Vodafone Arkadaşını Davet Et Bedava İnternet Kampanyası

Vodafone arkadaşını davet et 15 GB bedava internet kampanyası ile sevdiklerinizi ve arkadaşlarını Vodafone davet ederek 3 ay boyunca geçerli 15 GB hediye internet kazanabilirsiniz.

Vodafone yanımda uygulaması üzerinden arkadaşınızı davet ederek hem siz hemde davet ettiğiniz kişi 15 GB hediye internet kazanırlar. 3 ay boyunca geçerli bedava internet kazanmak için hat taşıma işlemi yada yeni hat alım işleminin gerçekleşmesi gerekmektedir.

Yaptığı bir birinden güzel bedava internet kampanyaları ile abone sayısını her gün yükselten vodafone arkadaşını davet ile bedava internet kazanmak için yapmanız gerekenler anlatmaya çalışacağım. Ayrıca Vodafone davet et kazan nasıl yapılırVodafone arkadaşını davet kampanyası ve Vodafone arkadaşını davet et hilesi nasıl yapılır sorularına cevap vermeye çalışacağım.

Vodafone Yanımda Arkadaşını Davet Et Kazan Kampanyası

Vodafone yanımda uygulaması üzerinden arkadaşını davet et bedava internet kazan kampanyası kapsamında arkadaşını davet eden herkes 15 GB hediye internet kazanmaktadırlar.

Vodafone yanımda uygulamasına giriş yaparak dilediğiniz kadar arkadaşınız davet ederek 3 ay boyunca geçerli 15 GB internet hem siz hemde davet ettiğiniz kişiler kazanabilirler. Eğer hattını vodafone taşımak isteyen arkadaşınız varsa direk hat taşıma kampanyası linkini göndererek hem sizin hemde arkadaşınızın bedava internet kazanmasını sağlayabilirsiniz.

Vodafone Yanımda Arkadaşını Davet Et Nasıl Yapılır

Tüm faturalı ve faturasız vodafone abonelerinin katılımına açık olan arkadaşını davet et kampanyasına katılmak için Yanımda uygulaması telefonunuza yüklemeniz gereklidir. Uygulamaya kullanıcı girişi yaptıktan sonra Vodafone yanımda uygulaması giriş yaparak arkadaşınızı davet etmek için;

  • Vodafone yanımda uygulamasına giriş yapmalısınız
  • Sağ tarafta köşede bulunan 3 çizgi işaretine tıklayınız
  • Açılan menüden Davet Et Kazan linkini tıklayınız
  • Açılan sayfadan Arkadaşını Davet Et linkine tıklayarak
  • Arkadaşlarını davet ederek 15 GB bedava internet kazanmaya başlarsınız.

Whatsapp, Facebook yada mesaj olarak arkadaşınızı davet edebilirsiniz.

Vodafone Arkadaşını Davet Et 15 GB Kazan

Vodafone yanımda uygulaması arkadaşını davet et kazan kampanyası ile hem davet eden hemde davet edilenin internet kazanması için mutlaka davet linkine tıklayıp kayıt olması gerekmektedir.

Yanımda uygulaması ile bedava internet kazanmak için dilediğiniz kadar arkadaşınız davet edebilirsiniz. Arkadaşını davet et kampanyası linkine tıklamadan ve paket seçimi yapılmadan hediye kazanmanız mümkün değildir. Ayrıca davet linkini tıklayan ve paket alımı gerçekleştiren tüm abonelere 15 GB hediye internetin yanında 30 GB bedava internet verilecektir.

Vodafone Davet Ettim İnternet Gelmedi

Vodafone yanımda uygulaması üzerinden arkadaşınızı davet ettikten sonra gerekli şartlar sağlandıktan sonra ve arkadaşınızın hattı açıldıktan sonraki 48 saat içerisinde hediyeler otomatik olarak yüklenecektir.

Davet ettikten sonra eğer hediye internet gelmemesinin en büyük nedenlerinden biride genelde davet linkini tıklamadan yeni paket almak ve linki tıklamadan vodafonlu olmaktır.

Vodafone Yanımda Arkadaşını Davet Et İnternet Kazan

Vodafone yanımda arkadaşını davet et internet kazan kampanyası detayları ise;

  • Davet edilen mutlaka davet linkine tıklayarak abone olmalıdır
  • Davet eden sınırsız sayıda kişi davet edebilir
  • Şartlar sağlandığı zaman 3 ay boyunca geçerli 15 GB kazanılır
  • Kampanya ile ilgili şartlar sağlandıktan sonraki 48 saat içinde hediyeler hatlara yüklenir

Vodafone Arkadaşını Davet Et Kazan Hilesi

Vodafone arkadaşını davet et kazan hilesi araması yapılmasına karşın bu şekilde yapılan her hangi bir hile bulunmamaktadır. Arkadaşınızı davet ederek hileye gerek kalmadan bedava internet kazanabilirsiniz. Eğer tanıdığınız bir arkadaşınız vodafone geçecekse onunla konuşarak davet linki gönderip ikiniziden kazanmasını sağlayabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu