Vodafone Bana Ne Var Nasıl Yapılır? 5 GB Bedava İnternet

Vodafone Bana Ne Var Bedava İnternet 2023; bana ne var bedava internet kazanmak için katılabileceğiniz kampanyalardan biridir. Vodafone bana ne var diğer adı ile hediye çarkı 20 GB kadar hediye internet ve sürpriz paketler içermektedir.

Vodafone hediye çarkı ile bedava internet kazanabileceğiniz gibi dakika ve SMS kazanma olasılığınız da bulunmaktadır. Bir dönem bedava internet vermediği için eleştirilen Hediye Çarkı yapılan düzenleme ile artık daha çok bedava internet vermektedir.

Sizlere bu yzımızda Vodafone hediye çarkı nedir? Vodafone hediye .arkı hilesi ve Vodafone hediye çarkı nasıl yapılır sorularına cevap vermeye çalışacağım.

Vodafone Hediye Çarkı Nedir?

Vodafone hediye çarkı bana ne var haftada bir defa çark çevirerek hediye kazanmanıza olanak sağlayan oyunlardan biridir. Bedava interneti dakika, SMS ve sürpriz hediyeler kazanmak için Vodafone Yanımda uygulamasına giriş yaparak çarkı çevirmeniz yeterlidir.

Vodafone hediye çarkını çevirerek 20 GB ücretsiz internet kazabilirsiniz. Bir dönem hediye çarkını çevirenlerin neredeyse hiç bir işe yaramayan hediyeler kazanması çok yoğun şikayetlere neden olduğu için artık yapılan güncelleme ile daha fazla bedava internet kazanma olasılıkları yükseliştir.

Vodafone Bana Ne Var Nasıl Yapılır?

Vodafone Bana Ne Var mesajı, Vodafone abonelerinin kalan kullanımlarını ve kendilerine özel sunulan kampanyaları öğrenmelerini sağlayan bir hizmettir. Bu mesaj, Vodafone Yanımda uygulamasına giriş yapmadan da yapılabilir.

Vodafone Bana Ne Var mesajı yapmak için şu adımları takip edebilirsiniz:

 1. Telefonunuzun mesajlar uygulamasına girin.
 2. Yeni mesaj oluşturmak için + tuşuna basın.
 3. Mesajın alıcı kısmına 7000 yazın.
 4. Mesajın içeriğine BANAR yazın.
 5. Mesajınızı gönderin.

Vodafone Hediye Çarkı Nasıl Oynanır?

Vodafone bana ne var haftada 1 defa yapma hakkınız bulunmaktadır. Vodafone yanımda uygulamasına giriş yaptıktan sonra Bana Ne Var linkine tıkladığınızda karşınıza hediye çarkı çıkmaktadır. Eğer hakkınız varsa hediye çarkını çevirebilirsiniz ancak hediye hakkınız yoksa pazartesi gününü beklemeniz gereklidir.

Eğer çark aktif ise çarı çevirip size çıkan hediye alabilirsiniz. Haftada 1 defa hediye çarkını çevirerek 20 GB kadar hediye internet kazanmanız mümkün.

Vodafone Hediye Çarkı Hediyeleri

Vodafone yanımda uygulaması üzerinden hediye çarkından bir birinden güzel hediyeler kazanmanı mümkün. Vodafone bana ne var hediye çarkında bulunan hediyeler ise;

 • 500 MB, 1 GB, 2 GB ve 5 GB internet
 • 20 GB ücresiz internet
 • Bedava dakika
 • Bedava SMS
 • Pass paketleri
 • Sürpriz hediyeler

Vodafone Hediye Çarkı Hilesi

Bir çok kişinin merak ettiği sorulardan biride Vodafone hediye çarkı hilesi nası yapılır? ve Vodafone hediye çarkı hilesi var mı sorusudur. Vodafone hediye çarkı hilesi yapmak isteyenler özellikle 2 hak yapmak istemelerine rağmen ancak haftada sadece defa çarkı çevirebilirler.

Vodafone hediye çarkı hilesi yapmak yerine bazı taktikleri uygulayarak bedava internet kazanmanız mümkün. İşte Vodafone bana ne var hilesi ve taktikleri;

 • Pazartesi günü erken çarkı çevirdiğinizde internet kazanabilirsiniz
 • Uygulamayı telefondan silip tekrar kurmak etkili yöntemlerden biridir
 • Hattınıza bakiye yüklediğinizde bedava internet vermektedir
 • Hangi hediyeyi kazanmak istiyorsunuz parmaklarınızı o hediyenin üstüne koyup çevirebilirsiniz
 • Aynı anda 2 cihazdan giriş yapıp çarkı çevirebilirsiniz

Vodafone Hediye Çarkı Hangi Günler?

Vodafone bana ne var hediye çarkı haftada 1 defa yapılmaktadır. Her hafta pazartesi günü hediye çarkına giriş yaparak çarkı çevirebilirsiniz.

Vodafone Bana Ne Var Mesajla Nasıl Yapılır?

Vodafone bana ne var mesaj yoluyla da yapılabiliyor. Vodafone Bana Ne Var mesajla şu şekilde yapılır:

 1. Kısa mesaj kısmına BANAR yazın.
 2. 7000 numarasına gönderin.

Bu işlemi yaptıktan sonra, Vodafone size kalan kullanımlarınız, size özel sunulan kampanyalar ve diğer bilgiler hakkında bir SMS gönderecektir.

Vodafone Bana Ne Var mesajı, Vodafone Yanımda uygulamasına giriş yapmadan kalan kullanımlarınızı ve size özel sunulan kampanyaları öğrenmenin bir yoludur. Bu mesaj, Vodafone abonelerine ücretsiz olarak sunulmaktadır.

Vodafone Hediye Çarkı Ücretli Mi?

Vodafone hediye çarkı Vodafone tarafından müşterilerine ücretsiz olarak sunulan hizmetlerden biridir ve her hangi bir ücret talep edilmez.

Vodafone Hediye Çarkı Neden Açılmıyor?

Vodafone hediye çarkına giremiyorum ve hediye çarkı giriş yapılmıyor sorunu bir çok kişinin yaşadığı sorunlardan biridir. Özellikle pazartesiden sonra yaşanan bu sorun Vodafone tarafından bir açıklamada yapılmamaktadır. Eğer sizde bu yönde bir sorun yaşarsanız tekrar tekrar denemek yada gece saatlerinde giriş yaparak sorunu aşablirsiniz.

Sizlere bu yazımızda Vodafone hediye çarkı hakkında bilgi vermeye çalıştım. Aklınıza takılan soruları yorum kısmına yazarak bizimle paylaşabilirsiniz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu