bedava internet

Vodafone Bedava Dakika Kazanma

Vodafone Bedava Dakika Kazanma
09.01.2021 10:23
0
A+
A-

Vodafone Bedava Dakika 2021; Türkiye’de en büyük GSM şirketi olarak anılmaya başlayan Vodafone, 2021 yılında bütün abonelerine bedava dakika dağıtmaya hız kesmeden devam ediyor.

2021 Ocak ayından itibaren Vodafone’nun yapmış olduğu bedava dakika kampanyalarını takip edenler her zaman kazançlı çıktı. Vodafone tarafından sunulan bu kapmayalar hakkında sizlere ne yapmanız gerektiğinden bahsedeceğiz.

Öncelikle size Vodafone bedava dakika nasıl yapılır konusunda yardımcı olmaya çalışalım.

Vodafone Bedava Dakika Nasıl Yapılır?

Vodafone bedava dakika kampanyaları aralıksız devam ederken, siz de eğer Vodafone’luysanız bütün kampanyalara ek ücret ödemeden katılabilirsiniz.

Vodafone bedava dakika kampanyaları konusunda oldukça bonkör davranmaktadır. Müşteri memnuniyetini ön planda tutamaya çalışan Vodafone ile bedava dakika kampanyalarından kazandığınız dakikaları sevdiklerinizle konuşarak harcaya bilirsiniz.

Vodafone ya da başka GSM şirketi olması önemli değildir. Vodafone’nun vermiş olduğu bedava dakikalar her yöne olarak geçerlidir.

  • Vodafone bedava dakika kazanmak için “KAZAN” yazıp 4455’e kısa mesaj göndererek 500 dakika sahibi olursunuz.
  • Vodafone tarafından müşterilerine özel olarak verilen 542 dakika bedava dakika almak için telefonunuzun mesaj kısmına ‘’542’ yarak 7000 kısa mesaj göndermeniz yeterlidir.
  • Vodafone hediye dakika kazanmanın bir diğer yolu ise ‘’SURPRIZ’’ yazarak 6666 SMS gönderdiğinizde sürpriz hediye dakika hattınıza tanımlanır.

Vodafone Bedava Dakika Faturasız

Vodafone faturasız hat sahibi olan abonelerine bedava dakika vererek bol bol konuşma imkanı sağlıyor. Paketlerindeki konuşma kullanımlarını etkilemeden önce hediye edilen dakikalardan düşülmektedir. Bedava dakikalarınız bittikten sonra paket kullanımına geçilmektedir.

Vodafone Yükle Kazan Kampanyası

Vodafone faturasız hat kullanıcıları Yükle Kazan Kampanyası’ndan 13.06.2021 tarihine kadar yararlanabilmektedir. Kampanyaya Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden geçerli olacaktır.

Vodafone bireysel faturasız hat sahipleri belirtilen tarihe kadar belli bir miktarda TL yüklemeleriyle birlikte geçerli olacaktır. Size özel kampanyalara göz atmak için Vodafone Yanımda uygulamasına girip, Bana Ne Var sayfasındaki size özel kampanyalara göz gezdirmeniz gerekiyor.

Dijitalde Kaçmaz Kırmızı Fırsatları

Vodafone faturasız hat sahiplerine avantajlı bedava dakika, GB, SMS, paketler, cihaz kampanyası ve sürpriz hediyelerle dolu ödüllü yarışma için Kaçmaz Kırmızı’da sizleri bekliyor.

Kaçmaz Kırmızı fırsatlarına katılım sağlamanız için yapmanız gereken tek şey Vodafone Yanımda uygulamasını telefonunuza indirmeniz gerekiyor.

Vodafone Bedava Dakika Faturalı

Konuşmaya daha ağırlık veren Vodafone faturalı abonelere özel olarak verilen ek dakikalar ile doyasıya konuşma fırsatı vermektedir. Hem de hiçbir ek ücret ödemeden hattınıza tanımlanır.

Online Özel Anvantajlarla Vodafone Geç Kampanyası

Vodafone’a geçecek olanlar yeni paket tarifelerinde %15 ‘lik bir indirim sağlanmaktadır. Online başvuru yaptığınız takdirde avantajlı paketlerden yararlanarak bol bol dakika, GB, SMS ve çeşitli hediyeler kazanabilirsiniz.

Yapmanız gereken ilk işlem https://www.vodafone.com.tr/numara-tasima-yeni-hat/tarifeler internet sitesine girip, faturalı hat kampanyalarından en uygununu kendinize seçmek olacaktır.

Dijitalde Kaçmaz Kırmızı Fırsatları

Vodafone faturalı hat sahipleri Dijitalde Kaçmaz Kırmızı Fırsatları ile bedava dakika kazanmaktadır. Sizin için özel teklifleri Kaçmaz Kırmızı’da bulabilirsiniz. Ödüllü yarışma, paket ücretleri, dakika, SMS, GB ve bir çok hediye sizleri bekliyor.

Fırsattan yararlanmak için Vodafone Yanımda uygulaması kullanıcısı olmanız gerekiyor.

Vodafone FreeZone Bedava Dakika

26 yaşından küçüklere yönelik kampanyalar yapan Vodafone genlere yönelik olarak yaptığını bedava konuşma kampanyası ile bol bol konuşma paketi vermektedir. Vodafone yanımda uygulamasına giriş yapan Freezone’li müşteriler 6 ay geçerli 250 dakika paketini ücretsiz olarak kazanabilirler.

Ayrıca vodafone freezone aboneleri yükle kazan ile ek hediye dakika kazanmaktadırlar.

Vodafone Her Yöne Bedava Dakika 2021

Vodafone her yöne bedava dakika kazanmak öncelikle Vodafone abonelerinin kampanyaları takip etmesi gerekiyor. Bu kampanyaların takibini Vodafone Yanımda uygulamasından ya da internet sitesinden yapabilirsiniz.

Vodafone her yöne bedava dakika kazanmak için bir diğer yöntem ise; farklı bir GSM operatöründen hattını Vodafone faturalı hatta taşıyıp, 12 ay kalma sözüne her yöne bedava dakikalar kazanıyor.

Vodafone Bedava Dakika Kazanma 2021

Vodafone bedava dakika kazanma yolları için yapmanız gereken ilk içlem kampanyalardan haberdar olmaktır. Kampanyalardan yararlanmak için herhangi ek bir ücret ödemeden yararlanabilirsiniz.

Vodafone’lu olanlar bedava dakika kazanarak sevdikleriyle doyasıya konuşmaya devam ediyor. Faturalı hat sahipleri sürpriz hediyeler için SURPRİZ yazıp 6666’ya ücretsiz mesaj atarak bedava dakika kazanabilirler.

Vodafone Hediye Dakika

Vodafone hediye dakikalar için yapılması gereken işlemler; Öncelikle kampanyaları yakından takip edin. Vodafone Yanımda uygulamasını kullanıp size en uygun paketlerle birlikte hediye dakikalara göz atıp ek ücret ödemeden hediyenizi alabilirsiniz.

Vodafone Hediye Dakika Gönderme

Vodafone hediye dakika gönderme işlemini yapmanız mümkün değildir. Faturalı hatlar için TL transferi yapılamaz. Sadece faturasız hat sahipleri hediye TL olarak gönderim işlemi yapabilir.

Vodafone Bedava Dakika Hilesi 2021

Bir çok kişi tarafından merak edilen sorulardan biride Vodafone bedava dakika hilesi sorusudur. Vodafone bedava dakika hilesi yapmak yerine Vodafone yükle kazan ve Vodafone bana ne var uygulaması üzerinden hediye dakika kazanabilirsiniz. Bedava dakika kazanmak için  “BANANEVAR” yazarak 4455’e mesaj gönderdiğinizde hediye dakika hakkı kazanırsınız.

Vodafone Bedava 1000 Dakika

Belli dönemlerde aktif olan Vodafone bedava dakika paketi 1000 dakika konulma paketi vermektedir. Sevdiklerinizle doya doya konuşmak için kullanabileceğiniz 1000 dakika konuşma paketini almak için”EVET” yazarak 4000’e ücretsiz kısa mesaj gönderebilirsiniz. Her yöne geçerli bedava dakika hattınıza gelecek bilgilendirme mesajı sonrası kullanabilirsiniz.

Vodafone Bedava 542 Dakika

Vodafone bedava dakika kampanyasından biri olan Vodafone bedava 542 dakika paketini almak için hattınızdan ücretsiz olarak ‘’542’’ yazarak 7000’e kısa mesaj göndermeniz yeterlidir. Vodafone 542 dakika bedava kampanyasına katılım sonrası gelen bilgilendirme mesajı sonrası kullanmaya başlayabilirsiniz.

Vodafone Hediye 100 Dakika

Vodafone bedava dakika kazanma kampanyalarından biri olan Vodafone 100 dakika konuşma paketine katılmak için “EVET” yazarak 3785 kısa mesaj göndermeniz yeterlidir. Hattınıza gelen bilgilendirme mesajı sonrası 100 dakika hattınıza tanımlanacaktır. Hattınıza yüklenecek 100 dakika sadece vodafone yönüne yapılan aramalarda geçerlidir.

Vodafone Bedava Dakika Veren Uygulamalar

Vodafone bedava dakika kazanmak için hediye dakika veren uygulamaları kullanabilirsiniz. Vodafone yanımda uygualaması bedava dakika veren uygulamalardan biridir. Ayrıca hediye çarkı ile haftalık olarak bedava dakika kazanabilirsiniz.

Comments

No comments yet, be the first filling the form below.