Teknology

Vodafone Bedava İnternet Paketleri

Vodafone Bedava İnternet Paketleri 2021; Hangimiz zaman zaman internet limitimizi aşmıyor ve bu yüzden ek paketlerden satın almayı tercih etmiyoruz ki?

Kimi zamanlarda da faturamız oldukça yüksek rakamlarda seyrettiğinden bedava yani hediye internet kazanmanın en kolay yöntemlerini araştırıyor, kazandığımız hediye internetleri doya doya kullanmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Ülkemizde diğer GSM operatörleri gibi Vodafone da müşterilerine pek çok hediye internet paketi sunarak, onları memnun etmeye devam ediyor.

Üstelik kazanması oldukça basit olan hediye internet paketleri, 1 GB internetten başlıyor ve 15 GB internete kadar ulaşabiliyor.

Kısacası Vodafone; söz konusu hediye internet paketleri dağıtmak ve abonelerinin kalbini kazanmak olduğunda oldukça cömert davranıyor.

Bu yazımızda kısaca Vodafone bedava internet paketleri nasıl kazanılır? sorusunu yanıtlamaya, konuya dair sizleri bilgilendirmeye çalışacağız.

İşte, en kolay yollardan Vodafone bedava internet kazanma yöntemleri:

Vodafone Bedava İnternet 2021 Paketleri

2021 yılında da tıpkı önceki yıllarda olduğu gibi Vodafone; cazip kampanya ve paketleri ile hediye internet dağıtıyor.

En çok kazandıran bu hediye internet paketlerini ve bu paketleri nasıl kazanabileceğinizi aşağıdaki şekilde özetleyebiliriz:

Vodafone Yanımda ‘Hediye Çarkı’ ile Bedava İnternet Kazanma

Vodafone’un en çok rağbet gören mobil uygulamalarından biri olan Vodafone Yanımda, hem faturalı hem de faturasız hat müşterilerine fatura ödeme, TL yükleme, fatura detaylarını öğrenme vb. hatlarına dair çoğu işlemi tek bir uygulama üzerinden gerçekleştirebilme şansı tanıyor.

Vodafone Yanımda uygulamasında yer alan ‘Hediye Çarkı’ ise çarkı çeviren müşterilerine birbirinden güzel hediyeler dağıtıyor.

Bu hediyelerin içerisinde haftalık 1 GB, 2GB, 20GB internet paketi, aylık 3GB, 4GB hediye internet paketleri, günlük 4G, 5GB, 10GB internet vb. pek çok hediye bulunuyor.

Sizler de Hediye Çarkı’nı çevirip, bu internet paketlerinden birini kazanabilirsiniz.

Üstelik bu hediyeler, bireysel ya da kurumsal tüm faturalı ya da faturasız hat kullanıcılarına veriliyor.

Vodafone E-Fatura’ya Geçen Müşterilere Özel 1 GB Hediye İnternet 

Müşterilerine çevreyi ve doğaya koruma bilincini aşılamayı hedefleyen Vodafone’un çevre dostu uygulamalarından biri olan E-Fatura; müşteri faturalarının onların e-posta adreslerine ya da sms ile telefon numaralarına yollanmasını ifade ediyor.

Kağıt israfının önlenmesine katkıda bulunmak aynı zamanda faturalarına daha kolay bir şekilde ulaşabilmek isteyen müşteriler e-fatura sistemine geçtiklerinde tek seferlik 1 GB bedava internet paketi kazanıyorlar.

Vodafone 10 GB ya da 20 GB Bedava İnternet Paketi

Müşterilerinin memnuniyetini her daim ön planda tutan Vodafone; başka bir GSM operatöründen hatlarını Vodafone’a taşıyan, yeni numara alan ya da Vodafone faturalı hattan faturasız hatta geçen kişilere tarifelerine göre 10 GB ya da 20 GB hediye internet sunuyor.

1 aylık geçerliliği olan hediye interneti kazanmak ve kullanmak isteyen kişilerin Vodafone Yanımda Uygulamasını telefonlarına indirmeleri ve ‘Ek Paketler’ bölümüne girip, hediyelerini almaları gerekiyor.

Vodafone Yanımda 5 GB Hediye İnternet Paketi

Vodafone faturasız hat kullanıcıları için geçerli olan bu kampanya dahilinde Vodafone Yanımda uygulamasını akıllı cihazlarına indiren tüm aboneler; 1 hafta geçerliliğe sahip 5 GB hediye internet paketi kazanıyorlar.

Hediyenin Vodafone Yanımda Uygulaması’ndaki Ek Paketler bölümüne girilip, alınması gerekiyor.

Vodafone Seviyorum İnterneti Hediye İnternet Paketleri

Vodafone müşterilerinin yanı sıra Türk Telekom ya da Turkcell kullanıcılarının da katılabileceği Vodafone Seviyorum İnterneti ile insanların internet alışkanlıkları test ediliyor.

Seviyorum İnterneti testinde soruların doldurulması doğrultusunda testi tamamlayan kişilere hediye olarak 3GB internet dağıtılıyor.

Sizler de hem internet alışkanlıklarınızı öğrenmek hem de 3GB hediye interneti kazanmak için https://www.vodafone.com.tr/seviyoruminterneti/#/ linkini tıklayarak, bu teste katılabilirsiniz.

Vodafone’a Arkadaşını Davet Edenlere Özel 15 GB Bedava İnternet

GSM operatörleri arasındaki rekabetin hız kesmeden devam ettiği bu günlerde Vodafone; farklı operatörleri kullanan arkadaşlarını Vodafone’a davet eden ve daveti kabul edilen müşterilerine 15 GB hediye internet veriyor.

Vodafone abonelerinin arkadaşlarını Vodafone’a Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden davet etmeleri gerekiyor.

Üstelik daveti kabul eden kişi sayısında hediye internet kazanılıyor.

Sizler de sosyal bir insansanız yani arkadaş çevreniz genişse bolca hediye internet paketi kazanmak için arkadaşlarınızı Vodafone’a davet edebilirsiniz.

Vodafone İnternet Avcıları Oyununu Oynayanlara Özel Hediye İnternet 

Vodafone Yanımda uygulamasını indiren aboneler, uygulama üzerinden faturalarını ödeyebildikleri gibi birbirinden eğlenceli ve adrenalin dolu oyunlar da oynayabiliyorlar.

Üstelik oyun oynadıkça hediye internet kazanabiliyorlar.

Bu oyunlardan biri de İnternet Avcıları Oyunu. Öyle ki oyun esnasında kişi, uçan BİTLERİ yakaladığı zamanlarda hediye internet kazanıyor.

Daha çok bit yakalamak demek, daha çok hediye internet kazanmak anlamına geliyor.

Oyun oynamayı seviyorsanız; sizler de Vodafone Yanımda uygulamasını hemen indirebilir, hem eğlenceli zaman geçirebilir hem de internet kazanabilirsiniz.

Vodafone FreeZone Gençlerine Özel 2 GB Hediye İnternet

26 yaş altındaki gençlere özel tarifeleri ile bilinen Vodafone FreeZone tarifelerinden birine geçerek, faturasız hat alacak gençler; anında 2 gün geçerliliğe sahip 2 GB hediye internet kazanıyorlar.

Hediyeyi kazanmak isteyen faturasız hatlı gençlerin tek seferde 30 TL üzeri TL yüklemeleri ya da 29 TL ve üzeri paket satın almaları gerekiyor.

Bununla birlikte hediye kazanmak isteyen kişilerin TL yüklemelerini mutlaka Pazartesi günleri yapmaları gerekiyor. Diğer günlerde yapılan TL yüklemelerinde hediye internet dağıtımı söz konusu olmuyor.

Paketin geçerliliği, kişiye SMS onayının gelmesiyle başlıyor.

2 gün dolduğunda ise kişinin kalan hediye internetini kullanım hakkı sona eriyor.

Sizler de 26 yaş altındaysanız, FreeZone dünyasına dahil olarak, bu dünyanın avantajlarından ve hediye 2GB internetten hemen faydalanmaya başlayabilirsiniz.

Vodafone Yükle Kazan Kampanyası Bedava İnternet

Faturasız hat kullanıcılarının yararlanabileceği bir diğer kampanya ise Vodafone Yükle Kazan Kampanyası!

Bu kampanya dahilinde hattına TL yükleyen kişiler, hediye internet paketi kazanıyor.

Ne kadarlık bir internet paketi kazandığını görmek isteyen kişinin ise Vodafone Yanımda uygulamasına girmesi ve Bana Ne Var bölümüne gitmesi gerekiyor.

Bana Ne Var sayfasına giden faturasız hat kullanıcıları, bu sayfada yapılacak yüklemeler doğrultusunda kazanılacak olan internet paketlerini de görüntüleyebiliyorlar.

Yükleme koşulunu gerçekleştiren yani kendisinden talep edilen TL miktarınca yükleme yapan kişiler, anında yalnızca kendilerine özel hediye internet paketi kazanıyorlar.

Vodafone 4.5 G Kullanıcılarına Özel Hediye İnternet Paketleri

Vodafone mağazalarına giderek, 4.5 G uyumlu sim kart alan ya da sim kartını 4.5 G uyumlu yaptıran Vodafone müşterileri, 4.5 G kullanıcılarına özel hediye internet kullanım hakkına sahip oluyorlar.

Sim kartını değiştiren kullanıcılar, 1 ay boyunca geçerli olan 5 GB hediye internet paketi kazanıyorlar.

Değişim yapmayan, yeni 4.5 G teknolojisinin kullanıldığı sim kart alanlar ise tarifelerine göre 10 GB’a kadar uzanan hediye internet paketi sahibi oluyorlar.

Kısacası 4.5 G teknolojisini tercih eden Vodafone kullanıcılarını hediye internet paketleri bekliyor.

Vodafone 8 GB Bedava İnternet Hediye Paketi

Tüm Vodafone kullanıcıları için geçerli olan bu kampanya dahilinde aboneler, tek seferli 8 GB internet kazanıyorlar.

Bu noktada yapmanız gereken tek şey; akıllı telefonunuzun mesajlaşma bölümüne girip, SUPER yazmak ve 36363’e kısa mesaj göndermek!

Onay mesajını takiben tek seferli bu hediye internet paketinizi hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Bu yazımızda Vodafone bedava internet nasıl yapılır? ve Vodafone bedava internet paketleri 2021 sorusunu yanıtlamaya çalıştık.

Daha önce kullandığınız ya da şu an kullanmakta olduğunuz hediye internet paketleriyle ilgili olarak görüşlerinizi yazımızın yorum kısmına yazabilir, önerilerinizi takipçilerimizle paylaşabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu