak internet paketleri bittiğinde genelde bedava dakika çıkmaktadır. Bundan dolayı erken salla kazan yapmak sizin yararınıza olacaktır.

Turkcell dijital operatöre girdikten sonra salla kazan ekranına geldiğiniz telefonunuz sallama yerine sabit olarak bıraktığınızda genelde bedava internet vermektedir.

Bir diğer salla kazan hilesi ise telefonunuzdan uygulamayı silip tekrar kurduktan sonra salla kazan yapmaktır.

Genelde sitemizde yapılan yorumlarda gece salla kazan yapanlara daha sık bedava internet çıkmaktadır. Mesai saatleri dışında ve gece salla kazan yapabilirsiniz.

Unutmayın salla kazan hilesi diye bir şey yoktur. Daha önceleri sahte konum, fake GPS ve sınırsız salla kazan yapan uygulamalar artık sistem tarafından kolaylıkla anlaşılmaktadır. Eğer bu tür uygulamalar kullanırsanız ban ve engel yiyebilirsiniz.

Turkcell Salla Kazan Günleri

Turkcell salla kazan haftanın belirli günceleri yapılmaktadır. Haftada 1 defa salla kazan hakkınız olmasına karşın ek salla kazan hakkı kazanmak için Bip uygulamasında bulunan sendeyapdiye kanalındaki görevleri yapmanız gereklidir.

Salla kazan her hafta Cuma günleri yenilenmektedir. Cuma günüden itibaren diğer hafta perşembe gece 00:00 kadar salla kazan hakkınız saklı kalır.

Salla Kazan Paralı Mı?

Turkcell Salla Kazan paralı mı? sorusu aklınızı pek karıştırmasın. Çünkü Turkcell Salla Kazan tamamen ücretsizdir. Cuma günü yenilenir ve haftada 1 kez size Salla Kazan kampanyasına katılma hakkı verilir.

Kampanyaya katılmak için ücretsiz olarak Dijital Operatör uygulamasını indirip, uygulamaya giriş yaptıktan sonra ana ekranda bulunan Salla Kazan baloncuğunu tıklayıp kampanyaya katılmaktır.

Turkcell Salla Kazan hafta 2 defa yapmak istiyorsanız ek ücret ödemek zorunda kalabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu