bedava internet

Vodafone Bedava İnternet Kampanyaları

Vodafone Bedava İnternet Kampanyaları
09.01.2021 13:52
0
A+
A-

Vodafone bedava internet kampanyaları ile diğer GSM şirketlerinden bir adım öne çıkmayı başarmıştır. Diğer GSM şirketlerinden bir adım önde olmasının en büyük sebebi hem paket fiyatları daha cazip hem de paketlerin içerikleri diğer kampanyalara göre çok daha dolgun oluşudur.

2005 yılında Telsim İngiliz telekomünikasyon şirketi Vodafone tarafından satın alınarak, Türkiye’de en iyi GSM şirketi arasında yerini almıştır. Vodafone emin adımlarla Türkiye pazarında ilerlerken, bunun yanında abone sayısını yaptığı kampanyalarla 25 Milyona ulaştırmayı başarmıştır.

Vodafone bedava internet kampanyaları ile abone sayısını artırmaya devam ederken sizlere Vodafone bedava internet paketleri hakkında bilgi vereceğiz.

Vodafone Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Vodafone bedava internet nasıl yapılır? diye soruyorsanız “Vodafone Yanımda” uygulamasını hemen indirmeniz gerekmektedir. Vodafone şirketi, Vodafone Yanımda uygulamasını kullanan abonelerine çok önem vermektedir.

Vodafone Yanımda uygulaması ile özel olarak düzenlenen kampanyalar sayesinde bedava internet, konuşma, SMS gibi bir çok hediyeler kazanabilirsiniz.

Vodafone da ister faturalı hat sahibi olun isterseniz de faturasız hat sahibi olun bedava internet kazanmaya hemen başlayabilirsiniz.

Öncelikle size faturalı hatlar için bedava internet kampanyalarından bahsedeceğiz.

Vodadone Bedava İnternet Faturalı ve Faturasız

Faturalı hat kampanyaları ile Vodafone müşterilerine gayet cazip teklifler sunmaktadır. Bu kampanyalar ile Vodafone’lular kesintisiz internetin keyfini çıkarmaya devam etmektedir.

Vodafone’a Hoş Geldin Hediyesi

30 gün içinde Vodafone mağzalarına gelip numara taşıma, yeni hat alma ve faturasız hattan faturalı hatta geçiş ile Red ve Redli Genç tarifelerine geçiş yapanlar 1 aylık kullanabileceği 20 GB internet, Uyumlu ve Uyumlu Genç tarifeye geçenlere de 1 aylık 10 GB hediye internet veriyor.

Vodafone’a hoş geldin hediyesini almak için öncelikle Vodafone Yanımda uygulamasına giriş yapın ve Ek Paketler bölümünden hediye internetinizi alabileceksiniz.

Vodafone Yükle Kazan Kampanyası 2021

Vodafone yükle kazan kampanyası kapsamında size verilen yükleme hedefini tamamlayarak bedava internet kazanabilirsiniz. Size verilen TL yükleme hedefinizi tamamladığınızda anında ücretsiz internet hattınıza yüklenecektir.

Vodafone Yanımda uygulamasındaki Bana Ne Var sayfasından size özel TL hedefinizi öğrenerek sizde hemen Vodafone bedava internet kazanabilirsiniz.

Vodafone Üniversitelilere 6 GB İnternet

Vodafone bireysel faturalı ve bütün faturalı müşterilerine Yükseköğretim Kurulu’na bağlı olan üniversitelerin internet sitelerinde kullanmak için her ay 6 GB internet hediye edilecektir.

Aylık 6 GB internet hediyesi paketi ücretsiz olup, Vodafone Yanımda uygulamasına giriş yaparak temin edilmektedir. 3 ay süresince internet paketi otomatik olarak yenilenecektir. 3 ay sonunda paket otomatik olarak sona erecektir.

Arkadaşını Davet Et Kampanyası Bedava İnternet

Vodafone arkadaşını davet et kampanyası ile arkadaşınızı Vodafone’a getir, hem arkadaşın hem de sen 15 GB internet hediyesi kazan. Kampanya Davet Et Kazan kapsamında olup, arkadaşlarını Vodafone’a getiren aboneler, hattın aktive olması sonucunda 3 ay boyunca geçerli olacak 15 GB hediye internet kazanacaksınız.

Arkadaşını getiren Vodafone’lular aynı şekilde davet linkini tıklayıp, 2 ay boyunca 15 GB internet hediyesi verilecektir. Ancak şöyle bir durum da vardır. Bu kampanyadan yararlanmak için davet ettiğiniz kişi linki tıklayarak faturalı hat başvurusu yapması gerekiyor ve başvurunun aktif olması gerekmektedir. Faturasız hatlar için bu kampanya geçerli değildir.

101 Yüzbir Okey Plus’ta Ramazan Fırsatları

Vodafone mobil ödemeyle indirimli ve hediyeli oyun içi satın almalar için 24 Nisan – 24 Mayıs tarihlerinde yapılacak alışverişlerde Vodafone Mobil Ödeme için özel olarak hediye biletli ve indirimli sepetleri iki katlayarak size hediye vermektedir.

Ayrıca 1 hafta geçerli olmak üzere 1 GB internet hediyesi yanında verilmektedir. Ramazan ayında App Store’dan size özel indirimleri kontrol edebilirsiniz.

Vodafone dMags Dergi Uygulaması

Vodafone dMags Dergi uygulaması spor, eğlence, magazin, sağlık, iş dünyası, haber gibi bir çok alanda hizmet vermektedir. Yüzlerce dergi anında cebinizde hediye olarak gelmektedir. Ayrıca dijital dergi platformunda kullanacağınız internet de sınırsız olarak sizlere hediye edilecektir.

Vodafone dMags Dergi uygulaması ile 100’den fazla dergi cebinize gelsin. Ücretsiz olarak 30 gün boyunca geçerli internetiniz sınırsız olarak hattınıza tanımlandıktan sonra dergileri ister indirin sonra okuyun, isterseniz de anında okuyun. Paket satın alındıktan 30 gün sonra otomatik olarak iptal olur ve yenilenmez.

Vodafone Mobil Ödeme GB Kazandırıyor

24 Mart – 31 Mayıs tarihlerinde App Store veya Google Play Store’dan yapılacak alışveriş ile Vodafone Mobile Ödeme yöntemiyle 10 TL ve üzeri ilk alışverişlerde 1 hafta geçerli olacak 1 GB internet hediye ediliyor.

#KaçmazKırmızı Fırsatları

Vodafone #KaçmazKırmızı ile dijital ortamda bir çok fırsattan yararlanmak ve haberdar olmak hatta sürpriz hediyeler kazanmak için Kaçmaz Kırmızı ile katılabilirsiniz. Öncelikle Vodafone Yanımda uygulamasını indirip duyuruları takip edebilirsiniz.

Vodafone Bedava İnternet Eğitim Bilişim Ağı (EBA) Kampanyası

Vodafone bireysel faturalı ve faturasız tüm hat sahipleri, Milli Eğitim Bakanlığı’nın sahip olduğu eba.gov.tr ve EBA uygulaması üzerinden eğitim veren bütün portallar için her ay 3 GB ücretsiz internet hediye edilmektedir.

Vodafone abonelerine uzaktan eğitim için 3 GB internet hediye verirken 3 GB daha ekleyerek toplamda 6 GB internet hediye etmektedir. Ücretsiz sunulan hediye 6 GB internet her ay bütün Vodafone hatlara otomatik olarak tanımlanacaktır.

Vodafone 30 GB Bedava İnternet Kampanyası

Vodafone 4.5G uyumlu SIM kart değişimi ücretsiz olup, 1 ay boyunca geçerli olacak olan 5 GB internet anında hesabınıza tanımla

Ayrıca 4.5G kullan kazan kampanyası ile Supernet hediyesi olarak da 10 GB’a varan internet hediye edilmektedir.

Vodafone Bedava 8 GB İnternet

Vodafone hattı olan müşteriler Super2GB yazıp 3636’ya göndermeleri halinde otomatik olarak bedava 8 GB internet hatlarına tanımlanmış olacaktır.

1 ay süreyle kullanabilirsiniz. Fakat 1 ay sonunda kesinlikle iptal işlemi gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Aksi takdirde paket ücreti faturanıza yansıtılacaktır.

Vodafone 500 MB Bedava İnternet 2021

Vodafone hattına sahip aboneler NET 500 MB yazıp 3636’ya SMSM göndermeleri halinde bedava 500 MB hatlarına tanımlanmış olacaktır. Bu kampanyadan sadece 1 kere yararlanabilirsiniz.

Vodafone 4.5G Abonelerine 1 Ay Geçerli Bedava 2 GB İnternet

Vodafone müşterileri hatlarınızı 4.5G uyumlu SIM kart ile değiştirdiği takdirde 1 ay geçerli olmak şartıyla hatlarına 2 GB bedava internet tanımlanmış olacaktır. Numaranızı değiştirmeden 4.5G uyumlu hale hattınızı geçirebilirsiniz.

Vodafone Geleneksel Yükle Harca Kazan Kampanyası

Vodafone faturasız hat sahipleri hesaplarına bakiye yükledikten sonra BANANEVAR yazıp 4455’e ücretsiz mesaj atarak sürpriz hediye kazanabilirler. Tek seferde SMS attıktan sonra her ay bakiye yüklemenizden sonra otomatik olarak hattınıza hediyeler gelecektir.

Sizlere bu yazımızda Vodafone bedava internet kampanyaları, Vodafone bedava internet paketleri ve Vodafone bedava internet nasıl yapılır sorularına cevap vermeye çalıştık. Aklınıza takılan soruları yorum kısmına yazarak bize sorabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.