Turkcell Tv Plus Paketleri Nedir? TV Plus Fiyatları

Turkcell Tv Plus Paketleri Nedir? TV Plus Fiyatları
04.10.2021 21:08
0
A+
A-

Makalede Neler Var

Turkcell Tv Plus Paketleri Nedir Fiyatları; Sevdiklerinizle birlikte keyifli vakit geçirmek isteyenler için kullanıma sunulan Türkcell TC plus oldukça fazla seçenekler sunuyor. Yerli yabancı kanal seçenekleri ile filmleri ve filmleri sorun yaşamadan günün her saati izleyebilirsiniz. Üstelik 110 kanaldan fazla yerli ve yabancı tv kanalı bulunan Türkcell TV plus paket seçenekleri de isteğe ve beklentiye uygun olarak satışa sunuluyor.

TV Plus Paketleri Artık Cebinizde

Tv paket seçenekleri üzerinden araştırma yaptığınızda beklentinizi karşılayacak seçenekler arasından siz de seçiminizi yapabilirsiniz. Mobil cihaz üzerinden Turkcell TV plus uygulaması ile istediğiniz kanalı günün her saati izleyebilirsiniz. Bunun yanı sıra turkcelltvplus resmi web sitesi üzerinden de istediğiniz kanalları izleyerek keyifli vakit geçirme fırsatı bulabilirsiniz.

Turkcell TV Plus Nedir?

İstediğiniz Film Ve Diziyi Uygun Fiyata Satın Alabilirsiniz

Bunun yanı sıra 2 TL’den başlayan fiyat seçenekleri ile kullanıma sunulan Turkcell TV plus paketleri sayesinde istediğiniz film ve dizileri takip edebilirsiniz. Bu sayede günümüzün en popüler ve en çok tercih edilen çeşitli filmleri kiralayarak izleme şansını yakalarsınız. Bununla birlikte daha fazla detaylı bilgi almak isteyenler için Türkcell site üzerinden kullanıcılarına birçok bilgiyi paylaşmıştır. Bu bilgilere erişmek için tek yapmanız gereken şifreniz ile birlikte giriş yapmak ve daha sonra Ürün ve Hizmetler alanında Servisler bölümüne tıklayarak bu içeriklere ulaşmaktır. Bu alan üzerinden siz de en ideal paket seçeneklerini inceleyebilir ve paket seçenekleri arasından bütçeniz dahil birçok paketten dilediğinizi kiralayarak kullanabilirsiniz.

  • Temel TV+ Paketi ( TV +’a özel 1 GB interneti içinde )
  • Premium TV+ Paketi ( TV +’a özel 1 GB interneti içinde )
  • Yıllık Giriş TV+ Paketi ( TV +’a özel 5 GB interneti içinde )
  • Yıllık Premium TV+ Paketi ( TV +’a özel 10 GB interneti içinde )

TV İzleme Alışkanlığınızı Değiştirecek

Soluksuz bir şekilde izleyeceğiniz film ve diziler sizi bekliyor. Tv keyfi artık ister telefon üzerinden isterseniz de tablet üzerinden sizlere ulaştırılıyor. Bu sayede tv keyfini maksimum ses ve görüntü kalitesinde gittiğiniz her yerde yaşayabilirsiniz. Ayrıca dizi ya da filmleri kaçırdım derdine de son veren bu uygulama sayesinde artık istediğiniz dizi ve filmleri istediğiniz saatte izleyebilirsiniz. Durdurabilir ya da başlatarak izlemeye devam edebilirsiniz. Sen nereye gidersen Türkcell tv plus paketi de seninle gittiğin her yere geliyor. Bu sayede günün her saati tv plus paket çerçevesinde kiraladığın tüm içerikleri 7/24 izleyebilir ve takip edebilirsiniz.

Turkcell TV Plus Paket Fiyatları

Farklı paket seçenekleri ile kullanıma sunulan bu hizmetler paket seçeneğine göre de farklı fiyat aralıkları ile kullanıma sunuluyor. Siz de seçimlerinizde bütçeniz dahilinde ya da pakette yer almasını istediğiniz hizmet içeriğine göre farklı fiyat seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. Ücretlendirmeye baktığımızda ilk paketin 9,90 TL’den başladığını görüyoruz. Bununla birlikte paketin özelliğine göre 14,99 TL gibi fiyat seçenekleri ile kullanıma sunuluyor. Tüm ücretlendirme bilgileri için siz de Türkcell web sitesi üzerinden bu bilgilere son güncel hali ile ulaşabilirsiniz. Beklentiye göre değişen paket seçenekleri uygun fiyat seçenekleri ile kullanıcılara ulaştırılıyor.

Turkcell TV Plus Maksimum Cihaz Sayısı

Turkcell tv plus aynı kaç cihazla kullanılır sorusuna cevap vermek gerekirse paketinizi aynı anda 5 farklı cihazda kullanabilirsiniz. Dilediğiniz aman dilediğiniz yerden 5 cihaza kadar sorunsuz bağlanırsınız.

Turkcell TV Plus Kanal Listesi

Turkcell TV plus kanal listesinden neredeyse tüm kanallar bulunmaktadır. Yerli, yabancı, belgesel, yaşam ve spor kanallarının yanında yerli ve yabancı sinema kanalları bulunmaktadır. Ayrıca kaydet izle ve Turkcell TV plus geçmiş dizi izle özelliği ile kaçırdığın dizi ve filmleri tekrar izleme özelliği bulunmaktadır.

Turkcell Tv Plus Müşteri Hizmetleri

Turkcell tv plus müşteri hizmetlerine bağlanmak için Turkcell Çağrı Merkezini (532) ya da Turkcell Superonline (0850 222 0 222) müşteri hizmetlerini arayarak teknik alabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.