bedava internet

Vodafone Bedava Dakika

Vodafone Bedava Dakika
07.02.2021 22:13
0
A+
A-

Vodafone bedava dakika yapmak ve kazanmak isteyen bir çok kişi ek dakika paketi almadan bedava dakika kampanyalarına katılarak sevdikleriyle kesintisiz olarak konuşmaya devam etmektedirler.

Vodafone bedava dakika 2021 kampanyaları ile sizlerde her yöne kesintisiz olarak doya doya konuşmak için ücretsiz olarak hazırlanan kampanya paketlerine SMS ile katılmaları yeterlidir. Kazandıkları dakika paketleri ile her yöne konuşmaya başlayabilirler.

Konuşma seven sevdikleri ile çok sık konuşan Vodafone faturalı ve faturasız müşteriler paketleri bittiklerinden ek internet paketi için ücret ödemek yerine aşağıdaki kampanyalara katılım sağlayabilirler.

Vodafone bedava dakika 2021 kampanyaları belli aralıklarla güncellendiği için sizlere güncel Vodafone bedava dakika nasıl yapılır, Vodafone bedava dakika kazanma, Vodafone bedava dakika veren uygulamalar ve Vodafone bedava dakika yapma yollarından bahsedeceğim.

Vodafone Bedava Dakika 2021

Vodafone bedava dakika 2021 kampanya paketleri ile 100 dakika, 250 dakika, 500 dakika ve 100 dakika kazanabilirsiniz. Özellikle Vodafone yanımda uygulaması üzerinden verilen bedava dakika paketlerini kazanmak için Yükle kazan ve harca kazan kampanyalarından yararlanabilirsiniz.

Vodafone bedava dakika gibi bedava internet ihtiyacınızda varsa Vodafone Bedava İnternet 2021 yazımızı okuyabilirsiniz.

Vodafone Bedava Dakika Nasıl Yapılır

Vodafone bedava dakika nasıl yapılır diye merak ediyorsanız ilk olarak sizlere vereceğim bu kampanya paketini deneyebilirsiniz. Her yönde konuşma paketi olarak verilen Vodafone ücretsiz dakika paketlerine katılmak için;

  • KAZAN yazıp 4455‘e hemen SMS atarak ücretsiz 500 dakika kazanabilirsiniz.
  • Vodafone 542 dakika kazanmak için Vodafone aboneleri 542DK yazıp 7000’e mesaj gönderebilir. Hattınıza her yöne 542 dakika ücretsiz olarak yüklenecektir
  • Hattınızdan SURPRIZ yazıp 6666‘a kısa mesaj göndererek sürpriz hediye kazanabilirsiniz.
  • Vodafone bedava 100 dakika kazanmak için EVET yazıp 3785’e kısa mesaj göndermeniz yeterlidir. Hattınıza ücretsiz her yöne 100 dakika yüklenecektir.

Vodafone Bedava Dakika Kazanma

Vodafone bedava dakika kazanma yollarından biride Yükle Kazan kampanyasıdır. Geleneksel olarak yapılan Vodafone yükle kazan kampanyası ile 1000 dakika kazanabilirsiniz.

Vodafone yanımda uygulaması üzerinden size özel olarak hazırlanış TL yükleme hedefinizi öğrenerek hattınıza yükeme yaptığınızda Bedava dakika kazanabilirsiniz. Vodafone Yanımda uygulamasındaki Bana Ne Var sayfasından size özel TL tekliflerinizi öğrenerek hemen yükleme yaparak kazanabilirsiniz.

Vodafone Bedava Dakika Yapma

Vodafone ücretsiz dakika yapma yollarından biride SMS göndererek bedava dakika kazanmaktır. Bedava dakika paketinin yanında bedava SMS ve bedava internet kazandıran bu kampanyaya katılmak için hattınızda “BANANEVAR” mesajını 4455’e göndermeniz yeterlidir.

Kampanya kapsamında Bana Ne Var SMS gönderimi sonrası kazandığınız hediye size SMS olarak bildirilecektir.

Vodafone Bedava Dakika Faturasız

Vodafone bedava 100 dakika kazanmak için sizlere vereceğim bu yöntemi kullanabilirsiniz. Hattınıza her yöne konuşma paketi almak için Telefonunuzun mesaj kısmından EVET yazıp 3785’e SMS göndermeniz yeterlidir. Size gelen bilgilendirme mesajı sonrası her yöne bedava 100 dakika konuşma hakkı kazanabilirsiniz. Bedava 100 dakika kampanyası faturasız ve faturalı Vodafone müşterileri katılabilir.

Vodafone faturasız bedava dakika kazanmak isteyenlerin katılabileceği bir diğer kampanya ile hattınıza TL yüklemesi yaptıktan sonra DAKIKA yazıp 4455’e SMS göndermeniz yeterlidir. Yükle Kazan kampanyası kapsamında hattınzıa yüklediğiniz TL ye bağlı olarak bedava dakika kazanırsınız.

Vodafone Bedava Dakika Faturalı

Vodafone bedava dakika kazanmak isteyen Faturalı Vodafone müşterileri yanımda uygulaması içerisinde bulunan Bana Ne Var sayfasını ziyaret edebilirler. Ayrıca yanımda uygulaması içerisinde bulunan hediye çarkını çevirerek 1000 dakika kazanma imkanınız bulunmaktadır.

Sizden dakika paketiniz bittiyse ve bedava dakika ihtiyacınız varsa hediye çarkını çevirerek 100 dakika ile 1000 dakika her yöne kazanabilirsiniz. Vodafone faturalı bedava internet kazanmak için katılabileceğiniz kampanyaları ise;

  • Vodafone faturalı müşteri EVET yazıp 4000’e SMS göndererek her yöne 1000 dakika kazanabilirler
  • Vodafone yanımda bana ne var sayfasını ziyaret ederek bedava dakika kazanabilirler
  • Her yöne 542 dakika kazanmak için 542 yazıp 7000’e SMS göndermeleri yeterlidir.

Vodafone bedava dakika

Vodafone Güncel Bedava Dakika

Vodafone 25 yaş altı gençlere özel olarak hazırlanan Freezone aboneleri bedava dakika kazanmaları mümkün. Vodafone Freezone bedava dakika kazanmak için Vodafone yanımda uygulamasını telefonuna indirmeleri yeterlidir. Eğer Vodafone yanımda uygulaması yüklü değilse CEP yazıp 6666’ya ücretsiz SMS göndererek uygulamayı telefonuna indirmeleri gereklidir.

Vodafone bedava dakika kazanmak için Yanımda uygulaması indirdikten sonra Bana Ne Var sayfasından 6 ay boyunca geçerli 2520 dakika alabilirler. Ayrıca BKZ; Vodafone Bedava Dakika Kazanma

Vodafone saatini sen seç bedava dakika kampanyası paketi Konuşmayı seven Vodafone müşteri için özel hazırlanmıştır. Belirlediğiniz saatler arasında konuşma imkanı sunan Vodafone saatini seç paketi ile  00.00 – 06.00 ya da 21.00 -23.00 arasında  bedava konuşabilirsiniz. Vodafone müşteri hizmetlerini arayarak sizlere hemen bu ücret kampanya paketine katılabilirsiniz.

Vodafone Bedava Dakika Her Yöne Bedava Dakika

Vodafone her yönde bedava dakika kazanmak için sizlerde bu kampanyaya katılabilirsiniz. Paketinizde dakikalar bittiyse ve konuşma paketine ihtiyacınız varsa ek dakika paketi almak yerine size vereceğim bu kampanyaya katılmanız yeterlidir.

Vodafone bedava internet 2021 kampanyası kapsamında her yöne 1000 dakika kazanmak için EVET yazıp 4000’e SMS gönderdikten sonra bilgilendirme mesajı sonrasız ücretsiz dakikaları kullanabilirsiniz.

Vodafone Bedava Dakika Veren Uygulamalar

Vodafone bedava dakika 2021 ve Vodafone ücretsiz dakika 2021 veren uygulamalar arasında Vodafoen yanımda uygulaması bulunmaktadır. Vodafone bedava dakika veren Yanımda uygulaması ile hattını vodafone taşıyan, yeni hat alan ve TL kazan kampanyasına katılanlar Yanımda uygulaması içerisinde bulunan bana ne var sayfasını ziyaret ederek hediyelerini alabilirler.

Vodafone bedava dakika kazandıran uygulamalar hakkında ayrıntılı olarak bilgi veren yazımızı okumak için Vodafone Bedava Dakika Veren Uygulamalar yazımızı okuyabilirsiniz.

Vodafone Bedava Dakika Yapma Hilesi

Vodafone bedava dakika hilesi yaparak bedava dakika kazanmak isteyen bir çok sıklıkla Vodafone bedava dakika hilesi nasıl yapılır sorusunu araştırmaktadır. Bedava internet hilesi yapmak yanımda uygulaması ve hediye çarkından ban yemenize neden olacağı yapılmasını pek tavsiye etmiyorum. Ayrıca yapılan güncelleme ile beraber eskisi gibi hile yapmak pek kolay değilidir. Hile yapmak yerine size verdiğim bedava dakika kampanyalarına katılabilirsiniz.

Sizlerebu yazımızda Vodafone bedava dakika 2021 kazanma yolları hakkında bilgi verdir. Vodafone bedava dakika nasıl yapılır hakkında aklınıza takılan soruları yorum kısmına yazabilirsiniz.

Comments

No comments yet, be the first filling the form below.