Teknology

Vodafone Bedava İnternet Veren Uygulamalar

Vodafone bedava internet veren uygulamalar 2021 yılında da hız kesmeden kazandırmaya devam ediyor. Etkileyici kampanyalara ek olarak Vodafone’nin iki uygulaması olan Vodafone Yanımda uygulaması ve İnternet Avcıları Uygulaması ile bedava internet kazanma şansı yakalayabilirsiniz.

Aslında bu iki uygulamaya tek tek daha detaylı bir şekilde değineceğiz ancak kısaca bahsederek bu sayede bedava Vodafone internet kazanma şansını hemen elde etmenizi sağlamak istiyoruz. İşte Vodafone Bedava İnternet Veren Uygulamalar…

Vodafone Bedava İnternet Veren Uygulamalar 2021

Bedava internet kazanmak için vodafone uygulamlarını kullanarak internet alabilirsiniz. Sizlere bedava internet kazandıran bazı uygulamalrdan bahsetmek istiyorum.

Vodafone Yanımda Uygulaması Bedava İnternet

Vodafone Bedava İnternet Veren Uygulamalar arasından en çok tercih edilen Vodafone Yanımda uygulaması ile 10 GB dahi tek seferde kazanabiliyorsunuz. Evet yanlış duymadınız bu uygulama üzerinden sizlere yapılacak teklifler ve hediye internet kampanyaları sayesinde, 10 GB dahi kazanabilirsiniz.

Öncelikle Vodafone Yanımda uygulaması nasıl indirilir? Sorusuna cevap vermek istiyoruz. Bu uygulamayı indirebilmek için Android uyumlu cihazlar için Google Play ve iOs destekli cihazlar için Apple Store mağazalarını ziyaret ediniz. Burada arama kısmında Vodafone Yanımda yazarsanız karşınıza çıkacaktır ve yükleyerek ardından giriş bilgilerinizi tanımlayarak uygulamayı kullanmaya başlayın.

Bundan sonrası Vodafone Yanımda uygulaması ile bedava internet nasıl kazanılır sorusunun cevabı var. Bunun için de “Bana ne Var” kısmını ziyaret etmeniz gerekecek. Her Çarşamba bu kısmı ziyaret ederek size ne ödüller çıktığını sorgulayabilirsiniz. Haftalık bir kez olmak üzere her hafta bu kısmı kullanarak bedava Vodafone internet kazanma şansı elde edebilirsiniz.

Vodafone Bedava İnternet Kazanma Uygulaması

Vodafone bedava internet kazanmak için Vodafone yanımda uygulamasında size verilen yükleme görevini tamamlayarak 5 GB bedava internet kazanabilirsiniz. Vodafone Yanımda uygulamasındaki Bana Ne Var sayfasından size özel TL yükleme görevini tamamlayarak sizlerde Vodafone bedava internet kazanabilirsiniz.

Vodafone İnternet Avcıları İle Bedava İnternet

Vodafone bedava internet veren uygulamalar arasında internet avcıları uygulaması da bulunmakta. Öncelikle Vodafone İnternet Avcıları uygulaması nasıl indirilir buna değinmek gerekir. Bu uygulamayı indirebilmek için Android uyumlu cihazlar için Google Play ve iOs destekli cihazlar için Apple Store mağazalarını ziyaret ediniz.

Daha sonra bu uygulamayı indirerek Vodafone bedava internet kazanma için ufak bir oyun oynamanız gerekecek. Yani hem eğlenip hem de kazanacağınız birkaç dakika harcamanız gerekiyor. Havada uçuşan balonları patlatarak yeterince puan toplamanız ve bu puanları hediyelerde kullanmanız gerekecek. Bu sayede siz de Vodafone bedava internet veren uygulamalar sayesinde harika hediyeleri cebinize indirebileceksiniz.

Vodafone bedava internet veren uygulamalardan hediye internet kazanmak için mutlaka telefonunuzda Vodafone Yanımda uygulamasının yüklü olması gerekmektedir. Hediye çarkını çevirerek bana ne car yaptığınızda bedava internet kazanabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu