bedava internet

Vodafone Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Vodafone Bedava İnternet Nasıl Yapılır?
17.01.2021 05:14
0
A+
A-

Vodafone Bedava İnternet Nasıl Yapılır? Hizmet vermeye başladığı günden bu yana ülkemizin en çok tercih edilen GSM operatörlerinden biri olan Vodafone; her yıl olduğu gibi bu yıl da birbirinden cazip hediye internet paketlerini abonelerine dağıtmaya devam ediyor.

2021 yılında da Vodafone müşterileri ve Vodafone’u ilk kez kullanmaya başlayacak olan kişileri 2 GB, 3 GB, 5 GB, 15 GB vb. hediye internet paketleri bekliyor.

Böylelikle Vodafone, abonelerinin sosyal medya ağlarında ve diğer platformlarda daha çok vakit geçirebilmelerine, kesintisiz bir şekilde internete bağlanabilmelerine olanak tanıyor.

Bu yazımızda Vodafone abonelerinin 2021 yılında yararlanabilecekleri hediye internet paketleri ile ilgili olarak sizleri bilgilendirmeye, Vodafone hediye internet nasıl yapılır? sorusunu yanıtlamaya çalışacağız.

İşte, en kolay Vodafone bedava internet kazanma yöntemleri:

Vodafone Hediye İnternet 2021 Nasıl Yapılır?

Vodafone müşterileri bedava internet ihtiyaçları olduğundan Vodafone hediye internet nasıl yapılır sorusunu sıkça sormaktadır. Sizler için güncel Vodafone bedava internet paketleri hakkında bilgi vermek istiyorum.

Güncel hediye internet paketlerini aşağıdaki şekilde özetleyebiliriz:

Vodafone Yanımda Hoş geldin Hediye İnternet Paketi

Akıllı cihazlarınıza indirebileceğiniz Vodafone Yanımda Uygulaması; mobil cihazlarınızdan fatura görüntüleme, fatura ödeme vb. işlemlerinizi kolaylıkla yönetebilmenizi sağlıyor.

Aynı zamanda uygulamaya girerek, birbirinden eğlenceli oyunları da oynayabiliyor, boş vakitlerinizi en güzel şekilde değerlendirebiliyorsunuz.

Üstelik akıllı telefonunuza bu uygulamayı indirdiğinizde anında 1 haftalık 5GB hediye internet paketi kazanıyorsunuz.

Bununla birlikte bu kampanyadan sadece hattını Vodafone’a taşıyan ya da yeni hat alan faturasız hat sahipleri yararlanabiliyor.

Hediye paketi kazanmak için Vodafone Yanımda Uygulaması’ndaki alt başlıklardan biri olan ‘Ek Paket Al’ menüsüne tıklamanız gerekiyor.

Telefon numaranıza gönderilen sms onayını takiben 5GB hediye internetinizi hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Vodafone Hoş Geldin Bedava İnternet

Aylık 10 GB ya da 20 GB hediye internet dağıtan bu uygulama; son 30 günde Vodafone yeni hat alan, numarasını Vodafone’a taşıyan ya da faturasız hattını faturalı hatta taşıyan kişileri kapsıyor.

Seçtiğiniz tarifeye göre bir ay geçerliliğe sahip 10 GB ya da 20 GB hediye internet paketi kazanıyorsunuz.

Hediye internetinizi kullanmaya başlamak için Vodafone Yanımda Uygulaması Ek Paketler Bölümüne girmeniz gerekiyor.

Yani öncelikli olarak Vodafone Yanımda Uygulamasını kullanmanız, kampanya koşulu olarak karşınıza çıkıyor.

Vodafone Yanımda Hediye Çarkı Bedava İnternet 

Vodafone’un en beğenilen uygulamaları listesinde başı çeken Hediye Çarkı; 2021 yılında da eşsiz hediyeler dağıtmayı sürdürüyor.

Vodafone Yanımda Uygulaması’na girip, Bana Ne Var menüsündeki Hediye Çarkı’nı çeviren kişiler; haftalık, günlük, aylık 15 GB’a kadar uzanabilen hediye internet paketlerini kazanıyorlar.

Sizler de hemen Hediye Çarkı’nı çevirebilir; kazandığınız hediye interneti video izlerken, müzik dinlerken ya da internette dolaşırken gönlünüzce kullanabilirsiniz.

Hafta İçi Konuştuğun Kadar Hafta Sonu Hediye İnternet

Telefonla uzun saatler boyunca konuşmayı seven kişiler için oldukça avantajlı olan bu kampanya dahilinde aboneler; hafta içi konuştukları dakika miktarınca hafta sonu hediye internete sahip oluyorlar.

Örneğin, hafta içi toplamda 600 dakika telefonla konuşan kişi, hafta sonuna özel 600 dakikalık hediye internet kullanımına erişiyor.

Kişi, 600 dakikasını dilediği gibi kullanabiliyor.

Faturasız hat kullanıcılarına özel bu kampanyadan hemen yararlanmak isteyen kişilerin öncelikle ‘Konuştuğunca İnternet’ paketlerinden birini satın almaları gerekiyor.

Vodafone E-Fatura Hediye İnternet

Vodafone tarafından başlatılan bu kampanya dahilinde e-faturaya geçen yani faturalarını ay sonunda mail ya da sms yoluyla almayı kabul eden kişilere tek seferli olarak 1 GB hediye internet veriliyor.

Sizler de hem faturalarınızı daha kolay yönetebilmek hem de gereksiz kağıt kullanımını durdurmak adına e-faturaya geçerek, çevremize olan sorumluluğunuzu yerine getirebilir, aynı zamanda hediye internetinizi anında kazanabilirsiniz.

Hediye interneti kazanmak için e-faturaya geçtikten sonra akıllı cihazınızın mesajlaşma bölümüne girmeli, EFATURA yazıp, boşluk bırakıp, mail adresinizi yazıp, 7070’e mesaj göndermelisiniz.

ÖRNEK: EFATURA unluyazarrr@hotmail.com yazmalı ve 7070’e kısa mesaj yollamalısınız.

Vodafone Hediye 500 MB İnternet Paketi

Vodafone tarafından tüm faturalı ve faturasız hat sahiplerine dağıtılan bu hediyeyi kazanmak için NET 500 MB yazmalı ve 3636’a kısa mesaj yollamalısınız!

Vodafone 8 GB Hediye İnternet Paketi

Tüm Vodafone kullanıcılarının tek seferli olarak yararlanabileceği bu kampanya dahilinde kampanyaya katılan herkes, 8GB hediye internete kavuşuyor.

Kampanyaya hemen katılmak için SUPER2GB yazmalı, 3636’a mesaj yollamalısınız.

Vodafone EBA Bedava İnternet 

Korona virüs vakalarının giderek daha da yaygınlaştığı bu günlerde Vodafone; ilköğretim, ortaokul ve lise öğrencilerinin ders videolarını kesintisiz bir şekilde izleyebilmeleri için yıl sonuna kadar geçerli olan 6 GB hediye internet veriyor.

6GB hediye internetin yalnızca EBA kanallarında kullanılması gerekiyor.

Kampanya dahilinde 6GB hediye internet paketi, faturalı ve faturasız tüm Vodafone üyelerinin hatlarına tanımlanıyor. Yani bu paketten yararlanmak isteyen kişilerin herhangi bir ekstra işlem yapmaları gerekmiyor.

Vodafone Karakartal Hareketi 3 GB Hediye İnternet 

Beşiktaşlı Vodafone abonelerine özel olan bu kampanya kapsamında Vodafone Karakartal tarifelerinden birini seçen müşteriler; sosyal medyada geçerli 3GB hediye internet kazanıyorlar.

Aynı zamanda Karakartal Hareketi’ne katılan aboneler, Yemek Sepeti alışverişlerinde %20 indirim elde ediyorlar.

Kampanyaya katılan kişileri birbirinden güzel hediyeler ve indirimler bekliyor.

Sıkı bir Beşiktaş taraftarıysanız; Vodafone Karakartal Hareketi tarifelerinden birine geçerek, hem takımınızı destekleyebilir hem de onlarca hediyeden yararlanabilirsiniz.

Vodafone FreeZone Gaming Hediye İnternet Paketleri

Vodafone FreeZone tarifelerinden birine abone olan 26 yaş altı gençlerin yararlanabileceği bu kampanyaya göre Zula, Twitch, Pub6 mobile oyunlarından birini satın alan kişiler; ilk aya özel 20 GB hediye internet sahibi oluyorlar.

10 GB, 20 GB paketler; oldukça ekonomik rakamlarda seyrediyor.

Bu oyun paketlerinden bütçenize uygun olanı satın alarak, hem bolca oyun oynayabilir hem de bedava internet kazanabilirsiniz.

Vodafone FreeZone Bedava İnternet Paketleri:

26 yaş altındaki gençlerin abone olabileceği Vodafone FreeZone tarifelerinden birini seçen kişiler; üye oldukları tarife kapsamında hediye internete kavuşuyorlar.

Faturasız hat kullanan gençler; Pazartesi günleri yapacakları 30 TL ve üzeri TL yüklemelerinde ya da 29 TL üstü paket satın almaları halinde 2GB hediye internet elde ediyorlar.

Kazanılan 2 GB bedava internetin ise maksimum 2 gün içerisinde kullanılması gerekiyor.

Vodafone Seviyorum İnterneti Hediye 3GB

Abonelerinin internet kullanma alışkanlıklarını öğrenmek amacıyla hazırlanan Vodafone Seviyorum İnterneti testini çözen herkes, anında 3GB bedava internet sahibi oluyor.

Test sorularını tamamladığınızda 3GB interneti kazanıyorsunuz. Dijital ortamda yapılan başvurularda ise ilk 3 ay geçerli toplam 6GB internet hediye ediliyor.

Teste hemen katılıp, internete dair alışkanlıklarınızla ilgili bilgi edinmek ve hediye internetleri kazanmak için https://www.vodafone.com.tr/seviyoruminterneti/#/ linkini hemen tıklayabilirsiniz.

Vodafone dMags Dergi Uygulamasını İndirenlere Özel Sınırsız İnternet:

Spor, seyahat, sağlık vb. konuları içeren yüzlerce dergiyi okuyabileceğiniz dMags Dergi Uygulamasını satın alan aboneler; dMags üzerinde kullanabilecekleri sınırsız internete kavuşabiliyorlar.

Yani dMags’te dergi okurken internetlerinden hiçbir şekilde yemiyorlar.

Sizler de dergi okumayı seviyorsanız; telefonunuzun yanı sıra tabletinizden de erişebileceğiniz dMags uygulamasını hemen satın alabilir, kendinize ait kütüphanenizi oluşturabilirsiniz.

Sizlere bu yazımızda Vodafone bedava internet nasıl yapılır hakkında bilgi vermeye çalıştık. Aklınıza takılan soruları yorum kısmına yazabilirsiniz.

Comments

No comments yet, be the first filling the form below.