Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.

Turkcell Şansa Tıkla Reklamı Kampanyası

Turkcell şansa tıkla reklamı Turkcell faturalı ve faturasız tüm müşterilerine bedava internet dağıtan kampanyalarından biridir. İnternet sitelerinde ve sosyal medya hesaplarında Turkcell reklamlarına tıklayarak 1 GB ve 2 GB bedava internet kazanmanızı sağlıyor.

Turkcell şansa tıkla reklamı günlük ve haftalık bedava internet kazanmak için Turkcell reklamlarına haftada 1 defa olmak üzere tıklamanız yeterlidir. Yıl sonuna kadar geçerli olan bu kampanyada şansa tıkla reklamlarında bulunan 6 tane emocan’dan her hangi birine tıklayarak anında hediye internet alabilirsiniz.

En çok bedava internet veren operatörlerden biri olan Turkcell yeni yaptığı şansa tıkla kampanyası ile bedava internet nasıl kazanılır, Turkcell şansa tıkla nedir? Turkcell şansa tıkla kampanyasına nasıl katılabilirim ve şansa tıkla hediyeleri hakkında bilgi vermeye çalışacağım.

Turkcell Şansa Tıkla Reklamı Nedir?

Turkcell şansa tıkla reklamı Turkcell tarafından verilen reklamın internet sitelerinden ve sosyal medya üzerinden yayınlanması sonra sizin karşınıza bu reklamlar çıktığında tıklayarak hediye kazanma kampanyasıdır. Şansa tıkla reklamı size 1 GB, 2 GB günlük ve haftalık bedava internet kazanma imkanı sunmaktadır.

İnternet sitelerinde gördüğünüz şansa tıkla reklamı tıklamaya bağlı olarak hediye veren bu kampanyada reklamları tıkladıktan sonra karşınıza çıkan 6 tane elinde kuru olan emocan arasından seçim yaparak hediye kazanmanızı sağlamaktadır. Hediye kazabileceğiniz gibi kazanmama ihtimalinin olduğu unutulmamalıdır.

Turkcell şansa tıkla reklamına haftada 1 defa tıklayarak hediye kazanırsınız. Haftada 1 defadan fazla reklama tıkladığınızda hediye kazanamazsınız.

Turkcell Şansa Tıkla Reklamı Hediyeleri

Turkcell şansa tıkla reklamlarını tıklayarak bedava internet kazanmak için reklamları mutlaka görmeniz ve sizin karşınıza çıkması lazım, Reklamları gördükten tıklayarak kazanabileceğiniz hediyeler ise;

 • Günlük 1GB (24 saat boyunca geçerli 1GB)
 • Günlük 2GB Instagram & Twitter (Instagram ve Twitter url’lerinde 24 saat geçerli 2GB internet)
 • Günlük 2 GB (24 saat boyunca geçerli 2GB)
 • Haftalık 1 GB(7 gün boyunca geçerli 1GB)
 • Haftalık 2 GB (7 gün boyunca geçerli 2GB

Reklamları tıkladıktan sonra karşını çıkacak emocan lardan her hangi birini tıkladığınızda yukarıdaki hediyelerden birini kazanırsınız.  Haftada 1 defa hediye kazandıran bu kampanyada bazen hediye kazanma ihtimalide bulunmaktadır.

Turkcell Şansa Tıkla Reklamı Nasıl Yapılır?

Şansa tıkla reklam kampanyasına katılmak için Turkcell faturalı ve faturasız bireysel abonesi olmanız gerekmektedir. Ayrıca mutlaka şansa tıkla reklamlarını internet sitelerinde yada sosyal medya hesaplarında sizin karşınıza çıkması gereklidir.

Yıl sonuna kadar geçerli bu kampanyada her hafta reklamları bularak tıklamak ve hediyenizi almanız yeterlidir. Şansa tıkla reklamları şu an itibari ile bütün internet sitelerinde ve sosyal medya hesaplarında aktif olarak yayındadır.

Şansa Tıkla Reklamı Nerede Çıkıyor

Turkcell şansa tıkla reklamları sadece web sitelerinde ve sosyal medya hesaplarında yayınlanmaktadır. Şansa tıkla reklamlarının çıkması için google üzerinde şansa tıkla araması yaptığınızda reklamları görme olasılığınız artacaktır. Ayrıca web sitemizde sayfaları gezdiğinizde şansa tıkla reklamını görebilirsiniz.

Turkcell Şansa Tıkla Reklamı Kampanyasına Kimler Katılabilir

Şansa tıkla reklamları tüm Turkcell faturalı ve faturasız har sahiplerinin katılımına açıktır. Reklama katılmak için tek şart Turkcell abonesi olmaktadır. Yıl sonuna kadar her hafta katılım gerçekleştirebilirsiniz.

Turkcell Şansa Tıkla Reklamına Kaç Defa Katılabilirim

Şansa tıkla reklamları haftada 1 defa katılma imkanı vermektedir. Reklamları çok sık görmek yada reklamlara tek tekrar tıklamak fazladan hediye kazanmanızı sağlamaz. Her hafta 1 defa katılarak bedava internet kazanabilirsiniz. Eğer haftada 1 defadan fazla katılırsanız hata ekranı göreceksiniz.

Turkcell Şansa Tıkla Reklamı Çıkmıyor Sorunu

Şansa tıkla reklamı Turkcell tarafından büyük bütçe ile yayına verilmiştir. Reklam eğer karşınıza çıkmıyorsa internette şansa tıkla araması yapmak ve sosyal medyada gezmek reklamın sizin karşınıza çıkmasını sağlar. Ayrıca bazen reklamlara çıkmıyorsa web sitesinde internet sitelerini gezerek reklamları görebilirsiniz.

Turkcell Şansa Tıkla Reklam Linkini Paylaşmak

Turkcell şansa tıkla reklamı kampanyasından size hediye çıktıktan sonra bu linki başkası ile paylaşmak pek fayda sağlamaz. Şansa tıkla reklamı linki kişiye özeldir ve siz tıkladıktan sonra başka birinde çalışmayacaktır. Unutmayın sizde çalışan ve size hediye kazandıran link başkasına işe yaramayacaktır.

Turkcell şansa tıkla reklamlarının linkini paylaşmak yerine arkadaşınızın reklamları görmesini sağlamalısınız.

Turkcell Şansa Tıkla Reklama Kampanyası Detayları

Şansa tıkla kampanyası hakkında merak ettikleriniz ve kampanya detayları ise;

 1. Kampanya 30 Mart – 31 Aralık 2024 tarihleri arasında geçerlidir.
 2. Kampanyaya katılım ücretsizdir ve her müşteri her hafta en fazla 1 kez hediye alabilir.
 3. Kampanyadan Turkcell Bireysel ve Kurumsal, Faturalı ve Hazır Kart, aktif, ses müşterileri yararlanabilir.
 4. Şansa Tıkla Kampanyası’na digital internet sitelerinde ve sosyal medyada Şansa Tıkla reklamlarına tıklayıp ulaşılan sayfada Turkcell hesabına giriş yaparak katılabilirsiniz.
 5. Kampanyaya sadece ilgili digital reklamdan tıklayarak ulaşılabilir. Ulaşılan bu sayfa bir defa ziyaret edildikten sonra tekrar ziyaret edilemez.
 6. Giriş yaptıktan sonra açılan bu oyunda 6 emocandan birini seçtikten sonra emocanın elinde tuttuğu pankartta hediye kazanıp kazanılmadığı  görülür, sonrasında açılan ekranda hediye görülür.
 7. Kampanya sayfasında 6 emocan’da birini seçerek şansa çıkan hediye hatta tanımlanır.
 8. Seçilen emocan sonrası kazanıp kazanamadığı belirtilir.
 9. Herkes hediye kazanamaz. Her Emocan’ın tuttuğu kartın arkasında hediye yoktur.
 10. Kampanyaya katılmak için yayınlanacak olan digital reklamlara, reklamların nerede hangi sıklıkta yayınlanacağına Turkcell karar verir.
 11. Oyunu oynamadan sayfadan ayrılma durumunda tekrar sayfaya ulaşılamaz.
 12. Hediye kazanan müşteriler belirlenen aşağıdaki hediyelerden birini kazanabilirler.
 • Günlük 1GB (24 saat boyunca geçerli 1GB)
 • Günlük 2GB Instagram & Twitter (Instagram ve Twitter url’lerinde 24 saat geçerli 2GB internet)
 • Günlük 2 GB (24 saat boyunca geçerli 2GB)
 • Haftalık 1 GB(7 gün boyunca geçerli 1GB)
 • Haftalık 2 GB (7 gün boyunca geçerli 2GB

Turkcell Şansa Tıkla Reklam Hilesi

Turkcell şansa tıkla reklam hilesi bir çok kişinin merak ettiği sorulardan biridir. Şansa tıkla reklam hilesi yapmak sistem tarafından anlaşıldığı için kesinlikle önerilmez. Sitemizin üzerinden sayfaları gezerek şansa tıkla reklamını görebilirsiniz.

Sizlere bu yazımızda Turkcell Şansa Tıkla Reklamı hakkında bilgi vermeye çalıştım. Peki ya siz reklamı görüp tıkladınız mı kazandığınız hediyeyi yorum kısmına yazarak bizimle paylaşabilirsiniz.

3 Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu