Turkcell Yüklediğin Kadar Kazan Kampanyası

Turkcell Yüklediğin Kadar Kazan Kampanyası kapsamında hattınıza TL yükledikçe yüklediğiniz TL kadar hediye TL hattınıza yüklenecektir. Turkcell bedava interet, bedava dakika ve bedava SMS ihtiyacınız olduğunda kazandığınız TL ile dilediğiniz şekilde kullanabilirsiniz.

Yüklediğin kadar kazan kampanyasına katılmak için www.turkcell.com.tr, Dijital Operatör Uygulaması veya Paycell uygulaması üzerinden kredi kartı ile TL yüklemesi yapmanız yeterlidir. TL yüklemesi yaptığınızda yüklediğiniz TL kadar TL hattınıza otomatik olarak tanımlanacaktır.

Her yöne geçerli olan bedava TL kazandıran Yüklediğin Kadar Kazan kampanyası nedir? Nasıl katılabilirim ve kampanya detayları yazımızda. Ayrıca Turkcell bedava internet kazandıran tüm kampanya ve paketleri incelemek için Turkcell Bedava İnternet 2024 yazımızı inceleyebilirsiniz.

Turkcell Yüklediğin Kadar Kazan Kampanyası Nedir

Turkcell yüklediğin kadar kazan kampanyası Turkcell faturasız hat sahiplerine özel olarak hazırlanmış kampanya paketlerinden biridir. Hazır kart aboneleri hatlarını yükledikleri TL kadar hediye TL kazanırlar. Her yöne ve her yerde geçerli hediye TL kazanmak için hattınız 35 TL yüklerseniz 35 TL kazanırsınız 50 TL yüklerseniz 50 TL’de hediye kazanırsınız.

Turkcell Yüklediğin Kadar Kazan Kampanyası Kimler Katılabilir

Turkcell yüklediğin kadar kazan kampanyası Turkcell faturasız hat sahiplerine özel bir kampanyadır. Hattı aktif olan aramaya kapatılmammış olması olan müşterileri her TL yüklediklerinden yüklemelerine bağlı olarak yükledikleri kadar TL hatlarına tanımlanır.

Tüm Turkcell faturasız hat sahipleri takvim ayı içerisinde yani ayın 1 ile 30 arasında bu kampanyadan en fazla 4 defa yararlanabilir. Ayrıca kazandığınız hediyeler TL paketi bitmeden tekrar bu paketi alamazsınız.

Turkcell Yüklediğin Kadar Kazan Kampanyası Nasıl Katılabilirim

Yüklediğin kadar kampanyasına katılmak için hattınıza www.turkcell.com.tr, Dijital Operatör Uygulaması veya Paycell uygulaması üzerinden kredi kartı yada banka kartı ile TL yüklemesi yapmanız yeterlidir.

Kampanyaya katılmak için her hangi tek şart hattınıza belirtilen yöntemler ile kredi kartınızdan TL yüklemesi yapmaktır.

Turkcell Yüklediğin Kadar Kazan TL Nasıl Kullanılır

Yüklediğiniz kadar kazan kampanyasından kazandığınız TL leri ister internet, ister dakika isterseniz ise SMS olarak kullanabilirsiniz. Kazandığınız TL yurt içinde bir hafta boyunca ses, SMS ve internet kullanımı için geçerli olacaktır. Kazandığınız TL ile dilerseniz her yöne arama yapabilirsiniz.

Turkcell Yüklediğin Kadar Kazan Gelmedi

En sık yaşanan sorunlardan biride Yüklediğin kadar kazan TL gelmedi sorunudur. Bir takvim ayı içerisinde bu kampanyadan 4 defa yararlanabilirsiniz. Ayrıca yüklediğin kadar kazan kampanyasından yararlanmak için daha önce aldığınız bedava TL paketinin mutlaka bitmiş olması gerekir.

Eğer yüklediğiniz kadar kazan kampanyası paketiniz bitmeden tekrar yükleme yaparsanız hediye TL kazanamazsınız mutlaka bedava TL paketinin tamamen bitmiş olması gerekir.

 

Turkcell Yüklediğin Kadar Kazan ile Paket Yapmak

Turkcell yüklediğin kadar kazan kampanyasında kazandığınız TL ile internet, dakika ve SMS olarak kullanabilirsiniz ancak paket olarak kullanamazsınız. Ancak yüklediğiniz TL ile paket alabilirsiniz. Dilerseniz yüklediğiniz TL ile paket alın hediyeler ile ise dilediğiniz şekilde kullanın.

Yüklediğin Kadar Kazan Kampanyası Detayları

  • Yüklediğin Kadar Kazan Kampanyası’ndan www.turkcell.com.tr, Dijital Operatör Uygulaması veya Paycell uygulamasından kredi kartıyla TL yükleyen bireysel Hazır Kart’lı Turkcell müşterileri faydalanabilir.
  • Hazır Kart müşterileri tek seferde 35 TL yüklemeleri karşılığında 35 TL,  40 TL yüklemeleri karşılığında 40 TL, 50 TL ve üzeri yüklemeleri karşılığında ise 50 TL kazanacaklardır.
  •  Kazanılan TL’ler bir hafta boyunca yurt içi ses, SMS ve internet kullanımlarında geçerlidir
  • Her hat, bir takvim ayı içerisinde aynı faydadan maksimum 4 kez faydalanabilir.
  • Kazandığınız TL’ler devredilmez transfer edilmez
  • Bilgilendirme SMS sonrası hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.
  • Tekrarlanan paket değilidir
  • Paketinizde kalan faydalarinizi KALAN yazip 2200’a göndererek veya *159# tuşlayarak öğrenebilirsiniz.
  • 35 TL’lik Yüklediğin Kadar Kazan Paketi için IPTAL YUKLEDIGIN KADAR 35TL, 40 TL’lik Yüklediğin Kadar Kazan Paketi için IPTAL YUKLEDIGIN KADAR 40TL; 50 TL’lik Yüklediğin Kadar Kazan Paketi için IPTAL YUKLEDIGIN KADAR 50TL yazıp 2200’a gönderebilirsiniz.

Sizlere bu yazımızda Turkcell Yüklediğin Kadar Kazan Kampanyası hakkında bilgi vermeye çalıştım. Aklınıza takılan soruları yorum kısmına yazarak bize sorabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu