Teknology

Vodafone Bedava Dakika Nasıl Yapılır

Vodafone Bedava Dakika Nasıl Yapılır? Ülkemizin her yıl düzenlediği kampanyaları ile abonelerine birbirinden güzel hediyeler dağıtan GSM operatörü olan Vodafone; konuşma paketi biten ve bu yüzden ek konuşma paketi satın almayı düşünen abonelerine sunduğu cazip hediye dakika kazandıran uygulamaları ile zirvede kalmaya devam ediyor.

Vodafone kurumsal, bireysel faturalı ya da faturasız hat müşterisi olmayı sürdüren abonelerin yanı sıra yeni Vodafone abonesi olan üyeler de hediye dakika, internet, servis üyeliği vb. hediyelerin sahibi oluyorlar.

Kurulduğu günden bu yana müşterilerinin takdirini toplayan Vodafone; bedava dakika veren uygulamaları ile 2021 yılında da sürpriz hediyeleri ile üyelerinin gönlünü kazanıyor.

Öyle ki pek çok mevcut Vodafone abonesi, üye oldukları tarife ve paketlere üye olarak kalmayı tercih ediyor.

Bu yazımızda aylık konuşma paketini bir çırpıda bitiren ve ekstra dakikaya ihtiyaç duyan aboneler için Vodafone bedava dakika 2021 nasıl kazanılır? sorusunu yanıtlamaya, konuya dair sizleri bilgilendirmeye çalışacağız.

Vodafone Güncel Bedava Dakika Kazanma

Vodafone’un bedava dakika kazandıran, güncel uygulama ve kampanyalarını aşağıdaki şekilde özetleyebiliriz:

Vodafone Bana Ne Var Hediye Çarkı ile Bedava Dakika Yapma

Geçmiş yıllarda müşterilerine bedava dakikalar, internet paketleri armağan eden Bana Ne Var uygulaması, 2021 yılında güncellenen Hediye Çarkı ile yine faturalı ve faturasız hat abonelerinin yüzünü güldürüyor.

Vodafone Yanımda uygulamasının en çok tıklanan menüsü olma özelliğini taşıyan Hediye Çarkı’na tıklayan ve bu çarkı çeviren kişiler, her hafta farklı ve yeni hediyeler kazanıyorlar.

Her bir Vodafone müşterisi, Hediye Çarkı’nı çevirerek, haftada sadece bir sefer hediye kazanabiliyor.

Hediye Çarkı’nı çeviren faturalı hat kullanıcılarının yanı sıra faturasız hat kullanıcıları da kendilerine özel hediyeler kazanabiliyorlar.

Bununla birlikte faturasız hat kullanıcılarının bedava dakika ya da diğer hediyelerden herhangi birini kazanabilmeleri için öncelikle son 20 gün içerisinde 20 TL ve üstü TL yapmış olmaları Vodafone tarafından ön koşul olarak belirtiliyor.

Son 20 günde 20 TL altı yükleme yapan ya da hiç yapmayan kişiler ise Hediye Çarkı’ndan hediye kazanamıyorlar.

Hediye Çarkı; her hafta sonu Pazar günü saatler 23.59’u gösterdiğinde yenileniyor. Yani bir önceki hafta gönlündeki hediyeyi kazanamayan kişinin yeni haftaya girdiğinde hediye kazanma şansı bulunuyor.

Hediye Çarkı’nı çeviren kişiler; haftalık ya da aylık Vodafone içi sınırsız konuşma hediyelerini kazanabiliyorlar.

Aynı zamanda aboneleri 2, 5, 10 GB vb. internet paketleri de Hediye Çarkı’nda bekliyor.

Vodafone abonesi olmanıza rağmen henüz Hediye Çarkı’nı çevirmediyseniz; Vodafone Yanımda uygulamasını Google Play ya da Apple Store üzerinden telefonunuza yükleyip, hemen uygulamadaki çarkı çevirebilir ve hediye kazanmaya başlayabilirsiniz.

Vodafone Yükle Kazan Kampanyası ile Bedava Dakika Yapma

Yalnızca bireysel faturasız hat kullanıcılarının katılabileceği ve hediye dakika kazanabileceği Vodafone Yükle Kazan Kampanyası’na göre Vodafone Yanımda uygulamasının bir alt menüsü olan Bana Ne Var menüsüne tıklayan ve buradaki ‘hedefleri’ gerçekleştiren kişiler, tamamen kendilerine özel olarak kazanılan hediyelere kavuşuyorlar.

Kampanya dahilinde 2021 yılı için aboneler; hediye internet kazanabilecekleri gibi hediye 1000 dakika da kazanabiliyorlar.

Hediye kazanmak isteyen bireysel faturasız hat abonelerinin Bana Ne Var menüsünde belirtilen TL yükleme hedeflerini tek seferde tamamlamaları yani istenilen TL miktarını tek seferde hatlarına yüklemeleri gerekiyor.

Kazanılacak hediyenin karşısında yüklenmesi gereken TL yazdığından kişi; hediyeyi kazanmak için ne kadar bir yükleme yapması gerektiğini de uygulamada görebiliyor.

Bu kampanyaya Gani tarifelerinden birine üye olan aboneler katılamamakla birlikte kampanyaya katılacak hatların mutlaka veri işleme iznine sahip olmaları gerekiyor.

13.06.2021 tarihine kadar uzatılan kampanyaya katılmak için öncelikle akıllı telefonunuza Vodafone Yanımda uygulamasını indirmelisiniz.

Cep Nakit Kart ile Bedava Dakika Kazanma

Vodafone ve PTT işbirliği çerçevesinde hazırlanan bir ön ödemeli kart olan Cep Nakit kart satın alan Vodafone faturasız ya da faturalı hat sahipleri, anında Vodafone içi 250 dakika bedava dakika kazanıyor.

Kazanılan bu 250 dakikalık hediye konuşma paketinin bir ay içerisinde kullanılması gerekiyor.

Abonelerin para yükleme, para transfer, alışveriş vb. birtakım işlemlerini yapabilmelerine, aynı zamanda birçok indirimden yararlanabilmelerine olanak tanıyan Cep Nakit Kart ile karşı tarafa yapılan tüm para transferlerinde de aboneler, bir hafta boyunca geçerli ekstra dakika daha kazanıyorlar.

Aboneler; her defasında gönderdikleri TL miktarına eşit dakikaya kavuşuyorlar.

Yani 100 TL para gönderen kişi, 100 dakika konuşma hediyesinin sahibi oluyor.

Vodafone Faturasızdan Faturalıya Geçenlere Özel Hediye 100 Dakika

Vodafone, faturasız hattan faturalı hatta geçmeyi düşünen lakin buna bir türlü cesaret edemeyen müşterilerini cesaretlendirmek için faturalıya geçenlere 3 ay boyunca geçerli, her ay yenilenen aylık 4GB hediye internet veriyor.

Yani müşteriler, toplamda 12 GB bedava internet kazanıyor. Aynı zamanda müşterilerin tarifeleri kapsamında sunulan konuşma ve sms hakkını aşarak, daha yüksek rakamlarda fatura ödemelerini önlemek adına Vodafone; 3 ay boyunca müşterilerine 100 dakika ve 100 sms armağan ediyor.

Sizler de yararlandığınız Vodafone dakika yapma yöntemlerini yazımızın yorum kısmına yazabilir, önerilerinizi takipçilerimizle paylaşabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu