bedava internet

Vodafone Bedava Dakika Hilesi

Vodafone Bedava Dakika Hilesi
19.01.2021 03:27
0
A+
A-

Vodafone Bedava Dakika Hilesi; Merkezi Birleşik Krallık olan, Avrupa ülkelerinin yanı sıra ülkemizin de en çok tercih edilen ve en sevilen GSM operatörlerinden biri olan Vodafone; bu yıl da birbirinden cazip bedava dakika dağıtan uygulamalara, kampanya ve çekilişlere imza atıyor.

Vodafone tarafından 2021 yılında düzenlenen kampanyalara katılan, Vodafone uygulamalarını akıllı telefonlarına indiren aboneler; bedava dakikaların yanı sıra hediye internet, sms paketi, servis üyeliği vb. hediyeler kazanıyorlar.

Öyle ki müşterilerin fatura görüntüleme, faturaları kredi kartı ile ödeme, TL yükleme gibi hatlarına dair temel ihtiyaçlarını karşılamaları için geliştirilen bir uygulama olan Vodafone Yanımda Uygulaması; uygulamayı Google Play Store ya da Apple Store üzerinden indiren müşterilerine hediyeler dağıtıyor.

Bu yazımızda aylık konuşma paketini fatura dönemi tamamlanmadan bitiren, bu yüzden de sık sık ek paket almak zorunda kalan tüm Vodafone faturalı ya da faturasız hat kullanıcıları için Vodafone bedava dakika nasıl kazanılır?  sorusunu yanıtlamaya, Vodafone bedava dakika veren uygulamalarla ilgili olarak sizleri bilgilendirmeye çalışacağız.

Vodafone Bedava Dakika 2021

2021 yılında Vodafone tarafından abonelerine bedava dakika armağan eden uygulama, kampanya ve diğer avantajları aşağıdaki şekilde sıralayabiliriz:

Vodafone Hediye Çarkı Bedava İnternet Hilesi

Son yıllarda oldukça popüler olan, yenilenen tasarımı ve güncel hediyeleri ile faturasız ya da faturalı tüm Vodafone abonelerine hediyeler dağıtan Hediye Çarkı; Vodafone yanımda uygulamasında bulunuyor.

Yani Hediye Çarkı’nı takip etmek, bu çarkı çevirip, her hafta farklı dakika, sms, internet vb. hediyelerden birini kazanmak isteyen kişilerin öncelikle Vodafone Yanımda uygulamasını telefonlarına indirmeleri gerekiyor.

Hediye Çarkı’nı çeviren tüm faturalı ya da faturasız hat sahiplerinin her hafta hediye kazanma şansı bulunuyor.

Bununla birlikte Hediye Çarkı tarafından sunulan hediyeleri yalnızca 4.5G üyeleri kazanabiliyor.

Henüz 4.5G teknolojisi ile tanışmamış, 4.5G aboneliği bulunmayan kişilerin ise Hediye Çarkı’nı çevirmeleri 4.5G abonelik başvurusu olarak kabul ediliyor.

Hediye Çarkı’nı çeviren aboneler, bir ay boyunca ya da bir hafta boyunca geçerliliğe sahip sınırsız Vodafone içi konuşma hediyesini kazanma şansını elde ediyor.

Dağıtılan hediyeler arasında 2GB, 5GB bedava internet vb. hediyeler de yer alıyor.

Faturasız hat kullanıcıların çarkı çevirdiklerinde hediye kazanmaları içinse mutlaka son 20 gün içerisinde 20 ya da üstünde hatlarına TL yüklemesi yapmış olmaları gerekiyor.

Sizler de Bana Ne Var menüsüne girip, Hediye Çarkı’nı çevirerek, hediye dakika, sms, konuşma vb. hediyeler kazanabilirsiniz.

Vodafone Yükle Kazan Kampanyası

Müşterilerine 5GB, 2GB hediye internet, 1000 dakika bedava dakika vb. hediyeler sunan Yükle Kazan Kampanyası’na katılan aboneler; kendilerine atanan görevleri eksiksiz bir şekilde yerine getirdiklerinde yani TL yüklemeleri yaptıklarında farklı hediyeler kazanıyorlar.

Kampanyaya sadece Vodafone bireysel faturasız hat sahipleri katılabiliyor. Yani faturalı hat sahibi kişilerin bu kampanyaya katılım hakkı bulunmuyor.

Kampanya kapsamında belirtilen hediyelerden herhangi birini kazanmak isteyen kişilerin öncelikle Vodafone Yanımda Uygulaması’na girmeleri ve bir alt menü olan ‘Bana Ne Var’ ı tıklamaları gerekiyor.

Bana Ne Var’ı tıklayan kişilerin karşısına yükleyebilecekleri TL karşılığında kazanabilecekleri hediyeleri gösteren bir ekran çıkıyor.

Yani kişiler, yapacakları TL yüklemeleri sonrasında hangi hediyeyi kazanabileceklerini açıkça görüp, yüklemeleri bu doğrultuda yapabiliyorlar.

Haziran 2021 tarihine kadar devam etmesi planlanan bu kampanyaya Vodafone Gani tarifelerinden birine abone olan faturasız hat sahipleri katılamıyorlar.

Vodafone abonesiyseniz, bu kampanyaya katılıp, hediye 1000 dakika kazanma fırsatını yakalayabilirsiniz.

Vodafone Yanımda Bedava Dakika Hilesi

Vodafone yanımda bedava dakika hilesi sizlerde ücretsiz dakika kazanabilirsiniz. Sevdikleriniz ile doya doya konuşmak için Vodafone bedava dakika hilesi ile harca kazan kampanyasına katılabilirsiniz. Vodafone tarafından sunuluna harca kazan kampanyasından yararlanmak için telefonunuzdan “BANANEVAR” yazarak 4455′ ücretsiz SMS göndermeniz yeterlidir.

Vodafone Cep Nakit Kart

Vodafone ve PTT tarafından birlikte geliştirilen, kullanıcılarına hediyeler armağan eden Vodafone Cep Nakit kart; tıpkı bir alışveriş kartı ya da bankamatik olarak kullanılabilen, bir ön ödemeli kart olma özelliği taşıyor.

Cep Nakit Kart satın alan tüm Vodafone aboneleri anında bir ay boyunca geçerliliğe sahip 250 dakika içeren hediye konuşma paketi kazanıyorlar.

Üstelik bu kartı kullanan bütün Vodafone müşterileri, başka bir hesaba para gönderdiklerinde yani para transfer işlemlerinde gönderdikleri TL miktarınca bedava dakika elde ediyorlar.

Örnek olarak, karşı tarafa 300 TL para gönderen kişi, bir hafta boyunca kullanabileceği hediye 300 dakika kazanıyor.

Aynı zamanda Vodafone Cep Nakit Kart’ı kullanan kişileri farklı avantajlar da bekliyor.

Vodafone Faturasız Hattan Faturalı Hatlara Geçen Abonelere Özel Hediye 100 Dakika

Faturalı hat kullanımını teşvik etmek amacıyla Vodafone tarafından başlatılan bu kampanyaya göre herhangi bir faturasız Vodafone hattan faturalı tarifelerden birine geçen kişiler; anında ilk 3 ay boyunca yenilenen 4GB bedava dakika kazanıyorlar.

Müşterilerin tarife aşımı sonrası yüksek faturalarla karşılaşmasını önlemek için Vodafone tarafından faturalı hatta geçenlere ilk 3 ay boyunca yenilenen 100 bedava dakika hediye ediliyor.

Aynı zamanda tarifesini aşan kişilere 1GB hediye internet de veriliyor.

Bu kampanya ile müşterilere faturalı hat kullanım alışkanlığını kazandırmak amaç ediniyor.

Bu yazımızda Vodafone bedava dakika hilesi önerilerimizi sizlerle paylaşmaya çalıştık.

Sizler de yararlandığınız Vodafone güncel bedava dakika yöntemlerine dair önerilerinizi yazımızın yorum kısmına yazabilirsiniz.

Comments

No comments yet, be the first filling the form below.