bedava internet

Vodafone Bedava Dakika Yapma Hilesi

Vodafone Bedava Dakika Yapma Hilesi
09.01.2021 11:27
0
A+
A-

Makalede Neler Var

Vodafone Bedava Dakika Yapma Hilesi; Konuşma çok sevip de, konuşma paketi biten ya da yetmeyenler için Vodafone bedava dakika yapma hilesi ile bedava dakika kazanıp, sevdiklerinizle daha uzun görüşmeler yapabilirsiniz.

Vodafone 2021 yılında yapmış olduğu kampanyalarla adından oldukça fazlasıyla söz ettirmeyi başarmış, yeni aboneler kazanarak ilgi çekmeye devam ediyor.

Fatura aşımı yapmamak için elinden geleni yapan ve TL yükledikten sonra konuşma paketim bitmesin diyenlerdenseniz bedava dakika kazanmanın yollarını aramaya başlamışsınız demektir. İşte size vodafone bedava dakika yapma hilesi ile birlikte Vodafone bedava dakika hilesi nasıl yapılır ile konularının açıklamalarını yapacağız.

Vodafone Bedava Dakika Hilesi Nasıl Yapılır?

Vodafone bedava dakika hilesi yapmak için öncelikle telefonunuza Vodafone Yanımda uygulamasını indirmeni gerekiyor. Uygulamayı telefonunuza indirdikten sonra giriş Yanımda uygulamasını açarak BANANEVAR bölümüne giriş yapın.

BANANEVAR bölümüne girdikten sonra paket aşımı yaptıysanız size önerilen seçeneklerin birini seçerek faturanızın belli bir tutarının ödemesini bir sonraki aya erteleyebilirsiniz.

Kampanyadan sadece Vodafone faturalı müşteriler faydalanabilmektedir. Bunun dışında faturalarınızın ödemelerinin düzenli olması gerekiyor.

Vodafone Bedava Dakika Nasıl Yapılır?

Vodafone tarafından müşterilerine paketleri bittiğinde verilen bedava dakikalar tarifemizin bittiğinde kullanabilmemize olanak tanımaktadır.

Sevdiklerinizle iletişimi koparmadan yada ek dakika paketi almadan kullanabileceğiniz vodafone bedava dakika paketleri ise;

  • Vodafone bedava 500 dakika kazanmak için sizlere vodafone bedava dakika paketini almak için “KAZAN” yaıp 4455 mesaj göndermeniz yeterlidir.
  • Vodafone tarafından ücretsiz olarak sunulan 542 dakika bedava paketini almak için ‘’542’’ yazdıktan sonra 7000 kısa mesaj göndermeniz yeterlidir
  • Diğer bir vodafone bedava dakika paketi ise ‘’SURPRIZ’’ yazarak 6666 kısa mesaj göndererek hemen hediye dakikanızı alabilirsiniz.

Vodafone Bedava Dakika Yapma Hilesi

Vodafone bedava dakika yapma hilesiyle konuşmalarına konuşma ekleyebilir, sevdiklerinizle dilediğiniz kadar konuşabilirsiniz.

Bedava dakika hilesi için ilk seçenek Aran Kazan kampanyasıdır. Hangi operatörden aranırsanız aranın, toplamda 1 saat aranmanıza Vodafone 10 dakika bedava konuşma hediye ediyor. Ne kadar çok aranırsanız o kadar çok dakika kazanabilirsiniz.

Milli ve dini bayramlarda, doğum gününüz gibi özel günlerde bedava dakika vermektedir. Örnek olarak 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nda CUMHURIYET yazıp ya da 15 Temmuz günü DESTAN yazıp, Ramazan Bayramında RAMAZAN, Kurban Bayramında KURBAN, doğum gününüzde BENIMGUNUM yazıp 4545’e ücretsiz mesaj yolladığınız zaman size o tarihlerde 00:00-23:29 saatleri arasında bedava konuşma vermektedir.

Vodafone bedava dakika yapma hilesi arıyorsanız bir diğer yöntemi de Harca Kazan kampanyasına katılarak hediye dakika kazanabilirsiniz. Harcadıkça bedava dakika kazanmak için yapmanız gerek işlem BANANEVAR yazıp 4455’e mesaj göndermektir. Hattınız adına yapılan harcamaların detayını gösteren bilgilendirme mesajı gelecektir.

Comments

No comments yet, be the first filling the form below.