Teknology

Vodafone Bedava İnternet Kazanma Yolları

Vodafone Bedava İnternet Kazanma Yolları; Ülkemizin en popüler GSM operatörleri listesinde başı çeken, gerek yeni abonelerine gerekse eski müşterilerine birbirinden cazip kampanyalar sunan Vodafone 2021 yılında da hediye internet kazandıran kampanya ve uygulamaları ile ön plana çıkıyor.

Mevut Vodafone kullanıcıları, pek çok uygulama ve çekilişe katılıp, bedava internet kazanma şansını elde ederken;  Vodafone’e ilk kez kayıt olan müşterileri de avantajlı paketler ve tarifeler bekliyor.

Hem faturalı hem de faturasız hat kullanıcılarına özel olan kampanyalar ile Vodafone aboneleri; hediye GB internet kullanmanın keyfini sürüyor.

Bu yazımızda tüm Vodafone abonelerinin yakından takip ettikleri Vodafone bedava internet kampanyaları nelerdir? sorularını yanıtlamaya, Vodafone kullanıcılarının hediye internet kazanmak için neler yapabileceğine değinmeye çalışacağız.

Sizler de internet kotanızı aşıyorsanız; her ay düzenli bir şekilde ek internet paketi almak zorunda kalıyorsanız; Vodafone internet kazanma yöntemlerini deneyebilir; tasarruf edebilirsiniz.

İşte, en çok kazandıran Vodafone kampanyalarına dair bilmeniz gereken o detaylar:

Vodafone Bedava İnternet Kazanma Yolları 2021

Vodafone bedava internet kazanmak isteyen aboneleri için bir çok hediye internet kampanyası düzenlemektedir. Vodafone faturalı ve faturasız bedava internet kazanmak için aşağıdaki güncel kampanyalara katılabilirler. İşte Vodafone bedava internet 2021 güncel kampanyaları;

Vodafone Yanımda Müşterilere Özel 5 GB Bedava İnternet

Tüm Vodafone müşterilerinin faturalarını görüntüleme, ödeme, bakiye görüntüleme ve yükleme vb. işlemlerini tek bir tıkla ve tek bir uygulama üzerinden gerçekleştirebilmeleri adına geliştirilen Vodafone Yanımda uygulamasını ilk kez akıllı telefonuna indiren faturasız hat kullanıcıları 1 hafta boyunca geçerliliği bulunan 5GB bedava internet kazanıyor.

Yukarıda da belirttiğimiz gibi kampanyaya sadece faturasız hat kullanıcıları katılabiliyorlar.

Faturasız hat kullanıcılarının ise numara taşıma ya da yeni hat satın alma yollarından birini tercih ederek, son 30 günlük zaman dilimi içerisinde Vodafone Yanımda uygulamasını indirmeleri gerekiyor.

Müşteriler; kendilerine Vodafone tarafından iletilen onay mesajını takiben bir hafta boyunca kullanabilecekleri bedava 5GB internetlerini diledikleri gibi kullanmaya başlayabiliyorlar.

Aynı zamanda müşterilerin hediyeleri kazanmaları için Vodafone Yanımda Uygulaması’nda yer alan Ek Paketler bölümüne girmeleri gerekiyor.

Seviyorum İnterneti Testini Çözerek Hediye İnternet Kazanma

Vodafone tarafından abonelerinin internette nasıl zaman geçirdiklerini yani internet alışkanlıklarını öğrenmeye yönelik hazırlanan ‘Seviyorum interneti’ testini çözen aboneler; anında hediye 3GB internet kazanıyorlar.

Testi çözen ve tüm soruları cevaplayan kişiler, hem internet karakterlerini öğreniyor hem de bir hafta boyunca geçerli 3GB internete kavuşuyorlar.

Sizler de bu testi çözerek, bedava internet kazanmak istiyorsanız; hemen https://www.vodafone.com.tr/seviyoruminterneti/#/ linkini tıklamanızı öneriyoruz.

Vodafone’a Hoş Geldin Hediyesi: Aylık 10 GB ya da 20GB Hediye İnternet:

Müşterilerine aylık 20 GB ya da 10GB bedava internet armağan eden bu kampanya dahilinde son 30 gün içerisinde Vodafone mağazalarından herhangi birine giderek veya vodafone.com.tr üzerinden yeni hat alma, numara taşıma ya da Vodafone faturasız hattan faturalı hatta geçiş ile Vodafone’a abone olanlar; Vodafone Yanımda Uygulaması’ndaki Ek Paketler’den bedava internetlerini alabiliyorlar.

Bu kampanyadan sadece belirli paketlere abone olan kişiler yararlanabiliyorlar.

Kampanya kapsamında hediye 10 GB internetten numara taşıma ya da yeni hat alma ile Vodafone’a geçen kişiler faydalanabiliyorlar.

Faturasız hattan faturalı hatta geçenlere ise aylık 20GB hediye internet armağan ediliyor.

Müşterilere promosyon olarak verilen 20 GB bedava internetten yalnızca Red20, Red25,30, 35, Redli Genç 20, Uyumlu 10, Uyumlu Genç Oyun ve Redli Genç Oyun tarifelerine abone olanlar yararlanabiliyor.

Vodafone TV Abonelerine Özel Hediye İnternet

Vodafone abonelerinin spor, belgesel, haber, çocuk kanallarını ve ulusal kanalların büyük çoğunluğunu izleyebilmeleri için geliştirilen Vodafone TV paketlerinden herhangi birini satın alan müşteriler; hediye GB sahibi oluyorlar.

Örneğin Vodafone TV Red Paketi’ne abone olan kişiler; her ay tekrar eden ve yalnızca Vodafone TV kullanımlarında geçerli olan 2GB hediye internet elde ediyorlar.

Vodafone TV hediye internet paketleriyle ilgili olarak detaylı bilgi almak için https://www.vodafone.com.tr/Servisler/vodafone-tv-servisi.php linkini tıklayabilir, size ve bütçenize en uygun paketi satın alarak, hem eğlenceli zaman geçirebilir hem de her ay bedava internet kazanabilirsiniz.

Vodafone EBA Bedava 6GB İnternet

İlk, orta ve lise öğrencilerine yönelik eğitim video ve içeriklerinin yayınlandığı, uzaktan eğitim kanallarına ev sahipliği yapan EBA kullanımları için geçerli olan 6GB bedava internetten tüm bireysel ya da kurumsal faturalı ya da faturasız hat kullanıcıları yararlanabiliyorlar.

31 Aralık tarihine kadar geçerli olan kampanya sayesinde öğrencilerin eğitimlerini aksatmalarını ve derslerinden geri kalmalarını önlemek yani eğitime destek olmak amaçlanıyor.

Vodafone Hediye Çarkı ile Bedava İnternet Kazanma

Yakın bir zamanda güncellenen ve birbirinden güzel hediyelerle daha çekici bir hale getirilen Hediye Çarkı 2021 yılında da 20 GB’a varan hediye internet paketleri ile abonelerini memnun etmeyi sürdürüyor.

Vodafone Yanımda Uygulaması’nın içindeki bu çarkı çeviren Vodafone kullanıcıları her hafta yalnızca kendilerine özel hediyeler kazanıyorlar.

Aylık,  günlük ve haftalık 1GB, 4GB, 5GB bedava internet paketleri en çok dağıtılan hediyeler arasında bulunuyorlar.

Sizler de bedava internet kazanmak için Hediye Çarkı’nı çevirebilir, şansınızı deneyebilirsiniz.

FreeZone’lu Gençlere Özel 2GB Bedava İnternet

26 yaş altındaki gençlerin abone olabileceği, bireysel faturasız hatları içeren FreeZone paketlerinden birine abone olan gençler;  Pazartesi günleri gerçekleştirdikleri her 30 TL ve üstü TL yüklemelerinde veya 29 TL ve üstü paket satın aldıklarında yurtiçi mobil internet kullanımlarında geçerli olan 2 günlük 2GB bedava internet kazanıyorlar.

Kişi; kendisine iletilen sms onayını takiben hediye internetini kullanmaya başlayabiliyor.

Hafta içi Konuştuğun Kadar Hafta Sonu Bedava İnternet Kazanma

Konuştuğunca İnternet tarifelerinden herhangi birine abone olan Vodefone’lu müşterilere özel olan bu kampanya dahilinde müşteriler; hafta içi konuştukları süre müddetince hafta sonu bedava internet kazanıyorlar.

Kampanyadan Konuştuğunca İnternet S Yeni, Süper, Fırsat, L Yeni ya da XXL tarifelerinden herhangi birine son 30 gün içerisinde numara taşıma ya da yeni hat satın alma ile Vodafone’a geçen aboneler yararlanabiliyorlar.

Örneğin, hafta içi 500 dakika telefon konuşması yapan kişi, hafta sonunda geçerli 500 dakika boyunca kullanabileceği bedava internetin sahibi oluyor.

Vodafone FreeZone Gaming Bedava İnternet Paketleri

Yine FreeZone gençlerine özel olan bu kampanyaya göre Pub6 mobile, Twitch ya da Zula oyunlarını satın alan gençler, ilk ay 20 GB bedava internet kazanıyorlar.

Sizler de oyun oynamayı seviyorsanız; hem bedava internet elde edebilir hem de kazandığınız hediye internetinizi oyun oynarken gönlünüzce kullanabilirsiniz.

 DMags Dergi Abonelerine Özel Sınırsız İnternet Paketi

Vodafone aboneleri magazin, spor, ekonomi, eğlence, sanat vb. her konuda dergiyi okuyabilecekleri DMags uygulamasını satın alarak, akıllı cihazlarına indirdiklerinde DMags kullanımlarında geçerli sınırsız internete kavuşuyorlar.

Yani aboneler, internetlerinden yemeden diledikleri süre boyunca dergi okuyabiliyorlar.

KaraKartal Hareketi’ne Katılanlara Özel 3GB Bedava İnternet

Karakartal tarifelerinden birine abone olup, takımını destekleyen fanatik Beşiktaşlılar, anında 3GB hediye internet kazanıyorlar.

Üstelik aboneler; Yemek Sepeti alışverişleri için %20 indirim çeki elde ediyorlar.

Bu kampanya dahilinde abone olan kişilere farklı hediyeler de dağıtılıyor.

Vodafone E-Faturaya Geçenlere Bedava 1 GB İnternet

Vodafone e-faturayı geçerek, aylık faturalarını e-mail ya da hotmail hesapları üzerinden almayı kabul eden tüm Vodafone’lu müşteriler; bedava 1GB internet kazanıyorlar.

Böylelikle hem ormanları koruyor hem de kağıt israfını önlemek amacıyla başlatılan bu kampanyayı desteklemiş oluyorlar.

Sizler de EFATURA yazıp, boşluk bırakıp, mail ya da hotmail adresinizi yazıp, 7070’e kısa mesaj yollayarak, kampanyaya katılabilirsiniz.

Vodafone’a Arkadaşını Davet Ederek Hediye İnternet Kazanma

Vodafone abonesi olup, Vodafone’a arkadaşlarını davet eden ve davet teklifi arkadaşları tarafından kabul edilen kişiler; bedava internet kazanıyorlar.

Kampanya kapsamında arkadaşını davet eden kişi, 3 aylık geçerli 15GB;  daveti kabul eden kişiler de 2 aylık geçerli 15 GB internet elde ediyorlar.

Vodafone Yükle Kazan Kampanyasına Katılarak Hediye İnternet Kazanma

Kampanya dahilinde faturasız bireysel hat kullanıcıları Vodafone Yanımda Uygulaması’nda yer alan ‘Bana Ne Var’ alt menüsündeki TL yükleme hedeflerini gerçekleştirdiklerinde hediye internetin sahibi oluyorlar.

Bana Ne Var menüsünde kişi, kaç TL yüklediği takdirde kaç TL hediye internet kazanacağını görüp, buna göre TL yüklemesi yapabiliyor.

Belirtilen TL yüklemesinin mutlaka tek seferde yapılması gerekiyor.

Yüklenen TL miktarına göre kişi, 2GB, 5GB vb. hediye internet kazanıyor.

Sizler de bireysel hat sahibiyseniz; Vodafone Yanımda Uygulaması’ndaki Bana Ne Var menüsüne giderek, kazanabileceğiniz hediye internet miktarlarını öğrenebilirsiniz.

İnternet Avcıları Oyununu Oynayarak Bedava İnternet Kazanma

Vodafone Yanımda’da yer alan en eğlenceli ve en heyecanlı oyunlardan biri olan İnternet Avcıları Oyununu oynayan ve oyun esnasında uçmakta olan bitleri yakalayanlar, yakaladıkları her bit için bedava internet elde ediyorlar.

Yani kişinin yakaladığı bit miktarı arttıkça kazandığı hediye internet miktarı da artıyor.

Boş zamanlarınızı en iyi şekilde değerlendirmek için bu eğlenceli oyunu oynayabilir, aynı zamanda bedava internet kazanabilirsiniz.

Güvenli Depo Kullanıcılarına Özel 1GB Bedava İnternet

Akıllı telefonlarındaki video, görüntü, fotoğraf, müzik ve ses kaydı vb. verilerini güvenilir bir ortama taşıyıp, verilerin kaybolmamasını garantilemek amacıyla Güvenli Depo uygulamasını satın alan Vodafone aboneleri anında 1GB internet kazanıyorlar.

Akıl Küpü Tarifesi ile Hediye İnternet Kazanma

Abonelerine kalan sms, konuşma, internet vb. haklarını sonraki aya devredebilme hakkı tanıyan, oldukça avantajlı Vodafone tarifelerinden biri olan Akıl Küpü tarifelerinden herhangi birine geçen kullanıcılar, 500 MB hediye internet sahibi oluyorlar.

Üstelik hediye internet paketini yılda 3 sefer kazanıyorlar.

Vodafone akıl küpü tarifeleri pek çok tarifeye nazaran son derece ekonomik rakamlarda seyrediyor.

Vodafone Mobil Ödeme ile GB Hediye İnternet Kazanma

Vodafone mobil ödeme yöntemini kullanarak, ilk kez alışveriş yapan Vodafone aboneleri 1 hafta boyunca geçerli 4GB hediye internet kazanıyorlar.

1 Ekim-15 Ekim tarihleri arasında geçerli olan kampanya ile kazanılan hediye 4GB internet, kampanyaya katılım tarihinden sonraki 7 gün içerisinde katılanların hattına otomatik olarak yükleniyor.

Vodafone BTK Akademi Kullanımlarında Geçerli 6GB Bedava İnternet

Güncel teknoloji bilgi ve uygulamalarına dair içerik ve videoların yer aldığı BTK Akademi’yi kullanan tüm Vodafone aboneleri BTK kullanımlarında geçerli olan 6GB bedava internet kazanıyorlar.

Bedava internet hakkı tüm abonelerin hattına otomatik olarak tanımlanıyor.

6GB hediye internet, toplam 2 ay boyunca kullanılabiliyor. Süre sona erdiğinde kişinin bedava internet hakkı da bitiyor.

Vodafone Online Başvurulara Özel Bedava İnternet

Online platformda yani vodafone.com.tr üzerinden Uyumlu 3, Red 20, Red25, Yeni Süper Uyumlu vb. belirli paketlerden birini satın alarak, numarasını Vodafone’a taşıyan ve Vodafone’lu olan yeni aboneler; her ay hediye internet elde ediyorlar.

Hediye internetin miktarı, satın alınan tarifeye göre değişiklik gösteriyor. Örneğin RED 20 tarifesine abone olanlar, aylık 5GB, Uyumlu 3 tarifesine abone olanlar ise aylık 3GB bedava internet kazanıyorlar.

Kazanılan hediyenin Hediye Çarkı’nda çark çevrilerek alınması gerekiyor.

Bu yazımızda Vodafone bedava internet 2021 kazanma yollarıyla ilgili olarak sizleri bilgilendirmeye çalıştık.

Sizler de yararlandığınız Vodafone bedava internet kazanma yollarını yazımızın yorum kısmına yazabilir, önerilerinizi takipçilerimizle paylaşabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu