Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.

Ücretsiz Sanal Numara Alma

Ücretsiz Sanal Numara Alma

Ücretsiz Sanal Numara Alma: Bu eğitimde, işletmeniz için kullanabileceğiniz en iyi ve ücretsiz Sanal Telefon Numarası sağlayıcılarını inceleyip karşılaştıracağız:

İletişim numaranızdan iş telefon görüşmelerini halletmek çok rahatsız edici olabilir ve gizliliğinizi de ortadan kaldırır. Ek olarak, daha fazla kişiyi işe aldığınızda ölçeklenmez.

Bu nedenle, günümüzde birçok yeni ve mevcut işletme sahibi, şirketlerine özelleştirilmiş bir iletişim numarası almak için sanal işletme telefon numaraları uygulamalarını kullanıyor.

Günümüzde bu tür telefon numaralarından çok sayıda mevcuttur. Kendiniz için doğru olanı seçmek zor olabilir. Bununla birlikte, en iyi VoIP telefonları uygun fiyatlı, kullanışlı ve mükemmel müşteri desteğiyle kullanılabilir olacaktır.

Bu eğitim, günümüzde mevcut olan en yüksek puan alan cep telefonlarını inceleyerek işletmeniz için en iyi ve hatta ücretsiz sanal telefon numarasını bulmanıza yardımcı olacaktır.

Sanal Telefon Numarası

Sanal cep telefonu numaralarının kullanıcıları, cep telefonu veya sabit hattan yapılan kişisel ve şirket aramalarını ayırt edebilir. Bu, kullanıcılar için aynı sistemle yanıtlanabilecek alternatif bir telefon numarasına sahip olunmasıyla sağlanır.

İpucu: Hemen hemen tüm sanal telefon numaralarıyla alacağınız bazı standart özellikler vardır. Bunlar, aynı sistemi, sesli postayı, çok hatlı yönetimi ve arama yönlendirmeyi kullanarak kişisel ve iş aramalarını yanıtlama becerisini içerir.

Ancak, en iyi sanal telefon numaraları bir otomatik operatör, uzantılar ve mükemmel müşteri desteği ile gelecektir. Uygun fiyatlı olacaklar. Bu nedenle, işletmeniz için ücretli veya ücretsiz bir sanal telefon numarası seçerken bunlara dikkat edin.

Sıkça Sorulan Sorular (SSS)

 Sanal Telefon Numarası Nasıl Alınır?

Yanıt: Günümüzde özel kullanım için Google Voice gibi birçok çevrimiçi sağlayıcı mevcuttur. Seçenekler listesinden bir sağlayıcı seçin, onlarla bir hesap açın, tercih ettiğiniz posta kodunu seçin ve sanal telefon numaranızı kullanmaya başlayın.

Sanal Bir İrtibat Numarası Oluşturabilir Miyim?

Cevap: böyle bir numara standart bir yerel iletişim numarasıdır, telefon sağlayıcı herhangi bir SIM karta bağlanmaz veya fiziksel olarak bir telefon sistemi kurmaz. İstediğiniz herhangi bir posta kodunu seçebilir ve bunu kişisel veya iş telefonunuza bağlayabilirsiniz. Sanal bir numara, bir uygulama kullanarak İnternet üzerinden gelen aramalara yanıt vermenizi sağlar.

 Ücretsiz Sanal Numara Alma?

Cevap: Tercih ettiğiniz sanal telefon sağlayıcıyla ücretsiz denemeyi ayarlayarak, bir numara seçerek ve ardından numarayı birkaç dakika içinde etkinleştirerek ücretsiz bir sanal telefon numarası alabilirsiniz.

Ayrıca, bazı sağlayıcılar her zaman ücretsiz kalan ücretsiz bir numara sunar. Bu numara, diğer herhangi bir sanal telefon numarası gibi kurulacaktır. Bu süreç, ilk SSS bölümünde açıklanmıştır.

Sanal Numara Yasal Mı?

Sanal numaranın en çok merak edilen konulardan bir tanesi de yasal olup olmadığıdır. Ülkemizde yasal numara ile ilgili herhangi bir yasa bulunmamaktadır.

Sanal Numara Nasıl Kullanılır?

Cevap: Mevcut telefonunuzu sanal telefon numaranız üzerinden arama yapmak için kullanabilirsiniz. Arama yapmak için mevcut telefonunuzu kullanırken, alıcının ucunda görünen numara, seçtiğiniz sanal numara olacaktır. Aynı durum gelen aramalar için de geçerlidir.

Ücretsiz Sanal Numara Uygulamaları

Ücretsiz sanal numara alacağınız pek çok uygulama vardır. Bunlardan bazıları şunlardır;

 1. Grasshopper
 2. Vonage
 3. 8×8
 4. RingCentral
 5. Ooma
 6. Dialpad
 7. Nextiva
 8. CallHippo
 9. Jive
 10. FreshCaller
 11. Phone.com
 12. Google Voice
 13. VirtualPhone.com
 14. CountryCode.org
 15. TollFreeForwarding.com
 16. MightyCall

Sanal Numara Alma Ücretsiz

Sağlayıcı Adıİçin en iyisiDestekplatformuFiyatÜcretsiz deneme
GrasshopperTelefon özelliklerinin ve rekabetçi fiyatların mükemmel bir karışımını arayan şirketler7/24Bulut, SaaS, web, iOS, Android, Windows, MacAyda 26 ABD dolarından başlayan fiyatlarlaEvet
VonageHD Arama ve Daha Geniş Küresel erişim.E-posta, 7/24 sohbet, Ücretsiz telefon desteği.Bulut Tabanlı, Şirket İçiAlıntı Tabanlıyok
8×8Küçükten büyüğe tüm işletmeler için mükemmel analitik ve genel merkez sesli arama.7/24 sohbet ve telefon desteği.Web, SaaS, Bulut, iOS, Android, Mac, Windows.Kullanıcı başına aylık 15 ABD dolarından başlayan fiyatlarlaEvet
RingCentralÇağrı Merkezleri ve Küçük İşletmelerVideo Eğitimleri ve 7/24 Sohbet.iOS, Android, Windows, Bulut ve Web.Essential: 239,88 USD/kullanıcı/yıl,
Standart: 335,88 USD/kullanıcı/yıl,
Premium: 419,88 USD/kullanıcı/yıl,
Ultimate: 599,88 USD/kullanıcı/yıl.
Evet
OomaKüçük İşletme İhtiyaçlarını Vurgulayan Gelişmiş Özellikler.Öğreticiler, SSS, Sohbet, Telefon ve E-posta Desteği.Mac, iOS, Android, Windows ve Bulut.Standart: Kullanıcı başına aylık 15 ABD Doları,
Pro: Kullanıcı başına aylık 25 ABD Doları,
Özel Kurumsal Plan da mevcuttur.
Numara
DialpadYapay Zeka Destekli Video Konferans arayan Küçük İşletmeler.E-posta, Telefon, 7/24 SohbetMac, Windows, Web, Bulut, iOS ve Android.Standart: Kullanıcı başına aylık 15 ABD Doları,
Pro: Kullanıcı başına aylık 25 ABD Doları,
Özel Kurumsal Plan da mevcuttur.
Evet
NextivaUygun fiyatlı bir iş telefonu sistemi arayan tek başına çalışan küçük işletmeler ve girişimcilerE-posta, telefon, 7/24 sohbetBulut, SaaS, web, iOS, AndroidAyda 17,95 ABD dolarından başlayan fiyatlarlaEvet
CallHippoÇağrı operasyonlarını daha iyi anlamalarını sağlayan kapsamlı analitik raporlar isteyen satış görevlileriBilet, telefon, e-posta, 7/24 sohbetağ, iOS, AndroidAyda 14 ABD dolarından başlayan fiyatlarlaEvet
Google VoiceUluslararası bir numaradan yararlanacak yabancı izleyicilere sahip şirketlerBilet 7/24Chrome, Mac, Windows, Android, iOSKişisel kullanım için ücretsizdir; 10 dolardan başlayan ücretli planEvet
VirtualPhone.comÖzel bir iş telefon numarası isteyen, yalnız çalışan serbest çalışanlar ve girişimcilerSohbet, e-posta, telefon 7/24İnternet, AndroidAyda 19 ABD dolarından başlayan fiyatlarlaEvet
Ücretsiz sanal numara alma

#1) Grasshopper

Telefon özelliklerinin ve rekabetçi fiyatların mükemmel bir karışımını arayan şirketler için en iyisi .

Çekirge - sanal telefon numarası sağlayıcıları

Grasshopper, küçük işletmeler için sınırsız yurt içi arama, mesajlaşma ve sesli mesaj sağlayan sanal bir telefon hizmetidir . Arayanlarınızı insan müdahalesi olmadan karşılamak ve yönlendirmek için otomatik bir görevli de mevcuttur.

Genel olarak, Grasshopper, evlerine veya ofislerine telefonla ilgili donanım kurma zahmetini isteyen işletmelere, ihtiyaç duydukları tüm telefon özelliklerini aylık 26 ABD doları gibi uygun bir başlangıç ​​fiyatıyla sağlar.

Özellikler:

 • Müşterileri ilgili kişiye veya departmana yönlendirmeden önce çağrı alan otomatik operatör
 • Arama yönlendirme, engelleme, aktarma işlevi
 • Uzantılar ve çağrı yönlendirme
 • Ücretsiz numara seçeneği
 • Masaüstü sürümle aynı işlevleri sunan mobil uygulamalar

Karar: Grasshopper öncelikle küçük ve orta ölçekli işletmeler için geliştirilmiştir. Harika bir özellik setine sahiptir ve sağlam müşteri hizmetleri ve fiyatı ile bu kategoride güçlü bir rakiptir.

Fiyat:

 • Yalnız: $26/ay
 • Ortak: 44 $/ay
 • Küçük İşletmeler: $80/ay

#2) Vonage

HD Arama ve Daha Geniş Küresel erişim için en iyisi .

gezi

Vonage, herhangi bir güçlük çekmeden telefon çağrıları veya mesajlar gönderip almak için anında sanal bir telefon numarası almak üzere başvurduğunuz kişidir. Şu anda 85’ten fazla ülkeyi destekleyen Vonage, dünyanın her yerinden sanal numaralara en geniş erişimi elde etmenize yardımcı olur. Ayrıca, aldığınız numaralar yayınlanmadan önce titizlikle test edilir.

Amacına iyi hizmet edecek numaralar aldığınızı bilerek içiniz rahat olabilir. Sanal telefon numaraları da karantinaya alınır ve eski kullanıcılardan kaynaklanan çapraz konuşma sorununu önlemek için uygun şekilde yaşlandırılır.

Özellikler:

 • Arayan kimliği
 • Çağrı yönlendirme
 • Ücretsiz numara
 • Çağrı engelleme
 • Tele konferans

Karar: Vonage, iyi test edilmiş, kaliteli sanal telefon numaralarını, anlaşma görüşmeleri zahmetine katlanmak zorunda kalmadan anında almak istiyorsanız tercih edeceğiniz hizmet sağlayıcıdır. Kullanıcılarınızın yaşadığı pazarlarda sorunsuz çalışan sanal numaralar elde edersiniz, böylece onlarla mükemmel etkileşim sağlarsınız.

Fiyat: Teklife Dayalı


#3) 8×8

Küçükten büyüğe tüm işletmeler için Mükemmel analitik ve HQ sesli arama için en iyisi.

8x8

8×8, hizmetinin ne kadar özellikli olduğu için listeme giriyor. Yüksek kaliteli sesli aramayı kolaylaştıran bir sanal telefon numarası ile sesli mesaj, otomatik operatör, çağrı park etme ve çok daha fazlası gibi özelliklerle önceden entegre edilmiş kurumsal düzeyde bir telefon sistemine de sahip olursunuz. Çözüm, aramalardan sohbete ve ekran paylaşımına saniyeler içinde sorunsuz bir şekilde geçiş yapmanızı sağlar.

Özellikler:

 • Çok Seviyeli Otomatik Operatör
 • Arama kaydı
 • Arayan kimliği
 • Çağrı İzleme
 • Arama Kuyruğu

Karar: Ödüllü ses kalitesi ve sisteme güç veren düzinelerce gelişmiş özelliği ile 8×8, boyutu veya türü ne olursa olsun işletmeniz için sanal bir telefon numarası almak için harika bir iş telefonu hizmetidir.

Fiyat: 30 günlük ücretsiz deneme var

 • Ekspres: 15 ABD doları/kullanıcı/ay
 • X2: $24/Kullanıcı/ay
 • X4: $44/Kullanıcı/ay

#4) RingCentral

Çağrı Merkezleri ve Uzak Ajanslar için En İyisi .

Halka Merkez

RingCentral, sahip olduğu birçok gelişmiş özelliği ile uzun süredir çağrı merkezlerinin bir numaralı tercihi olmuştur. RingCentral, işletmenize ücretsiz bir sanal telefon numarası sunmanın yanı sıra, tek bir entegre platformdan arama, görüntülü konferans ve mesajlaşmayı kolaylaştıran bir çözüm de sunar.

RingCentral, ABD, Asya ve Avrupa’daki büyük bölgeleri kapsayan küresel bir altyapı ağına sahiptir. Bu nedenle, dünya çapında 110’dan fazla ülkeyi kapsayan bir ağ ile dünya çapında gerçek bir telefon deneyimi yaşarsınız.

Özellikler:

 • Yerel ve Ücretsiz Numaralar
 • Sınırsız Çağrı
 • Sınırsız SMS
 • Ekip Mesajlaşması
 • Video konferans

Karar: RingCentral, geniş küresel ağ altyapısı nedeniyle, her zaman mobil olan tüm uzak acentelere ve girişimcilere önerdiğimiz bir sanal telefon sistemidir. Hizmetlerinin çalışma süresi neredeyse her zaman yüksektir ve ekip mesajlaşması ile video konferansı içeren çok çeşitli özellikleri etkileyicidir.

Fiyat:

 • Temel: Kullanıcı başına yıllık 239,88 ABD doları
 • Standart: Kullanıcı başına yıllık 335,88 ABD doları
 • Prim: Kullanıcı başına yıllık 419,88 ABD doları
 • Ultimate: Kullanıcı başına yıllık 599,88 ABD doları
 • 14 günlük ücretsiz deneme mevcuttur.

#5) Ooma

Küçük İşletme İhtiyaçlarını Vurgulayan Gelişmiş Özellikler İçin En İyisi .

Ooma

Ooma, kuruluşların çalışanları ve müşterileriyle iletişim kurmasını kolaylaştıran özellikler ve uygulamalarla dolu bir iş kolu edinmek için aradığınız bir hizmettir. Ooma ile sanal bir telefon numarası almak basit ve ücretsizdir.

Yerel bir numara ile ücretsiz bir numara arasında seçim yapabilirsiniz. Ayrıca mevcut telefon numaranızı taşıma seçeneğiniz de vardır. Ooma’nın sanal telefon sistemi, tümü aramayı, mesajlaşmayı ve işbirliğini kolaylaştırmak amacıyla 35’in üzerinde gelişmiş özelliğe sahiptir.

Özellikler:

 • Ücretsiz Ücretsiz Numaralar
 • Ücretsiz Yerel Telefon Numaraları
 • Gelişmiş Çağrı Yönlendirme
 • Arama kaydı
 • Sesli Posta Transkripsiyonu

Karar: Kesintisiz görüntülü konferanstan çağrıları doğru uzantıya yönlendiren sanal bir resepsiyon görevlisine kadar Ooma, müşterilerle iletişimi iyileştiren ve iş ekipleri arasındaki işbirliğini geliştiren bir ton özellikle birlikte gelir.

Ooma’nın sanal telefon numarası hizmetini kullanmaya başlamak çocuk oyuncağı. Bununla birlikte, yürütecek küçük bir işletmeniz varsa, Ooma’nın tüm özelliklerinden yararlanmak için uygun fiyatlı planlarından birine abone olmanızı öneririz.

Fiyat:

 • Temel: Kullanıcı başına aylık 19,95 ABD doları
 • Pro: Kullanıcı başına aylık 24,95 ABD doları

#8) CallHippo

Yapay Zeka Destekli Görüntülü Konferans arayan Küçük İşletmeler için en iyisi .

Tuş takımı

Dialpad, satın alınabilirliği ve özelliklerle dolu teklifi nedeniyle çoğu küçük işletmenin ilgisini çeken başka bir sanal telefon numarası servis sağlayıcısıdır.

Dialpad tarafından sağlanan sanal telefon numarası, kesintisiz iş iletişimi için ihtiyacınız olan tüm özelliklerle birlikte gelir. Ancak Dialpad, her şeyi kapsayan iş telefonu sistemiyle gerçekten parlıyor.

Dialpad, tüm iletişim hatlarını ofisler ve departmanlar arasında birkaç dakika içinde kurmayı inanılmaz derecede basit hale getiriyor. Tek bir sezgisel çalışma alanından sınırsız işbirliği, sohbetler, SMS’ler ve dosya paylaşımı ayrıcalığına sahip olursunuz. En etkileyici özelliği, sizin emrinize göre not alan ve aramaları yazıya döken bir yapay zeka asistanıyla görüntülü konferans görüşmelerine katılmanızı sağlamasıdır.

Özellikler:

 • Sınırsız Arama
 • Sınırsız Sohbet ve SMS
 • Sınırsız İşbirliği
 • AI ile ücretsiz video konferans

Karar: Dialpad ile kuruluşunuz genelinde sorunsuz bir iletişim kanalı oluşturmak için ihtiyacınız olan tüm özelliklerle birlikte gelen bir iş telefonu sistemine sahip olursunuz. Özellikle yapay zeka destekli video konferans yetenekleri nedeniyle listemizde çok üst sıralarda yer alıyor. Bu, tüm küçük işletmelere kesinlikle tavsiye edeceğimiz bir sanal telefon servis sağlayıcısıdır.

Fiyat:

 • Standart: Kullanıcı başına aylık 15 ABD doları
 • Pro: Kullanıcı başına aylık 25 ABD doları
 • Özel Kurumsal Plan da mevcuttur
 • 14 günlük ücretsiz deneme mevcut.

#7) Nextiva

Tek başına çalışan, uygun fiyatlı bir iş telefonu sistemi arayan küçük işletmeler ve girişimciler için en iyisi .

Nextiva - sanal telefon numarası sağlayıcıları

Sanal telefon hizmeti maliyetine CRM çerçevesi sunduğu için Nextiva hizmeti diğer sağlayıcıları geride bırakıyor. Arama performansı, sistem kararlılığı ve işlevsellik yelpazesi son teknoloji ürünüdür. İşletme aynı zamanda birden fazla iletişim kanalı aracılığıyla kesintisiz olağanüstü müşteri hizmetleri sunmaktadır.

Aylık kullanım ücretiniz yalnızca kullanıcı sayınız arttıkça artacağından, bu sağlayıcı ölçeklendirme için mükemmeldir.

Özellikler:

 • Müşterilerden otomatik geri bildirim.
 • Onlardan bir çağrı alma konusunda müşteri bilgilerini alın.
 • Sesli postadan e-postaya dönüştürme, arama aktarma, arama yönlendirme vb. gibi arama ve veri yönetimi araçları.
 • Sınırsız konferans görüşmesi
 • Kaydedilmiş selamlar

Karar: Nextiva, yerel iletişim numaralarını İnternet’in herhangi bir yerinden erişilebilen sanal bir kişiye dönüştürmelerine olanak tanıyan uygun fiyatlı bir çözüm arayan girişimciler ve küçük işletme sahipleri için idealdir.

Fiyat:

 • Temel: Kullanıcı başına aylık 21,95 ABD doları
 • Profesyonel: Kullanıcı başına aylık 24,95 ABD doları
 • Kurumsal: Kullanıcı başına aylık 31,95 ABD doları

#8) CallHippo

Çağrı operasyonlarını daha iyi anlamalarına olanak tanıyan kapsamlı analitik raporlar isteyen satış görevlileri için idealdir.

CallHippo 1 - sanal telefon numarası sağlayıcıları

CallHippo, müşterilerinizin sizinle rahat ve verimli bir şekilde etkileşim kurmasını sağlayan, işletmeler için kullanımı basit bir telefon sistemidir. İnanılmaz işlevselliğe sahiptir ve anında entegrasyon sağlar. Yüksek kaliteli bir destek sistemine sahiptir ve dünya çapında Microsoft, Intel, Amazon vb. gibi beş binden fazla işletme tarafından güvenilmektedir.

Özellikler:

 • Ön eklere ve anahtar sözcüklere dayalı sanal sayılar
 • Çağrı yönetimi araçları
 • Android ve iOS cihazlar için mobil uygulamalar
 • Arama kaydı
 • otomatik entegrasyonlar

Karar: Sofistike entegrasyonları ve arama kaydı gibi verimli işlevleriyle CallHippo, işletmelere çok şey sunar. Uygun bir fiyat noktasında harika çalışıyor.

Fiyat:

 • Bronz: $16/ay
 • Gümüş: 20 $/ay
 • Platin: 30 $/ay

Web sitesi: CallHippo


#9) Jive

Güçlü bir sanal iş telefonu sistemi arayan, uzak işgücüne sahip şirketler için en iyisi .

Jive - sanal telefon numarası sağlayıcıları

Jive Communications, VoIP sistemleriyle tanınırken, şirket ayrıca sanal telefon numaraları da sağladı. Şirket, işletmelere çağrı yönlendirme, sınırsız dolaşım ve çok sayıda iş sınıfı işlevsellik gibi özelliklerle birlikte gelen sanal bir telefon numarası sağlar. Bunu belirli ve adil bir aylık oranda sağlarlar.

Birçok uzak çalışanla çalışan şirketler için bu sağlayıcı idealdir.

Özellikler:

 • Özel programlar
 • Bul/Beni Takip Et işlevi
 • Çağrı aktarma, çağrı yönlendirme ve çağrı engelleme gibi çağrı yönetimi işlevleri

Karar: Sanal telefon numaraları da sunan dolu, sağlam bir iş telefonu sistemi isteyen bir işletme sahibiyseniz, Jive sizin için doğru seçimdir.

Fiyat:

 • 50-100 kullanıcı için kullanıcı başına aylık 19,95 ABD doları
 • 25 – 49 kullanıcı için kullanıcı başına aylık 21,95 ABD doları
 • 10 – 24 kullanıcı için kullanıcı başına aylık 23,95 ABD doları
 • 5-9 kullanıcı için kullanıcı başına aylık 25,95 ABD doları
 • 1-4 kullanıcı için kullanıcı başına aylık 29,95 ABD doları

Web sitesi: Jive


#10) FreshCaller

Dahili ekipler içinde işbirliğini ve müşteri aramalarının yönetimini sağlamak isteyen işletmeler için en iyisi .

FreshCaller - sanal telefon numarası sağlayıcıları

Freshcaller, ücretsiz numaralar için en iyi şirketlerden biridir. Mevcut numaralardan birini seçebilir veya kişiselleştirilmiş özel bir iletişim numarası bile oluşturabilirsiniz. Bu platform, aramaları yönetmek ve personelin işini ve verimliliğini izlemek için en kapsamlı çağrı merkezi işlevine sahiptir. Yalnızca yazılım telefonlarında mevcut olduğu için herhangi bir yeni ekipmana yatırım yapmanız gerekmeyecek.

Özellikler:

 • Kırktan fazla ülkede çalışan sanal bir telefon numarası
 • İletişim deneyimini yönetme ve izleme özellikleri
 • Esnek telefon sistemi
 • Çağrı yönlendirme ve yönlendirme tesisi

Karar: Freshcaller, müşteri çağrılarını hızlı bir şekilde halletmenin ve dahili ekiplerle daha koordineli bir şekilde iletişim kurmanın bir yolunu arayan işletmeler için idealdir.

Fiyat:

 • Dakika başına ödeme planı
 • Kullanıcı başına aylık 19 ABD doları

Web sitesi: FreshCaller


#11) Phone.Com

İstemcilerin veya müşterilerin kolayca hatırlayabileceği özelleştirilmiş bir sanal telefon numarası isteyen kullanıcılar için idealdir.

Phone.Com - sanal telefon numarası sağlayıcıları

Özel telefon numarası sağlayıcıları için en büyük onur Phone.com’a gidiyor. Sağlayıcı, dakika başına ödeme veya sınırsız arama planları seçeneklerine ek olarak, kullanıcılara otomatik operatör işlevi de sunar. Basit bir kullanıcı arayüzüne ve çeşitli arama, telefon ve yönetim özelliklerine sahip olduğundan, küçük işletmeler ve yeni başlayanlar için mükemmeldir.

Özellikler:

 • Etkileşimli Sesli Yanıt özellikleriyle otomatik görevli işlevi
 • Özel karşılama ve mesajlar
 • Arama engelleme, aktarma ve yönlendirme işlevi
 • Uzantılar ve çağrı yönlendirme
 • Sesli postadan e-postaya dönüştürme

Karar: Sanal telefon numaraları dünyasında belki de en uygun fiyatlı seçenek Phone.com’dur. Ölçeklendirilebilir ve hem yeni başlayanlara hem de KOBİ’lere iyi oluşturulmuş bir VoIP hizmeti sağlar.

Fiyat:

 • Taban: $12.99/ay
 • Artı: $19.99/ay
 • Sınırsız: $29.99/ay

Web sitesi: Phone.Com


#12) Google Voice

Uluslararası bir numaradan yararlanacak yabancı izleyicilere sahip şirketler için en iyisi .

google voice - sanal telefon numarası sağlayıcıları

Google Voice, hiçbir maliyeti olmayan, ancak Google hesabı olan herkese rakip çözümlerin tüm temel telefon özelliklerini sağlayan sanal bir telefon hizmetidir. Ayrıca Android ve iOS cihazlar için uygulamalara sahiptir. İş için özel bir telefon numarası arıyorsanız, Google Voice sizin için mükemmel bir seçim olabilir.

Özellikler:

 • otomatik görevli
 • Çağrı yönetimi işlevi
 • Uzantılar ve çağrı yönlendirme
 • Raporlar ve analizler
 • Sesli mesaj transkripsiyonu

Karar: Sınırlı bir bütçeniz varsa ve kişisel ve şirket kullanımı için yalnızca bir telefon tutması gereken bir personeliniz varsa, Google Voice mükemmeldir.

Fiyat:

 • kişisel kullanım için ücretsizdir
 • Başlangıç: ayda 10 ABD doları
 • Standart: ayda 20 ABD doları
 • Premier: ayda 30 ABD doları

Web sitesi: Google Voice


#13) VirtualPhone.Com

Özel bir iş telefon numarası isteyen, yalnız çalışan serbest çalışanlar ve girişimciler için en iyisi .

Sanal Telefon.Com

VirtualPhone.com, kullanıcılara ekstra ücret ödemeden uluslararası numaralar sunar. Ek olarak, kurumsal hizmetler sesli posta, sınırsız dahili hat, faks özellikleri ve otomatik operatör işlevselliği ile birlikte gelir. İşletme, kullanıcılara ücretsiz veya inanılmaz derecede uygun fiyatlı bir başlangıç ​​seti sağlar.

Özellikler:

 • otomatik görevli
 • Çağrı yönetimi özellikleri
 • Mobil uygulamalar
 • Sınırsız uzantı
 • Uluslararası numaralar

Karar: VirtualPhone.com, çeşitli deniz aşırı ülkelerdeki numaraları birleştirmenize yardımcı olarak ABD dışında faaliyet gösteren tüm küçük şirketler için harika bir seçenektir.

Fiyat:

 • 100 ücretsiz dakika
 • Başlangıç: $5-$9/ay
 • Orta: 39-69 $/ay
 • Büyük: Ayda 149 ila 399 ABD Doları

Web sitesi: VirtualPhone.Com


#14) CountryCode.Org

Varlıklarını dünya çapında 120’den fazla TollFreeForwarding noktasına genişletmek isteyen işletmeler için en iyisi .

ÜlkeKodu.Org

CountryCode, böyle bir numarayı ücretsiz olarak sağlayan bir platformdur. Aramanızın anında yönlendirilmesini sağlar. Bu uygulama ISO, posta kodu ve ülke kodları gibi bilgiler sağlar.

Arayan kişi sanal numarayı gerçek numaradan ayırt edemediği için CountryCode.Org ile kullanımı kolay bir dizi sanal numarayı aktif hale getirerek kurumunuzun dünyanın her yerinde ofisleri olduğu algısını oluşturabilirsiniz.

Özellikler:

 • Kullanımı kolay arayüz
 • Arama kodlarını bulmayı kolaylaştırır
 • Dünyanın dört bir yanındaki hedeflere yapılan uluslararası aramaları destekler

Karar: CountryCode.Org’un akıllı arama yetenekleri, çağrı yeteneklerinizi dünyanın her yerindeki birçok uluslararası varış noktasına ölçeklendirmenizi sağlayan ücretsiz bir ABD sanal telefon numarası aracılığıyla arama trafiğindeki artışı yönetmenize olanak tanır.

Fiyat: Ücretsiz

Web sitesi: CountryCode.Org


#15) TollFreeForwarding.Com

Çağrı yeteneklerini genişletmek ve uluslararası varış noktalarına ulaşmak isteyen işletmeler için en iyisi .

TollFreeForwarding.Com

TollFreeForwarding.com, 24 saat müşteri hizmetleriyle gelen ucuz bir sanal telefon numaraları platformudur. Çağrı yönlendirmeye izin verir ve ses menüsü için ayarları değiştirmenize izin verir. En önemlisi, size dünya çapında 120’den fazla varış noktası için yerel bir numara sağlar.

Özellikler:

 • Bu ücretsiz numarayı etkinleştirdikten hemen sonra çağrı alın
 • Bulut tabanlı sayılar
 • Birkaç uluslararası varış noktasına erişin

Karar: TollFreeForwarding.com, dünya çapında 120’den fazla varış noktasında yerel ücretsiz numaralar sağlayarak, uluslararası alanda büyümek isteyen sınırlı bütçeli kuruluşlar için idealdir.

Fiyat: Ücretsiz

Web sitesi: TollFreeForwarding.Com


#16) MightyCall

Dahili ve harici iletişimi geliştirmek isteyen küçük ve orta ölçekli şirketler için idealdir.

Güçlü Çağrı

MightyCall, e-postalardan, sosyal medya sitelerinden ve telefon görüşmelerinden kaynaklanan müşteri isteklerini, hepsi bir arada bir otomatik resepsiyonist sistemi olarak tek bir yığında birleştirmek için en iyisidir. Ücretsiz, yerel ve özel numaralar aracılığıyla yapılan ve alınan aramaları yönetir ve kullanıcılarının müşteri bilgilerini inanılmaz derecede verimli bir şekilde düzenlemesine olanak tanır.

Özellikler:

 • sınırsız arama
 • Herhangi bir cihaza çağrı yönlendirme
 • Bir yazılım telefonu kullanarak bilgisayarınızdan çağrı alma ve arama yapma yeteneği
 • Herhangi bir ekstra ücret ödemeden ücretsiz veya yerel numara
 • Bildirimler ve sesli mesajlar
 • Özel karşılama
 • Ekip çalışması için ortak çalışma özellikleri

Karar: MightyCall, iç ve dış iletişimini geliştirmek isteyen işletmeler için onu en iyi seçim haline getiren çok sayıda işbirliği aracı ve iş yazılımı entegrasyonuyla birlikte gelir.

Fiyat:

 • Temel: $19.99/ay
 • Standart: $39.99/ay
 • Ultimate: $99.99/ay

Web sitesi: MightyCall

Ücretsiz Whatsapp Sanal Numara Alma

Whatsapp ve benzeri uygulamalar telefon numarası alamk için yukarıda programların yanında aşağıda verdiğim sanal numara ücretsiz olarak yapabilirsiniz.

1Talkatone Sanal Telefon Numarası Alma

Amerika veya Kanada’ya ait whatsapp numarası ücretsiz almak için kullanabileceğiniz Android uygulaması bulunan bir servistir. Kullanımı kolay ve doğrulama yapmak için tercih edilebilir.

 • Talkatone uygulamasını Android mağazasından indirin.
 • Uygulamaya üye olabilir yada Facebook ile giriş yapabilirsiniz
 • Giriş yaptıktan sonra size sanal telefon numarası verecektir
 • Whatsapp uygulamasına giriş yapıp telefon numarasını ekle diyerek doğrulama yapınız
 • Doğrulama kodu uygulamaya gelecektir
 • Aldığınız doğrulama kodu girin ve ücretsiz whatsapp sanal numara‘ya sahip olun

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu