Turkcell Yaani Bedava İnternet

Turkcell Yaani Bedava İnternet; Türkiye’nin arama motoru olan Yaani ile Turkcell tarafından bedava internet kazanma şansınız bulunmaktadır. Yaani “ Daha yeşil bir Türkiye “ için Tarım ve Orman Bakanlığı’yla birlikte, her 100 arama için 1 fidan dikileceği belirtilmiştir.

Şuana kadar yaklaşık olarak 1 milyondan fazla fidan dikilmiştir.

Turkcell Yaani Kampanyası Nedir?

Yerli arama motoru Yaani  kullanımını artırmak ve teşvik etmek için Yaani uygulamasını App Store ve Play Store üzerinden indiren tüm Turkcell müşteri her ay Yaani uygulamasında geçerli 1 GB bedava internet sahibi olurlar. Her ay otomatik olarak Yaani kullananların hatlarına uygulamayı telefondan silmedikçe her ay 1 GB otomatik olarak yüklenecektir.

Turkcell Yaani Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell Yaani bedava internet için öncelikle App Store veya Play Store’dan Yaani uygulamasını indirmeniz gerekmektedir. Daha sonra indirilen Yaani uygulamasını açın. Turkcell abonelerine özel olarak ayda bir kere geçerli olmak üzere bir aylık 1 GB internet kazanırsınız.

Yaani uygulamasını açıp hemen internetinizi kazanıp, bir ay boyunca 1 GB internetinizi hemen kullanmaya başlamış olursunuz.

1 GB Turkcell Yaani bedava internet hediyesi, sadece Yaani uygulamasını kullandığınızda geçerli olacaktır. Uygulamayı silmeyip, kampanya süresince sizin için bu bedava internet geçerli olacaktır.

Turkcell Yaani Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Turkcell Yaani bedava internet nasıl yapılır? diye soranlar için nasıl yapılacağını kısaca anlatalım. Turkcell kullanıcısı olan abonelerin hemen Yaani uygulamasını indirmesi gerekmektedir. Yaani bedava internet için;

  • Her Turkcell abonesi App Store veya Play Store’dan uygulamayı indirmesi gerekiyor.
  • Yaani uygulamasını açın
  • Daha sonra ayda bir defa geçerli olmak şartıyla 1 GB internetiniz otomatik olarak hesabınıza tanımlanmış olacaktır. Hesabınıza tanımlandığı zaman SMS ile bedava internetinizi kullanmaya başlayabilirsiniz.

NOT: Uygulamayı sildiğiniz takdirde ya da Yaani uygulaması dışında kullanımınızda kampanyadan yararlanamayacaksınız.

Turkcell Yaani Uygulaması Bedava İnternet Paketi

Turkcell Yaani uygulaması bedava internet paketi için sadece Turkcell abonesi olan ve Yaani uygulaması olan aboneler yararlanacaktır.

Yaani uygulaması olan cihazlar, uygulamaya girdiği zaman 1 GB internet otomatik olarak hesabınıza SMS olarak bilgi verildikten sonra tanımlanacaktır. Uygulamaya sahip olmayan aboneler ise; uygulamayı indirdikten sonra giriş yaptıktan sonra otomatik olarak hesaplarına tanımlanacaktır.

Turkcell Yaani uygulaması bedava internet paketi için herhangi bir SMS atmanıza gerek yoktur. Ayrıca kampanyayı iptal etmek için de sadece uygulamayı silmeniz yeterli olacaktır.

Turkcell Yaani 2 GB Bedava İnternet 2021

Turkcell Yaani 2 GB bedava internet için tek yapmanız gereken App Store ya da Play Store’a girip uygulamayı indirmeniz gerekiyor.

2 GB bedava internet için uygulamayı ilk defa indireceklerin hesabına tanımlanacaktır. Daha sonra her ay Yaani uygulamasını kullanan abonelere 1 ay boyunca geçerli olan bedava internet paketi SMS ile bilgilendirildikten sonra hattınıza tanımlanacaktır.

1 GB bedava interneti sadece Yaani uygulamasını kullandığınızda geçerli olacaktır. Yaani uygulaması haricinde 1 GB bedava internet hediyesi geçerli olmayacaktır.

Turkcell Yaani Bedava İnternet 2021

Turkcell Yaani bedava internet kampanyası kapsamında Yaani uygulamasını telefonuna indiren ve uygulamayı açan Turkcell müşterileri her ay 1 GB bedava internet kazanırlar. Yerli arama motoru yaani kullanımını artırmak için yapılan kampanyada 1 GB bedava internet yaani uygulaması içerisinde geçerlidir.

Turckell Yaani Nasıl İptal Edilir

Turkcell yaani abonelik için uygulamayı telefonunuza indirmeniz. Ancak Yaani iptal etmek için ise her hangi bir işlem yapmanıza gerek yoktur uygulamayı telefondan silmeniz yeterlidir.  Eğer artık yani uygulamasını kullanmak istemiyorsanız iptal etmek için telefondan silmeniz yeterlidir.

Turkcell Yaani İndirdim İnternet Gelmedi

Turkcell yaani bedava internet kampanyasına yaani uygulamasını telefonunuza indirdiğinizde bilgilendirme mesajı geldiğinizde ücretsiz olarak yaani uygulamasını kullanabilirsiniz. Eğer yaani uygulamasını indirdikten sonra internet gelmez ise uygulamayı silip tekrar kurmanız yeterlidir.

Turkcell Yaani 1 GB İnternet Kullanamıyorum

Turkcell Yaani 1 GB internet kullanamıyorum ve Turkcell yaani interneti normal kullanmak bir çok kişinin merak ettiği konulardan biridir. Turkcell tarafından Yaani 1 GB internet sadece yaani arama moturu üzerinden yapılan arama ve sorgulamalarda geçerlidir. Yaani yönüne verilen internet sadece Yaani arama moturu için geçerlidir ve diğer arama motorlarında kullanılmaz.

Sizlere bu yazımızda Turkcell yaani bedava internet kampanyası hakkında bilgi vermeye çalıştım. Aklınıza takılan soruları yorum kısmına yazarak bize sorabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu