Ücretsiz Sling Tv Hesapları

Ücretsiz Sling Tv Hesapları
11.03.2021 16:22
0
A+
A-

Ücretsiz Sling Tv Premium Hesapları 2021 | Oturum Açma ve Şifreler ; Bazı bölgeler için bazıları ulusal kanallar, politika, telif hakkı nedeniyle kilitlenmiş veya kısıtlanmıştır. Bu kısıtlamaların gelmesiyle birlikte kablolu TV yayını internette bir trend haline geldi.  Çünkü bazı şeyler ihtiyaçtan doğar. Bu, haber kanalının bulunduğu ülkede, ülkesinden uzakta birinin akşamları her zamanki gibi izlemesi kısıtlanan biri için harika bir şey. Çünkü internet yayıncılığı ile artık tüm TV kanallarına erişebilirsiniz. Sling Tv bu hizmetleri veren bir firmadır. Aylık olarak faturalandırılır ve izlediğiniz kategorilere göre ödeme yaparsınız.

Bu harika paketi sizin için 1 ay boyunca ücretsiz kullanmanızı sağladık. Bunun için ücretsiz sling tv hesapları ve şifreleri yayınladık. Herhangi bir Sling TV bedava premium hesap listesiyle anlaşması olan kanalları izleyebilirsiniz .

Bedava Sling Tv Hesapları ve Şifreleri 2021

Sling Tv Bedava Hesap Girişi Şifreler
datay_086@hotmail.com yushe5920
minecraft.doma@gmail.com Gnaypick
pengaw592@gmail.com Ivbagheny
siclicrak_opsewas@outlook.com 478593168
darydag.icax@gmail.com amdar1189
istrandy_irland4@gmail.com clerfixde776
teyoun_engal@hotmail.com 310597398
sicrpipo1312@gmail.com adwid @ 57

Sling Tv Ücretsiz Premium Hesaplar 2021

Ücretsiz Sling TV Hesabı ile Sınırları Geçin (Almanya’da İkamet Edenler İçin)

ABD’deki TV istasyonlarından canlı yayın, bir dizi kısıtlama ile birlikte gelir. Sling.com hizmet yenileme CNN, NBC, AMC ve daha fazlası Almanya’dan oynanabilir, ancak bununla ilgili maliyetler vardır. Nasıl çalıştığını açıklıyoruz.

Neredeyse tüm ABD TV yayıncıları web sitelerinde canlı yayın sunar, ancak bu genellikle bir ABD kablo veya uydu TV sağlayıcısının erişim verileriyle oturum açmayı gerektirir – bu da içeriği, ilgili bir ABD’de ikametgahı olmayan Almanlar için imkansız hale getirir. Bu ülkedeki Zattoo’ya benzer, ancak ABD‘de de bazı alternatif akış platformları var. Bunlardan birine askı denir. Aşağıda erişimin nasıl çalıştığını okuyabilirsiniz.

Kullanılabilirliği kontrol et

Üç abonelik paketinde, Sling bir yandan canlı TV sunar vediğer kanallardan isteğe bağlı içerik. Bunlar, örneğin, TV galasını kutlayan güncel TV dizilerinin veya filmlerin yakın zamanda yayınlanan bölümleri. Sling 53 kanala kadar teklif veriyor, fiyatlar 20 dolardan başlıyor (ilk ay ve bir paket için) ve 45 dolardan (her iki paket için 2. aydan itibaren) bitiyor.

En son TV dizilerini takip etmek istiyorsanız ve bu nedenle teklifle ilgileniyorsanız, önce hangi TV ağlarının temsil edildiğini dikkatlice kontrol etmelisiniz – çünkü maalesef Sling her şeyi kapsamıyor. Adil olmak gerekirse, bir şey önce: ABC ve CBS ağları eksik ve PBS de eksik. NBC, CNN, AMC ve Fox gibi diğer önemli içerikler de mevcuttur.

Sling.com‘da teklifleri görmek istiyorsanız, zaten ilk engelle karşı karşıyasınız – bir ülke yasağı. Öyleyse önce bu konuda hızlı bir şekilde nasıl geçileceğine bakalım. Bu, Unblock-US gibi bir DNS servisi ile ucuza yapılabilir. VPN sunucusundan geçen yol, uzun vadede daha maliyetlidir, ancak aynı zamanda daha güçlüdür; Deneme süreleri genellikle ilk test için kullanılabilir. Her iki çözüm de veri trafiğinizi ABD sunucuları üzerinden yönlendirir. Sling, bu erişim kanalını kullanım şartlarına dahil etmez.

Sling Tv paketleri

“Sling.com” adresindeki Sling web sitesine erişir erişmez, DNS veya VPN sunucusu kurulumu başarılı oldu ve ülke engellemesi atlandı. Burada artık üç paketten birini seçebilirsiniz.

Testte Sling TV, bir VPN sunucusu kullanarak Alman Visa ve MasterCard kredi kartlarını sorunsuz bir şekilde kabul etti. Bir posta kodu girmek de gereklidir: Almanya ve ABD posta kodları çakışırsa, sorun yoktur. Aksi takdirde, tatil yerinizin posta kodunu girmeniz mümkün olacaktır.

Kredi kartıyla ilgili herhangi bir sorun varsa bankanız sahte olduğuna inandığı için kartı bloke etmiş olabilir. Bu, özellikle normalde ABD doları ile satın almıyorsanız olabilir. Bu durumda, bankanın aranması sorunu çözebilir.

Bilgisayarlarda ve Mobil Cihazlarda Yayınları İzleyin

Başarılı bir şekilde kayıttan sonra, akış yalnızca bilgisayarınıza, akıllı telefonunuza, tabletinize veya TV’nize uygulamalar yükledikten sonra mümkündür. Doğrudan tarayıcıda kullanmak yalnızca Chrome’da sling akışını destekler. Windows ve macOS söz konusu olduğunda, Sling uygulaması doğrudan “https://www.sling.com/devices” aranarak indirilebilir. Android kullanıcıları uygulamayı Alman Play Store’da bulamayacaklar ve bu nedenle Google’da bir APK dosyası aramaları gerekiyor. IPhone ve iPad kullanıcılarının ücretsiz uygulamayı App Store‘dan indirmek için bir ABD iTunes hesabına ihtiyacı vardır.

İlgili uygulamalara giriş yaptıktan sonra akış yapmaya hazırsınız. Temel olarak, Sling her vericiyi “Program” ve “Şimdi Kullanılabilir” olarak ayırır. İlki, doğrudan canlı akış dahil olmak üzere TV programlarına erişime izin verirken, “Şimdi Kullanılabilir” yayıncıdan / ağdan isteğe bağlı akış için mevcut içeriği listeler. İsteğe bağlı içerik, zamanla güncellenen ve ardından eski içeriği ortadan kaldıran bir mini medya kitaplığı gibidir. Maalesef isteğe bağlı içerikte ileri sarmak mümkün değildir – muhtemelen reklamlar yüzünden.

Bu arada, VPN sunucumuzun testte kalıcı olarak aktif olmaması gerekiyordu, bunun yerine kayıt ve oturum açma sırasındaki durumlara istikrarlı bir VPN bağlantısına bağlı görünüyor. Bu nedenle, herhangi bir veri hacmini kaydetmek için akış sırasında VPN bağlantısını kesmek çok mantıklı olabilir.

Hesabınızı iptal etmek isterseniz, uygun seçeneği tarayıcıda ve “Ayarlar” ve “Hesap” altındaki uygulamalarda bulacaksınız.

Sling Tv Ücretsiz Giriş ve Şifreler 2021 [Güncellenmiş]

cant.paworak@gmail.com
Danmaxal4
applicay.iraly@gmail.com
casvilam
hapy.vely@gmail.com
rasgihihpt
guvray.anylok@gmail.com
42925538
hastva.ong@gmail.com
camtantin54
idlivayk.etva@gmail.com
diraP4M2N
asvag.onda@gmail.com
itrivalkga59
tandgo.apick@gmail.com
icAkm4nas
olipma.ivgar@gmail.com
embuvayi4
piscaxy@gmail.com
czyilkman63
powary.lona@gmail.com
Azcivamixk
cirickle.omg@gmail.com
trillavenual01
tilva.apick@gmail.com
stribalwck
lisa.ann59@gmail.com
69621520
clogra.walgt@gmail.com
drakitn99
strivay.ound@gmail.com
ahbariSak4
cilik.tranig@gmail.com
Zalgihax58
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.