Vodafone Bedava İnternet Nasıl Kazanılır? Kazanma Sistemi

Vodafone Bedava İnternet Nasıl Kazanılır? Çekiliş, kampanya ve tarifelere özel hediye internet paketleri ile müşterilerine düzenli olarak bedava internet dağıtan Vodafone; bu yıl da cazip hediyeleri ile müşterilerini ne denli önemsediğini gösteriyor.

Öyle ki Vodafone müşterileri gerek çekiliş ve kampanyalara katılarak gerekse tarife ya da paket değişikliği gerçekleştirdiklerinde hediye internet kazanıyorlar.

Vodafone; kampanya ve zaman zaman düzenlediği çekilişleri ile hem faturalı hem de faturasız hat kullanıcılarının yüzünü güldürmeyi başarıyor.

Üstelik ilk kez Vodafone’a yeni hat tesisi ya da numara taşıma ile geçen yeni aboneleri de birbirinden güzel hediyeler ve bedava internet paketleri bekliyor.

Bu yazımızda kısaca Vodafone bedava internet nasıl kazanılır? Vodafone bedava internet kazanma yolları nelerdir? vb. tüm faturalı ya da faturasız hat kullanıcılarını yakından ilgilendiren soruları yanıtlamaya, konuya dair sizleri bilgilendirmeye çalışacağız.

Vodafone Bedava İnternet 2023

Vodafone bedava internet En çok kazandıran, hediye internet dağıtan Vodafone tarife, kampanya, uygulama ve çekilişlerini kısaca aşağıdaki şekilde özetleyebiliriz:

Vodafone Yanımda ile Bedava İnternet Kazanma

Fatura görüntüleme, fatura detaylarını öğrenme, kredi kartı ile mevcut faturayı ödeme vb. pek çok işlemi tek bir kanaldan gerçekleştirebilmeniz adına geliştirilen bir uygulama olan Vodafone Yanımda Uygulamasını akıllı cihazına indiren Vodafone aboneleri anında 5GB bedava internetin de sahibi oluyorlar.

Böylelikle müşteriler, hem işlemlerini uygulama üzerinden hızlı ve pratik bir şekilde tamamlayabiliyor hem de bedava internet kazanıyorlar.

Faturasız hat kullanıcılarına özel olarak hazırlanan bu kampanyaya göre uygulamayı indirenler; bir hafta boyunca geçerliliğe sahip 5GB internet elde ediyorlar.

Kampanyaya sadece son 30 gün içerisinde numara taşıma ya da yeni hat alarak Vodafone’lu olan kişiler katılabiliyorlar.

Şanslı aboneler; kendilerine iletilen SMS onayını takiben hediye internetlerini kullanmaya başlayabiliyorlar.

Abonelerin internetlerini uygulamadaki Ek Paketler bölümüne girerek almaları gerekiyor.

Aylık 10 ve 20 GB Vodafone Hoş Geldin İnternet Hediyesi Kazanma

Bu kampanyadan faturasız hattan faturalı hatta geçen Vodafone aboneleri, yeni hat alarak Vodafone abonesi olanlar ya da numarasını Vodafone’a taşıyan kişiler yararlanabiliyorlar.

Faturasız hattan faturalı hatta geçenlere aylık 20; diğer müşterilere ise aylık 10 GB hediye internet armağan ediliyor.

Hediye internet kazanmak isteyen kişilerin vodafone.com.tr üzerinden ya da Vodafone mağazalarına gidip, yukarıdaki işlemlerden birini gerçekleştirmeleri gerekiyor.

Bununla birlikte 20 GB bedava internet sadece Red20, Red25, Red30, Red35, Uyumlu 10, Uyumlu Genç Oyun, Redli Genç 20 ya da Redli Genç Oyun tarifelerine üye olan kişilere dağıtılıyor.

Hediye internet; Vodafone Yanımda uygulamasındaki Ek Paketler’den alınabiliyor.

 Vodafone Online Başvurulara Özel Hediye İnternet

Online olarak yani www.vodafone.com.tr sitesine girerek Red20, Red25, Uyumlu 3, Yeni Süper Uyumlu vb. kampanya dahilinde belirtilen tarifelerden birine abone olan, abonelik işlemini numara taşıma ya da yeni hat alımı ile gerçekleştiren kişiler; her ay tekrar eden bedava internetin sahibi oluyorlar.

Kampanya kapsamında kazanılan hediyeler, Hediye Çarkı üzerinden alınabiliyor.

Kazanılan hediyeler, aynı zamanda kişinin hangi tarifeye abone olduğuna göre de değişiklik gösterebiliyor.

EBA Kullanımlarında Geçerli Hediye 6 GB İnternet Kazanma

Eğitime her daim destek sunduğunu göstermek isteyen Vodafone 2023 yılı sonuna kadar tüm faturalı ve faturasız hat kullanıcılarına 6GB hediye internet armağan ediyor.

Hediye edilen bu internet paketini aboneler; sadece EBA kanallarında kullanabiliyorlar.

Böylelikle öğrenciler; korona virüs süresince internetsizlik yüzünden derslerini kaçırmaktan da kurtulmuş oluyorlar.

Hediye internet ile ilkokul, ortaokul ve lise ders videoları izlenebiliyor.

Vodafone Yükle Kazan ile Bedava İnternet Kazanma

Faturasız hat kullanıcılarının yararlanabileceği Yükle Kazan Kampanyası dahilinde Vodafone Yanımda Uygulamasını kullanan ve uygulamadaki Bana Ne Var bölümünde belirtilen TL yükleme hedeflerine ulaşan kişiler, bedava internetin sahibi oluyorlar.

TL yüklemesinin tek seferde yapılması gerekmekle birlikte Bana Ne Var bölümünde kişinin ne kadarlık bir yükleme yaptığında ne kadarlık TL kazanacağı da belirtiliyor.

Yani yüklenen TL miktarına göre kişinin kazandığı hediye de değişiyor.

Sizler de bireysel Vodafone faturasız hat kullanıcısıysanız; Bana Ne Var menüsünde TL yüklemeleri ile kazanabileceğiniz hediye internet miktarını görüntüleyebilir, bu doğrultuda TL yüklemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Vodafone TV Abonelerine Özel Hediye İnternet Kazanma

Kampanya kapsamında Vodafone TV’ye abone olan Vodafone kullanıcıları yalnızca Vodafone TV izlerken kullanabilecekleri aylık 2GB hediye internetin sahibi oluyorlar.

Üstelik hediye internet; Vodafone TV aboneliğinin devam ettiği süre boyunca her ay yenileniyor.

Böylelikle aboneler; spor, magazin, ekonomi, belgesel vb. kanalları gönüllerince izleyebiliyorlar.

Hafta içi Konuştuğun Kadar Hafta Sonu Hediye İnternet Kazanma

Vodafone’un son dönemlerde oldukça popüler olan kampanyalarından biri olan bu kampanyaya göre Vodafone müşterileri hafta içinde telefonla konuştukları süre miktarınca bedava internet kazanıyorlar.

Örneğin, hafta içi Vodafone hattı ile toplamda 150 dakikalık konuşma yapmış kişiler; hafta sonu kullanabilecekleri 150 dakika hediye internete kavuşuyorlar.

Bu kampanyadan yalnızca İnternet S Yeni, Fırsat, Süper, L Yeni veya XXL tarifelerinden birine numarasını başka bir hattan taşıyarak ya da yeni hat alarak abone olan kişiler yararlanabiliyorlar.

Seviyorum İnterneti Testi ile Hediye İnternet Kazanma

Müşteri internet alışkanlıklarını test ve tespit etmeye yönelik olarak Vodafone tarafından hazırlanan ‘Seviyorum İnterneti’ testini çözerek, tüm sorulara cevap veren kişiler; anında bir hafta boyunca geçerliliğe sahip 3GB bedava internete kavuşuyorlar.

Sizler de Vodafone abonesiyseniz ve henüz ‘Seviyorum İnterneti’ testini çözmediyseniz; https://www.vodafone.com.tr/seviyoruminterneti/#/ linkini tıklayarak, hem internet karakterinizi ve internet alışkanlıklarınızı öğrenebilir hem de hediye internet sahibi olabilirsiniz.

Vodafone Hediye Çarkı ile Hediye İnternet Kazanma

Vodafone’nun her hafta sms, konuşma ve hediye internet vb. hediyeler dağıtan, en sevilen uygulamalarından biri olan Hediye Çarkı; Vodafone abonelerine 20 GB’a kadar varan bedava internet veriyor.

Haftalık, günlük, aylık 1GB, 5GB, 10GB, 20GB vb. farklı miktarlarda olabilen hediye interneti kazanmak isteyen Vodafone abonelerinin öncelikle Vodafone Yanımda uygulamasını akıllı telefonlarına indirmeleri, ardından da Hediye Çarkı oyununa katılıp, çarkı çevirmeleri gerekiyor.

Çarkı çeviren kişiler; bedava internet paketlerinin yanı sıra konuşma hakkı, sms hakkı vb. farklı hediyelerin sahibi de olabiliyorlar.

Vodafone Bedava İnternet Kazanma Sistemi 2023

Vodafone bedava internet kampanyaları ile sizlerde bedava internet kazanabilirsiniz. Vodafone bedava internet kazacağınız sistemler şu şekildedir.

 • Vodafone yanımda uygulamasını indirdikten sonra bedava internet kazanabilirsiniz. Yanımda uygulamasına arkadaşlarınızı davet ederek 9 GB hediye kazanabilirsiniz.
 • Her hafta çevirebileceğiniz Bana Ne Var çarkını kullanarak 5 GB internet kazanma şansınız vardır.
 • Vodafone süpermarketten yapacağınız ilk alışverişlerinizde 10GB internet kazanma şansınız vardır. Sonraki alışverişlerinizde 2 GB internet kazanabilirsiniz.
 • Yanımda uygulamasında yer alan 100 TL alışveriş yaparak 10 GB internet kazanabilirsiniz.
 • Vodafone seviyorum testini yaparak 3 GB internet kazanabilirsiniz.
 • Yeni çıkan internet avcıları ile internet kazanabilirsiniz.
 • 3636 telefon numarasına SUPER2GB yazarak bedava internet kazanma şansını vardır.
 • Vodafone’a gelenlere ilk ay 20 GB internet kazanma şansınız vardır.

Vodafone 10 GB Hediye Tobi Nasıl Yapılır?

Vodafone son yıllarda akıllı robotu Tobi ile hediye internet kazandırmaya devam ediyor. Sizde Tobi’yi kullanarak 10 GB hediye internet kazanabilirsiniz. Vodafone 10 GB hediye internet Tobi için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz.

 • Vodafone Yanımda uygulamasına giriş yaparak alt kısımda yer alan robot seçeneğine tıklayınız.
 • Açılan ekranda yeni nesil kampanya yazmanız yeterli olacaktır.
 • Bu mesajı ilettikten sonra karşınıza gelen mesajda Konum Seç seçeneğine tıklayınız.
 • Ardından hediye al seçeneğine tıklamanız gerekir.
 • Hediye al seçeneğine tıkladıktan sonra Vodafone resmi web sitesine yönlendirileceksiniz.
 • Vodafone Yanımda uygulama giriş bilgilerinizi kullanarak Vodafone sayfasına girin.
 • Daha sonra Hediye Al seçeneğine tıklayın.
 • Kısa bir süre sonra hattınıza 10 GB hediye internet tanımlanacaktır.

Vodafone Bedava İnternet Veren Uygulamalar

Vodafone pek çok operatör gibi bedava internet dağıtmaya devam ediyor. Vodafone bedava internet kazacağınız pek çok uygulama vardır. Vodafone bedava internet veren uygulamalar şu şekildedir.

 • Vodafone yanımda uygulaması
 • Vodafone güvenli depo uygulaması
 • İnternet avcıları oyunu
 • Algida ile bedava internet kazanma
 • Vodafone Sosyopix hediye internet
 • Vodafone e-fatura bedava internet
 • KazandıRio Uygulamasıyla Bedava İnternet
 • Vodafone’lu yap hediye internet
 • Vadafone arkadaşını davet et hediye internet kazan
 • Bonus Hediye 7 GB

Vodafone Bedava İnternet QR Kod

Vodafone bedava internet kazanmayan kimse kalmasın diye, hediye internet dağıtmaya doymuyor. Sizde Vodafone bedava internet kazanabilirsiniz. Vodafone bedava internet kazanmak için aşağıdaki qr kodunu okutmanız yeterli olacaktır.

vodafone bedava internet
vodafone bedava internet

Vodafone E-Fatura’ya Geçerek Hediye İnternet Kazanma

GSM operatörleri tarafından başlatılan e-fatura kampanyası ile kağıtların gereksiz kullanımını yani israf edilmesini önlemek, önce ağaçlarımızı sonra da doğamızı korumak hedefleniyor.

Kampanya dahilinde e-faturaya geçen yani faturalarını mail ya da hotmail hesapları üzerinden almayı kabul eden müşterilere hediye 1GB internet dağıtılıyor

Kampanyaya katılmak isteyen Vodafone abonelerinin EFATURA yazıp, boşluk bıraktıktan sonra hotmail ya da mail adreslerini yazıp, bu kısa mesajı 7070’e göndermeleri gerekiyor.

Karakartal Fanatiklerine Özel Hediye 3GB İnternet

Karakartal fanatiklerine özel olan bu kampanya dahilinde Vodafone tarafından düzenlenen Kara Kartal hareketine katılan Beşiktaşlılar; hem mali anlamda takımlarını desteklemiş hem de bir ay boyunca kullanabilecekleri 3GB bedava internet kazanmış oluyorlar.

Aynı zamanda fanatikler; Yemek Sepeti alışverişlerinde geçerli olan %20 indirim de kazanıyorlar.

Vodafone’a Arkadaşlarını Davet Ederek Bedava İnternet Kazanma

Vodafone aboneleri arkadaşlarını ya da sevdiklerini Vodafone abonesi olmaya ikna etmeyi başardıkları takdirde hediye 3 ay geçerliliğe sahip 15 GB internet elde ediyorlar.

Arkadaşının davetini kabul edip de Vodafone’a numara taşıma ya da yeni hat alma yoluyla geçen yeni aboneler ise 2 ay geçerliliğe sahip 15 GB internet kazanıyorlar.

Davet talebi Vodafone Yanımda Uygulaması üzerinden kolaylıkla yapılabiliyor.

DMags Dergiye Abone Olan Müşterilere Özel Bedava İnternet

Moda, eğlence ve spordan tutun da ekonomiye kadar güncel haberleri takip edebilmenize olanak tanıyan DMags dergiye abone olan Vodafone müşterileri yine DMags kullanımlarında geçerliliği bulunan sınırsız bedava internet kazanıyorlar.

Yani aboneler; DMags’te istedikleri kadar hem de faturalarına yansımadan zaman geçirebiliyorlar.

Akıl Küpü Tarifelerinden Birine Geçerek Hediye İnternet Kazanma

Diğer tarifelerden farklı olarak abonelerine fatura dönemi sona erdiğinde kalan sms, konuşma, internet vb. haklarını bir sonraki aya aktarabilme şansı sunan Akıl Küpü tarifelerinden herhangi birine geçen Vodafone aboneleri 500 MB bedava internete kavuşuyorlar.

Üstelik hediye internet, yılda 3 sefer yenileniyor yani abonelere toplamda 1.5GB bedava internet armağan edilmiş oluyor.

Vodafone Oyun Oynayarak Hediye İnternet Kazanma

Vodafone kullanıcıları Vodafone Yanımda uygulamasında bulunan en sevilen oyunlardan biri olan ‘ İnternet Avcıları’ oyununu oynayarak da bedava internet kazanabiliyorlar.

Hediye kazanmak için oyun sırasında havada uçuşan bitleri yakalamak gerekiyor.

Yakalanan bit sayısı arttıkça kazanılan hediye GB da artmış oluyor.

Oyun ile aboneler hem güzel zaman geçiriyor hem de bedava internet sahibi oluyor.

Güvenli Depo Abonelerine Özel Hediye 1 GB İnternet

Vodafone kullanıcıları Güvenli Depo’ya abone olup, bu uygulamayı kullanmaya başladıkları takdirde kendileri için anlam ifade eden görüntü, video, ses vb. dokümanları kaybolmamaları adına saklayabiliyorlar.

Üstelik bu uygulamayı kullandıklarında anında 1GB bedava internete kavuşuyorlar.

Vodafone BTK Akademi Kullanımlarında Geçerli Hediye 6GB İnternet

Vodafone; teknolojiye dair güncel bilgi, içerik ve videoları ile pek çok kişi tarafından takip edilen, geleceğin yazılımcılarına umut olan BTK Akademi kullanımlarında geçerli 6GB internet hediye ediyor.

İnternet; tüm faturalı ve faturasız abonelerin Vodafone hatlarına otomatik şekilde yükleniyor.

GB hediye internetin 2 aylık kullanım süresi bulunuyor.

Vodafone Mobil Ödeme ile Hediye İnternet Kazanma

Kampanya kapsamında mobil ödeme yöntemiyle ilk kez alışveriş yapan Vodafone aboneleri 1 hafta boyunca geçerliliği bulunan 4GB bedava internetin sahibi oluyorlar.

15 Ekim tarihinde sona erecek kampanyaya göre kazanılan hediye, maksimum 1 hafta içerisinde kişinin hattına tanımlanıyor.

Sizler de Vodafone abonesiyseniz; KATIL4GB yazıp, 2020’ye mesaj yollayarak kampanyaya katılabilirsiniz.

FREEZONE’lu Gençlere Özel Hediye İnternet Paketleri

Vodafone, Freezone tarifelerinden birine abone olan 26 yaş altı gençlere düzenlediği kampanyalar dahilinde pek çok hediye dağıtıyor.

Örneğin, bireysel faturasız hat sahibi Freezone’lu gençler; Pazartesi günlerine özel her 30 TL ve üstü TL yüklemelerinde ya da 29 TL ve üstü paket satın alımlarında 2GB bedava internete kavuşuyorlar.

Bedava internetin 2 günlük geçerlilik süresi bulunuyor.

Yine Freezone gençlerine özel bir diğer kampanyaya göre Zula, Twitch ya da Pug6 mobile oyunlarından herhangi birini satın alan gençler; bir ay geçerli 20 GB bedava internet elde ediyorlar.

Bu yazımızda kısaca Vodafone bedava internet nasıl yapılır? sorusunu yanıtlamaya, kampanyalar ile ilgili olarak sizleri bilgilendirmeye çalıştık.

Sizler de daha önce katıldığınız ya da şu an yararlandığınız Vodafone bedava internet kampanyaları ile ilgili görüşlerinizi yazımızın yorum kısmına yazabilir, önerilerinizi takipçilerimizle paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu