bedava internet

Vodafone Bedava Dakika Nasıl Kazanılır?

Vodafone Bedava Dakika Nasıl Kazanılır?
18.01.2021 11:14
0
A+
A-

Vodafone Bedava Dakika Nasıl Kazanılır? Düzenlediği eşsiz kampanyaları, tarife ve paketlere özel olan hediyeleri ile Vodafone;  faturalı ve faturasız hatlara, 26 yaş ve altındaki gençlerin abone olabileceği Freezone’lulara, tüm eski ve yeni müşterilerine 2021 yılında da bedava dakika dağıtıyor.

Özellikle düzenlediği kampanya ve uygulamaları ile müşterilerine daha çok bedava internet dağıtan Vodafone; zaman zaman da bedava dakika ve sms dağıtarak, Vodafone müşterilerinin kesintisiz bir şekilde aileleriyle, arkadaşlarıyla ve sevdikleriyle iletişimde kalmalarına olanak tanıyor.

Sevdikleri uzakta olan ve onlarla hasret gidermek için sık sık telefon konuşması gerçekleştiren Vodafone aboneleri nasıl bedava dakika kazanabileceklerini araştırıyorlar.

Bu yazımızda kısaca Vodafone bedava dakika nasıl kazanılır? sorusunu yanıtlamaya, Vodafone güncel bedava dakika kazandıran uygulamalara değinmeye çalışacağız.

Vodafone Hediye Dakika 2021

2021 yılında Vodafone bedava dakika kazandıran uygulama, kampanya ve diğer avantajları aşağıdaki şekilde özetleyebiliriz:

Yükle Kazan Kampanyası ile Bedava Dakika Kazanma

Vodafone faturasız hat sahiplerinin katılabileceği Yükle Kazan Kampanyası ile Vodafone Yanımda uygulamasının içinde bulunan ‘Bana Ne Var’ isimli menüdeki kişiye özel olarak belirtilen ve tanımlanan birtakım hedefleri gerçekleştiren tüm müşterilere 2GB, 5GB vb. hediye internet paketleri, 1000 hediye dakika vb. hediyeler armağan ediliyor.

Kampanya dahilinde bedava 1000 dakika ya da diğer hediyelerden herhangi birini kazanmak isteyen müşterilerin ilk olarak Vodafone Yanımda uygulamasını Apple Store ya da Android Store üzerinden kullandıkları akıllı cihazlarına indirmeleri ve uygulamaya giriş yapmaları gerekiyor.

Yükle Kazan Kampanyası kapsamında kişinin kazanacağı hediyeler; kendisine özel hazırlanan TL yükleme tekliflerinin hemen karşısında yazıyor.

Yani kişi, kazanmak istediği hediye doğrultusunda TL yüklemesi yapabiliyor.

Son dönemlerde yoğun ilgi gören Yükle Kazan Kampanyası’ndan sadece veri işleme izni verilmiş olan akıllı telefon kullanıcıları yararlanabiliyorlar.

Gani tarifelerinden herhangi birine abone olan üyeler ise kampanyaya katılamıyorlar.

Kampanya kapsamında bedava dakika ya da internet hakkı kazanmak isteyen kişilerin Bana Ne Var menüsünde belirtilen TL yüklemesini tek seferde tamamlamaları da gerekiyor.

Sizler de 13.06.2021 tarihinde sona erecek olan bu kampanyaya katılarak, birbirinden güzel hediyeleri kazanma şansını yakalayabilirsiniz.

Vodafone Bana Ne Var Hediye Çarkı ile Bedava Dakika Kazanma

Vodafone Yanımda uygulamasında yer alan ve Vodafone müşterilerine hediyeler dağıtma konusunda oldukça cömert olan Hediye Çarkı, yenilenmiş hediyeleri ile her hafta müşterilerine dakika, sms, internet vb. hediyeler kazandırıyor.

Hediye Çarkı, faturasız hat sahibi olan abonelerin yanı sıra faturalı hat sahiplerine de hediyeler armağan ediyor.

Faturasız hat kullanıcılarının Hediye Çarkı’nı çevirip, hediye kazanabilmeleri için mutlaka son 20 günlük zaman dilimi içerisinde TL yüklemiş olmaları talep ediliyor.

Hediyeler, her hafta Pazar günü saat 23.59’da yenileniyor. Hediye kazanacak olan kişilerin aynı zamanda mutlaka 4.5G teknolojisi ile uyumlu akıllı telefon sahibi olmaları ve 4.5G sim kart kullanıyor olmaları gerekiyor.

Yeni Vodafone abonesi olan kişiler ise hatları aktifleştikten 24 saat sonra Hediye Çarkı’nı çevirebiliyorlar.

Aylık Vodafone’lularla sınırsız konuşma hediyesi ve haftalık sınırsız konuşma hediyesi; çarkı çeviren kişilerin kazanabilecekleri hediye konuşma paketleri arasında yer alıyor.

Bu oyunu oynayarak bedava haftalık ya da aylık sınırsız konuşma paketi kazanmak isteyen kişilerin de öncelikle Vodafone Yanımda uygulamasını akıllı telefonlarına indirmeleri gerekiyor.

Faturasızdan Faturalıya Geçenlere Özel Hediye 100 Dakika

Vodafone faturasız hatlardan birinden faturalı hatta geçen tüm abonelere Vodafone tarafından ilk 4 ay boyunca yenilenen aylık 3GB yani toplamda 12GB bedava internet hediye ediliyor.

Üstelik kişilerin ilk 3 ay boyunca tarifeleri kapsamında kullanabilecekleri dakikaları ve sms hakları da bittiğinde Vodafone tarafından hatlarına her ay 100 dakika ve 100 sms tanımlanıyor.

Böylelikle ilk kez faturalı hat kullanan abonelerin tarife aşımı sonrasında faturalarına yüksek meblağların yansıması önlenmiş oluyor.

Cep Nakit Kart ile Bedava Dakika Kazanma

Vodafone Cep Nakit Kart alan tüm aboneler, kartlarını satın alır almaz, diğer Vodafone’lularla geçerli olan bedava 250 dakika kazanıyorlar.

Aynı zamanda Cep Nakit Kart kullanarak gerçekleştirdikleri tüm para transfer işlemlerinde de gönderdikleri TL miktarınca hediye dakika elde ediyorlar.

Örneğin; cep nakit kart kullanarak, başka bir hesaba 70 TL gönderen kişi, 1 hafta boyunca geçerliliğe sahip, Vodafone hat içi 70 bedava dakikaya kavuşuyor.

Vodafone aboneleri Cep Nakit Kartlarını tıpkı bir bankamatik olarak kullanıp, para çekme, para yatırma, para gönderme, alışveriş yapma vb. birçok işlemi gerçekleştirebiliyorlar.

Ayrıca Vodafone faturasız hatlarına da TL yükleyebiliyorlar.

Vodafone-PTT anlaşmalı bir ön ödemeli kart olan Cep Nakit Kart’a sizler de başvurabilir, hem her para transferinizde hediye dakika kazanabilir hem de bu kartı kullanmanın ayrıcalıklarından yararlanabilirsiniz.

Bu yazımızda Vodafone güncel bedava dakika nasıl kazanılır? sorusunu yanıtlamaya çalıştık.

Sizler de Vodafone kullanıcısıysanız; bildiğiniz ve yararlandığınız bedava dakika kazandıran uygulama ve yöntemleri yazımızın yorum kısmına yazabilir; önerilerinizi takipçilerimizle paylaşabilirsiniz.

Comments

No comments yet, be the first filling the form below.