Turkcell Ücretsiz İnternet Kazanma

Turkcell Ücretsiz İnternet Kazanma 2021; Ülkemizin en çok müşteri portföyüne sahip olan, dev GSM operatörü Turkcell; 2021 yılında da hediye internet, sms ve konuşma olmak üzere pek çok hediyeyi abonelerine dağıtmaya devam ediyor.

2021 yılında da gerek Turkcell aboneleri gerekse Turkcell’e yeni geçen kişiler; birbirinden cazip bedava internet paketlerinin sahibi oluyor.

Turkcell Hazır Kartlı’lar, FreeZone’lu gençler ve diğer paket sahipleri; 2021 yılında da ücretsiz internete kavuşuyorlar.

Bu yazımızda Turkcell kullanıcıları için Turkcell ücretsiz internet yapma yolları nelerdir? Turkcell bedava internet veren uygulamalar hangileri? vb. bu konuya dair en çok merak edilen soruları yanıtlamaya, yararlanabileceğiniz kampanya ve uygulamalarla ilgili olarak sizleri aydınlatmaya çalışacağız.

Turkcell Ücretsiz İnternet 2021

2021 yılında da Turkcell; hız kesmeden hem müşterilerini memnun etmek hem de yeni müşteriler kazanmak için hediye internet kampanyaları sunuyor.

En popüler ücretsiz internet yapma yollarını aşağıdaki şekilde özetleyebiliriz:

GNÇ’li gençlere özel ‘Çatlat’ Bedava İnterneti Kazan 

Turkcell’in 26 yaş ve altındaki gençlere özel olarak hazırlanan paketlerinden biri olan GNÇ uygulamasını kullanan kişiler, 2021 yılında da hem eğleniyor hem de hediye internet kazanıyorlar.

Bu kampanyalardan biri de Çatlat Hediyeni Kap, kampanyası!

Bu kampanyaya göre akıllı cihazına GNÇ uygulamasını indiren gençler; GNÇ uygulamasının içinde bulunan ‘Çatlat’ menüsüne tıklayıp, telefon numaraları ve şifreleri ile sisteme giriş yaptıklarında karşılarına hediye yumurtalar çıkıyor.

Her kullanıcı, haftanın belirlenen iki gününde bu uygulama sayesinde hediye kazanabiliyor.

Hediye kazanmak isteyen gençlerin ise her defasında uygulamadaki iki adet yumurtayı çatlatmaları gerekiyor.

Hediyeler arasında günlük 1 GB, haftalık 3GB, aylık 5GB, 1 saat boyunca geçerli olan hediye internet vb. son derece cazip bedava internet paketleri bulunuyor.

GNÇ Fırsat Süper Kampanyası Hediye İnternet

GNÇ Fırsat Süper kampanyasına dahil olan 25 yaş ve altındaki gençlere özel bir diğer kampanya ise GNÇ Fırsat Süper Kampanyası!

Bu kampanya kapsamında GNÇ Fırsat Süper paketini satın alan gençler, BİP’te kullanılmak üzere 5GB hediye internet, Lifebox kullanımlarına özel 5GB hediye internet ve Fizy’e özel 5GB internetin sahibi oluyorlar.

Sizler de 25 yaş da altındaysanız; zamanınızın çoğunu BİP’te geçiriyorsanız; bu kampanyanın tam da size göre olduğunu söyleyebiliriz!

Turkcell Ücretsiz İnternet Yapma 2021

Otomatik Ödeme Talimatı Veren Abonelere Günlük 5GB Hediye İnternet:

Fatura ödemesini otomatik ödeme talimatı verip, gerçekleştiren, böylelikle fatura son ödeme tarihini unutmaktan kurtulan kişiler, aynı zamanda ilk otomatik ödeme gerçekleştikten sonra tek seferlik günlük 5GB hediye internete kavuşuyorlar.

Yurtiçi kullanımlarda geçerli olan 24 saat süreli 5 GB hediye internetini kullanmak isteyen kişilerin Turkcell’in çok sayıda kullanıcıya sahip uygulamalarından biri olan Dijital Operatör Uygulaması’nı akıllı cihazlarına indirmeleri, sonrasında uygulamadaki Hediye Havuzu’na girip, hediye internetlerini almaları gerekiyor.

Bu kampanyadan yalnızca bireysel ses hattı sahibi olan aboneler faydalanabiliyorlar.

Turkcell Goller Cepte Uygulaması Hediye İnternet 

Erkek abonelerin yakından ilgilendiği Goller Cepte Uygulaması’nı akıllı cihazına indiren kişiler; tuttuğu takım her gol attığında hediye 100 MB internete erişiyorlar.

Bu harika uygulama ile kişiler, tuttukları takıma dair son dakika haberlerini, maç skorlarını ve çok daha fazlasını anında öğrenebiliyorlar.

Uygulamayı Apple Store ya da Google Play Store üzerinden akıllı telefonunuza indirebilir, uzmanların kazandıran iddia görüşlerine, takımınıza özel içeriklere ve takımınıza dair güncel haberlere ulaşabilirsiniz.

Turkcell Hediye Havuzu ile Ücretsiz İnternet Kazanma

Turkcell abonelerinin en çok sevdikleri uygulamalardan biri olan Hediye Havuzu; bu yıl da eşsiz hediyeler dağıtıyor.

Dijital Operatör Uygulaması’nı indirip, Hediye Havuzu’nu takip eden aboneler, yalnızca kendilerine özel olan onlarca farklı hediyenin sahibi oluyor.

Hediye GB, hediye konuşma paketleri, hediye servisler ile dolu olan Hediye Havuzu’na birden fazla kez girebiliyor ve defalarca kez farklı hediyeler kazanabiliyorsunuz.

Üstelik hediyelerden bireysel abonelerin yanı sıra kurumsal aboneler de yararlanabiliyorlar.

Hediye Havuzu’na ilk kez giriş yapan aboneler, anında 1GB hediye internete kavuşuyor.

Hediye Havuzu’nda son bir yıl içerisinde kazanmış olduğunuz hediyeleri de listeli bir şekilde görüntüleyebilme şansınız bulunuyor.

Turkcell Bizce ‘Kupon Biriktir’ Kampanyası Hediye İnternet

Turkcell’li kadınların boş zamanlarını en iyi şekilde değerlendirebilmelerini mümkün bir hale getiren Turkcell Bizce’de kadınların ilgisini çeken pek çok içerik ve video bulunuyor.

Uygulamayı akıllı telefonuna indirerek, her gün uygulamaya giriş yapan ve uygulamadaki kuponları biriktiren kadınlar; bunun karşılığında Turkcell ücretsiz internet kazanıyorlar.

Hediye internet kazanmanın en kolay ve en eğlenceli yöntemlerinden biri olan bu kampanya dahilinde kazanılan hediye miktarı da biriktirilen kupon miktarınca artış gösteriyor.

Örneğin, 15 kupon biriktiren kişi, günlük 2GB hediye internet kazanırken; 45 kupon biriktiren kişi ise günlük 5GB bedava internete erişiyor.

Turkcell Şansa Tıkla Reklamları ile Ücretsiz İnternet Kazanma

Müşterilerine her hafta birbirinden güzel hediyeler dağıtan bir diğer Turkcell uygulaması ise Şansa Tıkla Reklamları!

31 Aralık 2021 tarihine kadar devam eden bu kampanyaya göre internette ya da sosyal medya platformlarında gördükleri Şansa Tıkla reklamlarına tıklayan, ardından giriş bilgileri ile yeni açılan sayfaya giriş yapan Turkcell aboneleri,  karşılarına çıkan 6 farklı emocandan dilediklerine tıkladıklarında hediye internet kazanma şansına kavuşuyorlar.

Kişi, emocanın elinde tuttuğu pankarta bakarak, hediye kazanıp kazanmadığını, kazandıysa hangi hediyeyi kazandığını görebiliyor.

Bu kampanyaya göre Turkcell aboneleri haftada bir kez hediye alabiliyor.

Günlük 1GB, günlük 2GB, haftalık 1GB, haftalık 2GB bedava internet; kazanabileceğiniz hediyeler arasında bulunuyor.

Kim 1 GB İster? Kampanyası Ücretsiz İnternet Kazanma

Turkcell abonelerinin diğer abonelerle görüntülü konuşabilmelerine ve gönüllerince mesajlaşabilmelerine olanak tanıyan BİP uygulamasının en gözde kampanyalarından biri olan Kim 1 GB ister? kampanyası dahilinde toplam 5 aşamadan oluşan ve 15 sorulu bilgi yarışmasındaki soruların hepsini doğru bir şekilde yanıtlayan kişiler; anında 1 GB hediye internete kavuşuyorlar.

Son derece öğretici bilgi sorularının yer aldığı yarışmaya katılmak ve hediye internet sahibi olmak isteyen abonelerin BİP Keşfet bölümüne girip, Kim 1 GB İster? yarışmasına katılmaları gerekiyor.

Kişinin yarışmadan ilk aşamada elenmesi halinde 2TL bir ödeme karşılığında yarışmaya devam etme şansı bulunuyor.

Diğer aşamalardan birinde elenen kişiler de belirli bir ödeme karşılığında bir sonraki aşamaya geçebiliyorlar.

Üstelik ödeme yaptıklarında bile hediye internet kazanıyorlar.

Her ay en çok puanı kazanıp, diğer yarışmacıları geride bırakan kişiler, ay sonunda 20 GB hediye internetin de sahibi oluyorlar.

BİP Kullan Kazan Kampanyası ile Ücretsiz İnternet Kazanma:

Yine BİP kullanıcılarına özel olarak hazırlanan bu kampanyaya göre BİP yıldızları; günlük 1 GB hediye internet elde ediyorlar.

1 GB hediyeyi kazanmak isteyen kişilerin 1 hafta boyunca BİP tarafından kendilerine özel olarak tanımlanan mesajlaşma hedeflerine ulaşmaları gerekiyor.

Pazartesi günü başlayıp, Pazar günü sona eren kampanya dahilinde mesaj hedeflerine erişenler, 24 saat geçerli 1 GB internet sahibi oluyorlar.

Ulaşılması gereken BİP mesajlaşma hedefleri ise 100 mesajdan başlayıp, 10 BİN mesaja kadar çıkabiliyor.

Hafta boyunca BİP üzerinden en çok mesajı atarak, haftanın BİP yıldızı olmaya hak kazanan kişiler; sonraki haftalarda da tekrar yıldız olup, tekrar hediye internet kazanabiliyorlar.

Turkcell 30 GB Ücretsiz İnternet Kampanyası

‘Turkcell İlk Fayda’ kampanyası olarak isimlendirilen bu kampanya kapsamında bireysel faturalı hat kullanıcıları, 12 ay boyunca Turkcell paketlerinde kalmaya yani Turkcell hatlarını kullanmaya kontrat ile söz verdikleri takdirde kullanmış oldukları paketlere göre 1 ay boyunca kullanabilecekleri 10, 20 ya da 30 GB ücretsiz internete kavuşuyorlar.

Aboneler; bu kampanyaya bir yıl içerisinde sadece üç kez katılabiliyorlar.

Bir ay geçerli 10 GB hediye internet; Turbo Eko, Turbo Fırsat, Turbo Yeni 2GB vb. bazı Turbo paket sahiplerine; 20 GB hediye internet, Turbo Hoş Geldin, Turbo Midi, Turbo Yeni 3GB vb. bazı paket abonelerine; 30 GB hediye internet ise GNÇ Plus, Platinum 15, GNÇ Star, Platinum 10 vb. belirli paketlere veriliyor.

Aboneler, kampanyaya Turkcell mağazalarına giderek, Dijital Operatör Uygulaması’ndan ya da SMS ile FIRSATGB yazıp, 2200’a mesaj göndererek, katılabiliyor.

Salla Kazan Kampanyası Ücretsiz İnternet Kazanma

Hali hazırda 4.5 G teknolojisi kullanan Turkcell abonelerinin yanı sıra henüz bu teknolojiyi kullanmayan kişilerin de katılabileceği Salla Kazan Kampanyası; kampanyaya katılan kişilere her hafta sürpriz hediyeler armağan ediyor.

4.5G kullanmayan aboneler, kampanyaya katıldıkları takdirde hatları da Turkcell tarafından hediyelerini aldıkları günü takiben 4,5 G aboneliğine kayıt ediliyor.

Kampanyaya Dijital Operatör uygulamasındaki Salla Kazan’a tıklayıp, katılabiliyorsunuz.

Aylık 25GB internet, haftalık 10GB internet, günlük 2GB internet gibi hediye internet paketleri kazanabileceğiniz gibi Aylık TV+ paketi,  2 aylık Fizy Premium Paketi, 3 aylık LifeBox üyelik paketi gibi farklı hediyeler de kazanabiliyorsunuz.

Turkcell Yanii Kullanım Kampanyası Hediye 1 GB İnternet

Son dönemlerde giderek daha çok sayıda kullanıcı tarafından indirilen Yanii; Turkcell tarafından geliştirilmiş olan arama motorunu ifade ediyor.

Yanii uygulamasını yani arama motorunu Apple Store ya da Google Play Store üzerinden akıllı cihazlarına indiren Turkcell aboneleri Hoş Geldin hediyesi olarak aylık 1 GB hediye internetin sahibi oluyorlar.

Bu hediye, yalnızca Yanii uygulaması üzerindeki internet kullanımlarında geçerli oluyor.

Yani kişiler, hediye 1 GB internetlerini sadece Yanii üzerinde kullanabiliyorlar.

SMS ile kişiye gönderilen onay mesajını takiben, kişi internet hakkını kullanmaya başlayabiliyor.

Uygulama silinmediği ya da iptal edilmediği takdirde kişinin 1 GB hediye interneti her ay yenileniyor.

Turkcell Yüklediğin Kadar Kazan Kampanyası Ücretsiz İnternet Kazanma

Bireysel Hazır Kart sahibi Turkcell abonelerine özel olan Yüklediğin Kadar Kazan Kampanyası; abonelerine 35 TL ve üzeri TL yüklemelerinde yüklenilen TL miktarınca hediye dağıtıyor.

Yani tek seferde 35 TL yükleme yapan kişi 35 TL, 70 TL yükleyen abone ise 70 TL kazanıyor.

Kampanyadan yalnızca Paycell, Turkcell ya da www.turkcell.com.tr üzerinden kredi kartını kullanarak, TL yükleyen Hazır Kart’lı aboneler yararlanabiliyorlar.

Kişi, kazandığı hediyeyi dilediği gibi kullanabiliyor. Yani 70 TL kazanan kişi, bu miktarı sms, internet ya da yurtiçi ses kullanımlarında gönlünce harcayabiliyor.

Kazanılan hediye, diğer tüm hediyelerde olduğu gibi 3. kişilere transfer edilemiyor.

Kişi, bu kampanyadan 1 ay içerisinde maksimum dört sefer yararlanabiliyor.

Turkcell Bol GB Tanışma Seti Kampanyası Ücretsiz İnternet Kazanma:

Yeni bir Turkcell ön ödemeli hat satın almayı düşünen kişilere özel olan bu kampanyaya göre Turkcell’den Bol GB Tanışma Seti alan ve böylelikle Hazır Kart’lı olan aboneler, 30 gün boyunca geçerliliğe sahip olan 25 GB hediye internete kavuşuyorlar.

Üstelik tanışma yani hoş geldin hediyesi;  25 GB internet ile de sınırlı kalmıyor. Hat açılışını takip eden 3 aylık zaman dilimi boyunca tek seferde 34 TL ve üstü TL yükleme yapan hat sahipleri; o aya özel yani bir ay boyunca geçerli 20 GB hediye daha kazanıyorlar.

Kişi; toplamda 45 GB ücretsiz internet sahibi oluyor.

Turkcell Fizy Premium Aylık 5GB Ücretsiz İnternet

7’den 70’e en sevdiğiniz ve en popüler şarkıları bulabileceğiniz, 35 milyondan daha fazla şarkıya ev sahipliği yapan Turkcell Fizy Premium uygulamasını satın alan kişiler; her ay 5GB hediye internet kazanıyorlar.

Kazanılan bu hediye internet, yalnızca Fizy uygulaması kullanımlarında geçerli oluyor.

5GB hediye internet sayesinde Turkcell’liler internet paketinden yemeden diledikleri zaman müzik dinleyebilmenin keyfini doyasıya çıkarıyorlar.

Sizler de sevdiğiniz müzikleri internetinizden düşmeden gönlünüzce dinlemek için yalnızca aylık 4.99 TL karşılığında Fizy Premium’u satın alabilir, kendi müzik listenizi oluşturabilirsiniz.

Fizy uygulamasını Apple Store ya da Google Play Store üzerinden akıllı cihazınıza indirebilirsiniz.

BİP Kazan Kazan Kanalı ile Bedava İnternet

BİP kullanıcıların ilgi ile takip ettikleri yarışma kanallarından biri olan ‘Kazan Kazan’; yarışmaya katılan kişilere hediye internet paketleri armağan ediyor.

Ünlü Youtuberların katıldığı bu yarışmalar, hem yepyeni bilgiler edinmenizi ve genel kültürünüzü pekiştirmenizi sağlıyor hem de sizlere her katılımınıza özel 500 MB internet hediye ediyor.

Yarışma sorusuna doğru cevap verdiğiniz takdirde ise 1 GB hediye internet kazanıyorsunuz.

Kazan Kazan kanalını BİP keşfet bölümüne girip takip edebilir,  Kazan Kazan dünyasının tüm ayrıcalıklarından sizler de yararlanabilirsiniz.

6 Ay Boyunca 1 GB İnternet Bizden Kampanyası

6 ay boyunca 1 GB hediye internet kazandıran bu kampanyadan Turkcell mağazalarına giderek ya da turkcell.com.tr üzerinden 6, 9 veya 12 ay vade imkanları ile seçili akıllı telefonlardan birini Turkcell finansman kredisi kullanıp satın alan, bireysel hat sahibi müşteriler yararlanabiliyorlar.

Kampanya kapsamında sadece belirli akıllı cihazlar satın alınabiliyor.

Kişinin hattına 6 ay boyunca 1 GB hediye interneti otomatik bir şekilde yükleniyor.

Turkcell Avantajlı Dergilik Kampanyası

Avantajlı Dergilik uygulamasını indiren Turkcell aboneleri, 24 saat geçerliliğe sahip olan 1GB hediye internetin sahibi oluyorlar.

Aboneler; Dergilik uygulamasını indirdiklerinde diledikleri dergiyi okuyabiliyorlar.

Kampanya kapsamında ilk 3 ay 9.99 TL karşılığında abonelere aylık 5GB Dergilik uygulamasında geçerli olacak şekilde internet veriliyor.

Üstelik paket aşım ücretleri kişiye hiçbir şekilde yansıtılmıyor.

Sizler de dergi okumayı seviyorsanız; moda, siyaset, sağlık, güzellik, ekonomi vb. pek çok konuda içerikleri okuyabileceğiniz Dergilik uygulamasını satın alabilirsiniz.

Kahraman Destek Kampanyası 10GB Hediye İnternet

Turkcell Sosyal Destek Kampanyası’ndan da yararlanan şehit eş ve çocukları ile gazilere özel olan bu kampanyaya göre bireysel faturalı veya faturasız hat sahiplerinin hatlarına her ay 10 GB hediye internet her ayın 21’inde otomatik bir şekilde tanımlanıyor.

Faturasız hat sahiplerinin bu kampanyadan faydalanabilmeleri için her ay 20 TL ve üstü TL yüklemeleri gerekiyor.

Süresiz tekrarlı olan 10 GB hediye internet, abonelik iptal edilmediği müddetçe kişinin hattına yükleniyor.

Bu yazımızda Turkcell bedava internet veren uygulamalar nelerdir? sorusunu yanıtlamaya, ücretsiz internet yapma yöntemlerine değinmeye çalıştık.

Sizlere bu yazımızda Turkcell ücretsiz internet kazanma ve Turkcell bedava internet yapma yolları hakkında bilgi vermeye çalıştık. Sizlerde Turkcell abonesiyseniz; bildiğiniz ve denediğiniz bedava internet kazanma yöntemlerini yazımızın yorum kısmına yazabilir, önerilerinizi takipçilerimizle paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu