Turkcell Upcall Nedir? Nasıl İptal Edilir?

Turkcell Upcall 500 MB Bedava İnternet: Turkcell hizmet kalitesi ile abonelerine sunduğu uygulamalarına bir yenisini ekleyerek UpCall uygulaması ile bedava internet seçeneğini sunuyor. Her hafta 500 MB olmak üzere toplamda 6 hafta içerisinde 3 GB bedava internet kullanımı UpCall Statune Servisi’ nden yararlandığınız uygulama Turkcell tarafından bedava internet kapsamında ek bir hizmet kazanma şansını doğuruyor.

Turkcell faturalı yada faturasız hat sahipleri bedava internet kampanyası için günlük olarak hediye internet kazanma şansları mevcut. Peki, Turkcell’ den günlük 500 MB internet kampanyasına herhangi bir ücret ödemesi gerekiyor mu? Bu ve bunun gibi bir çok sorunun cevabı haberimizde toparladık.

Turkcell Upcall Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Turkcell Upcall 500 MB bedava internet nasıl yapılır? Bu sorunun cevabı çok basit. Sadece aşağıdaki adımları takip etmeniz yeterli:

– Turkcell Upcall uygulamasını telefonunuza indirin ve kurun.
– Uygulamayı açın ve giriş yapın.
– Ana ekranda “Bedava İnternet Kazan” butonuna tıklayın.
– Karşınıza çıkan ekranda “500 MB Bedava İnternet” seçeneğini seçin.
– Ardından, size verilen numarayı arayın ve sesli yanıt sistemindeki talimatları dinleyin.
– Arama sonunda, 500 MB bedava internet paketiniz hattınıza tanımlanacaktır.

Turkcell Upcall 500 MB İnternet Kazanma

Turkcell günlük olarak 500 MB internet kazanma şansı ve şartları mevcuttur. Günlük olarak tercih edebileceğiniz 500 MB internet kullanımı UpCall Statune Servisi üzerinden yararlanan aboneler için geçerlidir. UpCall Statune Servisi’ ne abone olan Turkcell kullanıcıları günlük olarak Turkcell’ den 500 MB hediye internet kazanma şansına sahiptir.

Trukcell Upcall servisi aboneliği ile beraber sizi arayanlara telefonunuzu neden açamadığınızı sesli yanıt sistemi ile söyleyebilirsiniz.

Turkcell Upcall Ücretsiz Mi?

Turkcell Upcall, Turlcell abonelerine sunulan bir hizmettir. Bu hizmet sayesinde, arama yaptığınız kişi telefonu açmasa bile, telefonu açtığında sizi aramasını sağlayabilirsiniz. Turkcell Upcall ücretsiz değildir. Bu hizmeti kullanmak için, her arama başına 0.25 TL ödemeniz gerekir.

Turkcell Upcall hakkında daha fazla bilgi almak için, Turkcell web sitesini veya müşteri hizmetlerini ziyaret edebilirsiniz.

Turkcell Upcall Ne İşe Yarar?

Turlcell Upcall, arayan numarayı gösteren bir servistir. Bu servis sayesinde, arayan kişinin numarasını ekranda görebilir ve isterseniz geri dönüş yapabilirsiniz. Turlcell Upcall, hem bireysel hem de kurumsal aboneler için kullanılabilir.

Turlcell Upcall’ı aktif etmek için *555*0# tuşlayabilir veya Turlcell web sitesinden başvurabilirsiniz.

Turkcell  UpCall Statune Servisi Nedir

Turkcell’in UpCall Statune Servisi telefonunuzu açamadığınız durumlarda size gelen çağrılara cevap veren sesli yanıt sistemidir.

Turkcell UpCall Statune Servisi haftalık üyelik şeklinde gerçekleşir. Turkcell bu servis için ve ücretini haftalık olarak 3 TL olarak belirlemiştir.

Turkcell UpCall Statune Servisine Üye olabilmek için BİP yahut Turkcell UpCall Statune Servisi uygulamasını indirerek gerekli alanları doldurup uygulama üzerinden servis aboneliğini gerçekleştirebilirsiniz.

Turkcell UpCall Statune Servisine abonelik gerçekleşmesinin ardından servisi Turkcell otomatik bir şekilde üyeliğini yenilemektedir.

Turkcell UpCall Günlük 500 MB Kampanyasına Nasıl Katılırım

Turkcell upcall 500 MB bedava internet kampanyasından yararlanmak için UpCall uygulaması ya da Bip üzerinden abonelik olunması gereklidir. Toplamda 6 hafta boyunca her hafta 1 gün geçerli 500 MB kazanmak için haftalık aboneliğinin yenilenmesi gereklidir.

500 MB hediye internet her hafta abonelik bedeli olan 3 TL alındıktan sonra otomatik olarak hattınıza tanımlanacaktır.

Turkcell UpCall Servisi Ücretli Mi

Turkcell Upcall statune servisi ücretli servilerden biridir. Abone olunduktan sonra her hafta otomatik olarak ücreti hattınızdan kesilir yeterli bakiye olmaması durumunda abonelik işlemi yenilenmez ancak bakiye yüklendiğinde otomatik olarak ücret kesilir.

Turkcell Upcall Bedava İnternet Gelmedi

Genelde bir çok kişinin yaşadığı sorunlardan biride Turkcell upcall indirdim internet gelmedi sorunudur. Turkcell upcall uygulaması indirdiğinizde kampanyadan yararlanamazsınız. Turkcell upcall bedava internet için servisinden 500 MB almak için ücretli abonelik servisinin başlatılması gereklidir.

Turkcell UpCall Nasıl İptal Edilir

Üyelik iptali işlemi için Turkcell müşterisi olarak kısa mesaj yolu ile IPTALSTATUP yazıp 2200’a İleterek müzik işleminizin iptalini ücretsiz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Turkcell UpCall Statune Servisinin günlük olarak kazandırmış olduğu 500 MB internetin Turkcell kullanıcıları için geçerlik süresi haftalık kullanımlar için her gün oralı olarak verilir. Yani Turkcell müşterileri Turkcell günlük 500 MB hediye internetini kazandıkları hafta içerisinde kullanma haklarına sahiptir.

Turkcel Upcall Statune Nedir?

Turkcell Upcall statune nedir? Turkcell Upcall statune, Turkcell abonelerinin arama yaparken kendi seslerini veya seçtikleri bir sesi kullanarak aradıkları kişiye ulaşmalarını sağlayan bir hizmettir. Bu hizmet sayesinde, arama yaptığınızda karşı tarafın telefonu çalmadan önce sizin sesiniz veya seçtiğiniz bir ses duyulur. Böylece, aradığınız kişi sizi tanır ve aramanızı kaçırmaz. Turkcell Upcall statune hizmetinden yararlanmak için, Turkcell Upcall uygulamasını indirmeniz ve istediğiniz sesi seçmeniz yeterlidir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu