bedava internet

Vodafone 5 GB Bedava İnternet Kampanyası

Vodafone 5 GB Bedava İnternet Kampanyası
20.01.2021 04:27
0
A+
A-

Makalede Neler Var

Vodafone 4.5Gb bedava internet kampanyası ile hattınızı yeni 4.5G uyumlu sim kart ile ücretsiz değiştirerek 10 GB kadar hediye internet kazanabilirsiniz.

Hattınızı 4.5G uyumlu sim kart ile değiştirdiğinizde aylık 5 GB bedava internet veren vodafone sim kartı 4.5G uyumlu olanlara ise Vodafone 4.5G kullan kazan kampanyası ile 10 GB varan hediye internet vermektedir.

Sizlere bu yazımızda Vodafone 4.5G bedava internet nasıl kazanılır? Vodafone 4.5G kampanyası nasıl yapılır sorularına ayrıntılı olarak cevap vermeye çalışacağım.

Vodafone 4.5Gb Kullan Kazan Kampanyası

Vodafone 4.5G kalitesi ile tanışmak hemde bedava internet kazanmak için yararlanabileceğiniz bu kampanyada son 30 gün içerisinde 4.5G kullanmamış ve aboneliği bulunmayan müşterilerine 10 GB hediye internet vermektedir.

Vodafone 4.5g kullan kazan kampanyası ile sizlerde 10 gb bedava internet kazanmak istiyorsanız 4.5g geçerek hemde daha kaliteli internet kullanabilir hemde bedava internet kazanabilirsiniz.

Vodafone 4.5G kullan kazan kampanyasında 10 GB bedava interneti faturalı hat sahipleri 1 ay faturasız hat sahipleri ise 7 gün faydalanabilir.

vodafone 4.5 kampanyası

Vodafone 4.5Gb Sim Kart Değişim Kampanyası

Vodafone 4.5G ile uyumlu olmayan sim kartınızı 4.5G uyumlu sim kart ile ücretsiz olarak değiştirerek bedava internet kazanabilirsiniz. Vodafone mağazalarından ücretsiz olarak sim kart değişikliği yaparak hem hiç bir ücret ödemezsiniz hemde bedava internet sahibi olabilirsiniz.

Vodafone 4.5G sim kart değişikliği yapan tüm abonelerine kampanya kapsamında 1 ay geçerli 5 GB bedava internet hediyesi hatlarına tanımlanacaktır.

Vodafone 4.5G kampanyasından ücretsiz olarak yararlanmak hemde hediye internet almak için “4.5G” yazıp 4545’e SMS göndererek hem 4.5G cihaz ve SIM uyumluluğunuzu sorgulayabilir hem de 4.5G aboneliğinizi yapabilirsiniz.

Vodafone Bedava İnternet 2021

Vodafone 4.5Gb Bedava İnternet Nasıl Yapılır

Vodafone bedava internet kampanyasından biri olan 4.5G bedava internet kampanyası tüm bireysel faturalı ve faturasız hat sahiplerinin katılımına açıktır. Ücretsiz olarak sim kart değişikliği yaparak yaparak 5 GB bedava internet kazanırken 4.5G kullan kazan kampanyası ile 10 GB hediye internet kazanırsınız.

Sizlere bu yazımızda Vodafone 4.5G bedava internet kampanyası hakkında bilgi vermeye çalıştım. Aklınıza takılan soruları yorum kısmına yazarak bize sorabilirsiniz.

Comments

  1. Muhammed Karadağ says:

    Çook iyi bir hat bana 1 GB verdi