bedava internet

Vodafone Bedava Dakika Kazanma Yolları

Vodafone Bedava Dakika Kazanma Yolları
19.01.2021 14:32
0
A+
A-

Vodafone Bedava Dakika Kazanma Yolları; Kurulduğu 1991 yılından bu yana ülkemizde yoğun bir ilgi gören, merkezi Birleşik Krallık olan Vodafone; ülkemizin yanı sıra Almanya, Yunanistan, Polonya, Fransa gibi Avrupa ülkelerinin de en çok kullanılan GSM operatörleri arasında bulunuyor.

Her yıl cazip kampanyalar düzenleyerek, müşterilerine tarife ve paket indirimlerinden yararlanma şansı tanıyan Vodafone; aynı zamanda düzenlediği kampanyalarla müşterilerine bedava konuşma paketleri, sms paketleri ve internet paketleri de armağan ediyor.

Öyle ki Vodafone müşterileri kampanya ve çekilişlere katılarak, birbirinden güzel hediyeler kazanabiliyorlar.

Özellikle Bana Ne Var Hediye Çarkı ile popüler olan Vodafone; bu uygulaması ile her hafta müşterilerine hediyeler dağıtıyor.

Bu yazımızda en kolay ve en etkili Vodafone bedava dakika kazanma yolları ile ilgili olarak sizleri bilgilendirmeye, konuya dair merak edilen soruları yanıtlamaya çalışacağız.

Vodafone Güncel Bedava Dakika Kazanma Yolları

2021 yılında müşterilerine bedava dakika kazandıran, en güncel uygulama ve kampanyaları aşağıdaki şekilde özetleyebiliriz:

Sizlere bu yazımızda sizlere Vodafone bedava dakika kazanma yolları ve Vodafone bedava dakika nasıl yapılır hakkında detaylı bilgi vermeye çalışacağım.

Vodafone Hediye Çarkı ile Bedava Dakika Kazanma

Kısa bir süre önce yenilenen, yepyeni tasarımı ve güncel hediyeleri ile her hafta abonelerine eşsiz hediyeler sunan Hediye Çarkı; Vodafone Yanımda uygulamasında yer alıyor.

Yani Hediye Çarkı’nı çevirmek, çevirdikçe yeni hediyeler kazanmak isteyen tüm faturalı ya da faturasız Vodafone kullanıcılarının ilk olarak Vodafone Yanımda Uygulamasını akıllı telefonlarına indirmeleri gerekiyor.

Vodafone Hediye Çarkı’nı çeviren aboneler, haftalık ya da aylık Vodafone yönüne sınırsız konuşma, 15 gün boyunca geçerli 3GB hediye internet, günlük 5GB internet vb. hediyeler kazanabiliyorlar.

Faturalı ve faturasız tüm hatların oynayabileceği bu oyunla hediye kazanmak isteyen faturasız bireysel hat sahiplerinin ise mutlaka son 20 gün içerisinde 20 TL veya üstünde bir miktarda hatlarına TL yüklemiş olmaları gerekiyor.

Hediye Çarkı’nda abonelere sunulan sürpriz hediyeler, her hafta sonu Pazar günü yenileniyor.

Ertesi gün, aboneler tekrar yepyeni hediyelere kavuşabiliyorlar. Bununla birlikte her bir abone; Hediye Çarkı’nda bir haftada yalnızca tek sefer hediye kazanabiliyor.

Hediye Çarkı’na ev sahipliği yapan, abonelerin aynı zamanda fatura yükleme, fatura görüntüleme, TL yükleme, paket satın alma vb. işlemlerini yapabildikleri Vodafone Yanımda Uygulamasını akıllı telefonunuza Google Play Store ya da Apple Store üzerinden indirebilmeniz mümkün.

Vodafone Yükle Kazan Kampanyası ile Bedava Dakika Kazanma

Vodafone bireysel faturasız hat sahiplerinin katılarak, bedava konuşma paketi kazanabilecekleri Yükle Kazan Kampanyası; 2021 yılının en gözde kampanyaları listesinde başı çekiyor.

Öyle ki tüm Vodafone abonelerinin ilgisini çekmeyi başaran Yükle Kazan Kampanyası; tüm faturasız hat kullanan müşterilere özel hediyeler dağıtıyor.

Yani Yükle Kazan Kampanyası’nda hediyeler, her bir müşteriye özel olarak hazırlanıyor.

Kendilerine özel hazırlanan hediyeleri kazanmak isteyenlerin ise öncelikle Vodafone Yanımda uygulamasını kullanmaları yani bu uygulamanın akıllı telefonlarında yüklü olması gerekiyor.

Ardından abonelerin Bana Ne Var alt menüsünü tıklamaları gerekiyor.

Aboneler; alt menüyü tıkladıklarında kendilerine özel hediyeleri ve bu hediyeleri kazanmak için yerine getirmeleri gereken vazifeleri görüyorlar.

Bir diğer deyişle kazanılacak hediyenin karşısında yapılması gereken TL yüklemesi yazıyor.

Yani farklı TL yüklemesi yapan kişiler, farklı hediyeler kazanıyorlar.

Vodafone bedava dakika kazanmak isteyenlerin ise bedava dakika hediyesinin karşısındaki TL yüklemesini tek seferde gerçekleştirmeleri zorunluluk arz ediyor.

Kazanılabilecek hediyeler arasında 1000 dakika konuşma paketi ve hediye GB’lar da bulunuyor.

Haziran 2012 yılına kadar devam etmesi planlanan bu kampanyaya tüm bireysel faturasız yani ön ödemeli hat sahipleri katılabilmekle birlikte Gani tarifelerinden birine üye olanların ise kampanyaya katılma şansları ne yazık ki bulunmuyor.

Vodafone Faturasız Hatlardan Faturalı Hatlara Geçenlere Özel Hediye 100 Dakika

Vodafone tarafından düzenlenen bu kampanya ile faturasız Vodafone hat kullanan lakin faturalı hatta geçmeyi düşünen ancak buna cesaret bulamayan kişilere faturalı hat kullanımını alıştırmak hedefleniyor.

Bu bağlamda hattını kampanya dahilinde faturalı hatta taşıyan tüm abonelere ilk 3 ay boyunca aylık 4GB bedava internet hediye ediliyor.

Aynı zamanda tarifelerinde aşıma giden kişilerin mağduriyetini önlemek adına tüm abonelere ilk 3 ay tarife aşımları söz konusu olduğunda aylık 100 dakikalık hediye konuşma paketi ve 100 sms hakkı da armağan ediliyor.

Bu kampanya ile ilk kez faturalı hat kullanacak kişileri faturasız hatlara alıştırmak amaç ediniyor.

Vodafone Cep Nakit Kart ile Hediye Dakika Kazanma

Vodafone ve PTT’nin ortak çalışması olan, bir ön ödemeli kart çeşidi olma özelliği taşıyan Cep Nakit Kart sahipleri, para transferi, para yatırma, bazı adreslerde alışveriş yapma vb. işlemleri bu kartları ile gerçekleştirebiliyorlar.

Üstelik Vodafone tarafından düzenlenen kampanya dahilinde müşteriler, bu kartı satın aldıkları taktirde 250 dakika Vodafone yönüne konuşma kazanıyorlar.

Aboneler, her para transferi işlemlerinde gönderdikleri TL miktarınca da bedava dakika kazanıyorlar.

Yani farklı bir hesaba Cep Nakit Kart üzerinden 250 TL gönderen kişi, hediye 250 dakikanın sahibi oluyor.

Bu yazımızda Vodafone bedava dakika nasıl kazanılır? sorusunu yanıtlamaya çalıştık.

Sizler de Vodafone müşterisiyseniz, bildiğiniz veya yararlandığınız Vodafone bedava dakika yapma hilesi önerilerinizi yazımızın yorum kısmına yazabilirsiniz.

Comments

No comments yet, be the first filling the form below.