Teknology

Vodafone Bedava Dakika Veren Uygulamalar

Vodafone Bedava Dakika Veren Uygulamalar 2021; Ülkemizde faaliyetlerini aktif olarak sürdüren operatörlerden biri olan Vodafone, kullanıcılarına yönelik olarak pek çok kampanyalar sunmakta. Vodafone kullanıcıları, bedava dakika kazanmak için kampanyaları takip etmektedir.  Kısa süreli de olsa bedava dakika kazanmak isteyen kullanıcıların bir hayli fazla olduğunu söylemek mümkün.

Bu yazımızda, Vodafone müşterilerinin dakikaya ihtiyaç duydukları zaman, hangi yolları izlemeleri gerektiği konusunda bilgi vereceğiz. Böylelikle sunacağımız bilgiler ışığında, diledikleri zaman hatlarına bedava dakika tanımlaması gerçekleştirebilecekler. Vodafone bedava dakika kazanmak isteyenler artık uygulamaların yolunu tutmaya başladı bile.

Vodafone Yanımda Uygulamasıyla Dakika Kazan

Vodafone tarafından hayata geçirilen Vodafone yanımda uygulaması, kullanıcıların dakika ihtiyaçlarını karşılamaya çare oluyor. Bu uygulamanın en güzel yanlarından biri de işinizi kolaylaştırmaya yardımcı olmasıdır. Bu sayede kampanya bilgilerinden anlık paket hareketlerine kadar her şeyi kolayca yapmanızı sağlar.

Vodafone yanımda uygulamasını kullandık sıra, birbirinden harika hediyeleri de kazanma fırsatına sahip olabilirsiniz. Uygulamada bazen bedava dakika hediye paketleri çıkabiliyor. Bana neler var bölümünden sürekli takiplerinizi yapmanız gerekecektir.

Vodafone Yükle Kazan Bedava Dakika 2021

Vodafone faturasız hatlara özel olarak hazırlanmış olan bu kampanyadan yararlanmak için Vodafone yanımda uygulaması üzerinden size özel olarak tanımlanmış TL yükleme hedefinizi görerek yükleme yapmanız yeterlidir. Bedava dakika kazanmak için TL yüklemden önce Vodafone Yanımda uygulamasındaki Bana Ne Var sayfasından size özel TL teklifini öğrendikten sonra yükleme yaptığınızda 1000 dakikaya kadar hediye dakika kazanabilirisniz.

Vodafone Bedava Dakika İçin Self Servis

Vodafone bedava dakikalar kazandırmaya devam ederken, sizlerde bu fırsatları kaçırmadan yararlanmaya başlayabilirsiniz. Google Play uygulamasında yer alan Self Servis uygulamasını indirdiğiniz zaman, hoşunuza gidecek kampanyalardan yararlanmaya başlayacaksınız. Üstelik uygulamada bedava dakika kazanma hediyeleri de sunuluyor. Hattınızda tanımlanan dakika paketiniz bitmiş olabilir. Böyle bir durumda ise bedava dakikalar kazanmak adına, uygulamalara başvurabilirsiniz. Ücretsiz şekilde uygulamaları indirerek, farklı pek çok hediyeleri kazanmanız mümkün. Anında bedava dakika ya da internet kazanmak isteyenler, Vodafone Self uygulamasını indirmeye başlayabilir.

Vodafone Bedava Dakika Paketi Nasıl Kazanırım?

Ülkemizde operatörler arasında da kızışan bir rekabet ortamın olduğunu söylemek mümkün. Doğal olarak kendi bünyesine daha fazla müşteri kazandırmak isteyen operatörler, birçok bedava fırsatları da sunmaya devam ediyor. Eğer ki sizlerde Vodafone müşterisiyseniz, bedava dakika kazanma fırsatınız var demektir. Hattınıza hiçbir şekilde ücret ödemeden bedava dakika tanımlanmasını istiyorsanız, izleyeceğiniz bazı yollar bulunuyor.

Vodafone Bedava 542 Dakika Kazanma

Yapmanız gereken ise 542DK yazıp 7000’e kısa bir mesaj yollamak olacak. Bu işlemi yaptıktan sonra ise bedava 542 Dakika kazanmış olursunuz. Hattınıza anında tanımlanan dakikanızı sorunsuz bir şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz. Doya doya konuşmanıza yardımcı olacak kaliteli firmayla, bolca hediyeler kazanmanız hiç zor olmayacak. Fakat bu kampanyadan yararlanmak içinde mutlaka Vodafone müşterisi olmanız gerekecektir.  Vodafone müşterisi olmayanlar, kampanyadan kesinlikle yararlanamaz.

Bir diğer bedava internet kazandıran sürpriz dakika kampanyasına katılarak sürpriz dakika kazanabilirsiniz. Vodafone bedava dakika veren uygulamalar kapsamında bedava dakika kazanmak için SURPRIZ yazarak 6666’a kısa mesaj göndermen yeterli. Bilgilendirme mesajı sonrası hemen dakikalarınızı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Vodafone 500 Dakika Kazan Kampanyası

Hattınızda 500 dakikanız olsun istiyorsanız o zaman yapacağınız adım son derece basit olacak. Vodafone müşterileri, SMS bölümüne gelerek ‘’ KAZAN’’ yazmaları ve 4455 numarasına göndermeleri gerekecektir. Bu işlemi gerçekleştirdiğiniz taktirde ise size bir doğrulama gelecek ve ardından da 500 dakika hattınıza tanımlanmış olacaktır. Böylece dakikalarınızı istediğiniz an keyifle kullanmaya başlayacaksınız.

Sizlere bu yazımızda Vodafone bedava dakika veren uygulamalar hakkında bilgi vermeye çalıştık. Belli dönemlerde verdiği bedava dakika kazanmak için mutlaka Vodafone Yanımda uygulamasını telefonunuza yüklemeniz gereklidir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu