Turkcell Yükle Kazan Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell Yükle Kazan Bedava İnternet Kampanyası ile belirtilen hatlarına TL yüklemesi yaptıkça 1 GB kadar bedava internet kazanmaktadırlar. Yükledikçe kazandıran Turkcell gülümseten TL yükleme kampanyası ile günlükyada aylık bedava interneti ücretsiz alırlar.

En çok bedava internet veren operatörlerden biri olan Turkcell bedava internet kazanmak isteyen faturasız hatlara özel bu kampanyadan yararlanmak için TL yüklemesi yapmanız yeterlidir. Hattınıza 35 TL ve üstü yükleme yaptığınızda aylık 1 GB 5 ile 20 TL arası yükleme yaptığınızda ise günlük 1 GB kazanırsınız.

Turkcell TL Yükle Kazan Kampanyası nedir? TL Yükle Kazan Kampanyası nasıl katılırım ve TL Yükle Kazan Kampanyası detayları hakkında merak ettikleriniz yazımızda. Ayrıca Turkcell aboneleri güncel kampanyalar için Turkcell Bedava İnternet 2021 yazımızı inceleyebilir.

Turkcell TL Yükle Kazan Kampanyası Nedir

Gülümseten TL Yükle Kazan Kampanyası kapsamında hattınıza TL yükledikçe bedava internet kazandıran bu kampanyada 2 farklı hediye internet kazanma olanağınız bulunmaktadır. Hattınıza her TL yüklemesinde internet kazandıran bu kampanya ile 35 TL üstü yüklemeye aylık 1 GB 20 TL ve altı yüklemeye ise günlük 1 GB kazanabilirsiniz.

Turkcell yükle kazan kampanyası gülümseten paket detayları ise;

Gülümseten Aylık 1 GB 35 TL ve üstü yükleme yapmanız yeterli

Gülümseten Günlük 1 GB 5 TL ile 20 TL arası yükleme yapmanız yeterlidir.

Ek internet paketi almak yerine internet ihtiyacınız olduğunda yükle kazan kampanyasına katılarak bedava internet kazanabilirsiniz.

Turkcell Yükle Kazan Nasıl Yapılır

Turkcell yükle kazan kampanyasına katılmak için Turkcell faturasız hat sahipleri kampanyaya sadece Turkcell hesabım olan Dijital Operatör uygulaması  üzerinden katılabilirler. Hattınıza Dijital operatör üzerinden TL yüklemesi yapmanız yeterlidir.

Hattınıza her TL yüklemesi yaptığınızda bedava internet kazanmaya devam edersiniz.

Turkcell Yükle Kazan Kampanyası Nasıl Kullanılır

Turkcell yükle kazan kampanyası katılmak için Hazır kart kullanan Turkcell aboneleri TL yüklemesi yaparak hemen hediye internet kazanırlar. Dijital Operatör üzerinden yükleme yapmanız gereklidir. Geleneksel hale gelen yükle kazan kampanyasından yararlanmak için hemen sizde hattınıza TL yüklemesi yapabilirsiniz.

Ayrıca yüklediğin kadar kazan kampanyası kapsamında www.turkcell.com.tr, Dijital Operatör Uygulaması veya Paycell uygulaması üzerinden kredi kartı ile TL yüklediğinizde ek olarak yüklediğiniz kadar TL ücretsiz olarak tanımlanacaktır.

Turkcell Yükle Kazan Bedava İnternet Kazanma

Hazır kart abonelerine yaptığı kampanyaları ile bedava internet veren Turkcell hem Yükle Kazan hem de Yüklediğin Kadar Kazan ile bir birinden güzel hediyelerin yanında bol bol bedava internet vermektedir.

Turkcell Yükle Kazan kampanyası ile hattınıza TL yüklediğinizde 1 GB bedava internet kazanırsınız. Aylık ve günlük internet hediyesi yükleyeceğiniz TL’ye göre günlük 1 GB yada aylık 1 GB olabilir.

Turkcell Yüklediğin Kadar Kazan kampanyası ise hattınıza yüklediğiniz TL kadar hediye TL tanımlanacaktır. Ücretsiz olarak verilen TL ile ister bedava internet, ,sterseniz dakika yada SMS  olarak kullanma imkanınız bulunmaktadır.

Turkcell Yükle Kazan Kampanyası 2021

  • Turkcell hazır kart aboneleri katılabilir
  • Her hangi bir katılım limiti bulunmamaktadır
  • Yüklemeye bağlı olarak 1GB ve günlük 1GB hediye edilecektir
  • Turkcell Mağazalarından, Dijital Operatörden ve turkcell.com.tr’den TL yükleyerek kampanyaya katılabilirsiniz

Sizlere bu yazımızda Turkcell yükle kazan kampanyası hakkında bilgi vermeye çalıştım. Aklınıza takılan soruları yorum kısmına yazabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu