Twitter’da Korumalı Tweetler Nasıl Görüntülenir?

Twitter’da Korumalı Tweetler Nasıl Görüntülenir?
14.07.2021 02:00
0
A+
A-

Twitter’da Korumalı Tweetler Nasıl Görüntülenir? Twitter, kullanıcılarının resim, video, metin vb. dahil her türlü bilgiyi paylaşmasına olanak tanıyan tanınmış bir sosyal medya platformudur. Bu bilgiler tweet olarak telaffuz edilir. Bazı Twitter kullanıcıları, gizlilik nedeniyle veya başka herhangi bir nedenle hesaplarını koruma altına alır. Sadece onaylı takipçiler tweetlerini görebilir. Onaylanan takipçiler listesinde değilseniz ancak yine de kişiye takip isteği göndermeden korumalı tweet’leri görüntülemek istiyorsanız.

Eğer öyleyse, o zaman doğru yere geldiniz. Bu gönderide , korumalı tweet’leri yasal yollarla nasıl  görüntüleyeceğinizi öğreneceksiniz .

Korumalı Tweetler Nasıl Görüntülenir?

Birisi hesabını koruduysa, profil resmini görebileceksiniz, bundan daha azını ve daha fazlasını değil. Sana yardım etmenin bir yolunu bulmak için derin araştırmalar yaptım. Burada, korumalı tweet’leri görüntülemek için izleyebileceğiniz bazı etik yolları sizinle paylaşacağım.

1. Bir Takip İsteği Gönderin

Bu, herhangi birinin korumalı tweet’lerine bakmanın en iyi ve tamamen yasal yollarından biridir. Tek yapmanız gereken onlara bir takip isteği göndermek ve takip isteğinizi onaylamalarını beklemek. Takip isteğinizi onayladıklarında Twitter sizi bilgilendirecektir.

Twitter’a yeni katıldıysanız ve Twitter’da nasıl takip isteği göndereceğiniz konusunda bir fikriniz yoksa, yazdığımız adımları uygulamanızı öneririz.

  • Öncelikle, bir mobil cihaz kullanıyorsanız Twitter uygulamasını başlatın. Bilgisayardaysanız, resmi Twitter web sitesine gidin.
  • Şimdi, Twitter kullanıcı adınızı ve şifrenizi girmeniz gereken bir giriş ekranına yönlendirileceksiniz.

Twitter hesabına nasıl giriş yapılır

  • Takip isteği göndermek istediğiniz kişinin kullanıcı adını yazın.
  • Şimdi  kullanıcı adının altında bulunan Takip Et  düğmesine tıklayın.

korumalı tweetler nasıl görüntülenir

  • Şimdi, kullanıcılar takip isteğinizi onaylayana kadar biraz sabırlı olmanız gerekiyor.

2. Arkadaşınızdan Yardım İsteyin

İlk adım beklenenden fazla zaman alıyorsa, onları zaten takip eden arkadaşlarınızdan sizinle bazı tweet’lerini paylaşmalarını isteyebilirsiniz. Arkadaşınız size tweet attıkları, genellikle tweet’leri ve daha pek çok şey hakkında birçok bilgi verebilir.

Bu aynı zamanda yasal bir yoldur, ancak ilki kadar etkili değildir. Bu yüzden yine de korumalı tweetleri görüntülemek için ilk yöntemi izlemenizi öneririz.

korumalı tweetler nasıl görüntülenir

3. Yeni Bir Twitter Hesabı Oluşturun

Bir takip talebi gönderdiğiniz ve oldukça uzun bir süre beklediğiniz ancak hala takip talebinizin onaylanmadığı bir zamanı hayal edin. Hayal kırıklığına rağmen ne yapacaksın? Cevap, belki de korumalı tweet’leri görmenize yardımcı olabilecek başka bir yöntem bulmaya çalışıyorsunuz. Öyleyse, yeni bir Twitter hesabı oluşturmayı deneyebilirsiniz.

Yeni bir Twitter hesabı oluşturmak zor bir iş değil. Yeni ve ilginç bir profil resmi ekleyerek yeni bir Twitter hesabı oluşturun ve bir takip isteği gönderin. Bu sefer şansınız yaver giderse takip isteğiniz onaylanabilir.

Twitter hesabı oluştur

Yapmaktan Kaçınmanız Gereken Şeyler?

yapmaman gereken şeyler

Çok uğraşmanıza rağmen takip talebiniz hala onaylanmıyorsa, okunmaya karşı korumalı tweetler için çılgınca şeyler yapabilirsiniz. Web’de, yalnızca özel tweet’lerini okumak için birinin hesabını hacklemek için üçüncü taraf uygulamaları ve yöntemini kullanmanızı öneren bir dizi yayın var. Bu yöntemlere asla güvenmemenizi tavsiye etmiyoruz çünkü bunlar yasa dışı yöntemlerdir ve başınızı büyük belaya sokabilir.

Bedava twitter hesaplar>>>

Sonuç olarak

Bildiğim kadarıyla ve yaptığım araştırmalara göre, birinin özel tweetlerini takip etmeden görmek için kesin bir tweet yok. Onlara takip isteği gönderebilir veya zaten takip eden arkadaşınızdan tweet’lerini sizinle paylaşmasını isteyebilirsiniz. Arkadaşınız tweetlerinin ekran görüntüsünü paylaşabilir, böylece çok fazla endişelenmeden onlara kolayca bir göz atabilirsiniz.

Kişinin e-posta adresini biliyorsanız veya diğer sosyal medya platformlarında takip ediyorsanız, takip isteğinizi onaylamalarını kibarca isteyebilirsiniz. Bu aynı zamanda yasal yollardan biridir ve birinin özel tweet’lerini okumanıza yardımcı olabilir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.