Teknology

Vodafone Bedava Konuşma Paketleri

Vodafone Bedava Konuşma Paketleri; Ülkemizin dev GSM operatörü unvanına sahip, kurulduğu günden bu yana Avrupa ülkelerinde de milyonlarca müşteri tarafından kullanılan Vodafone; uygun fiyatlı tarifeleri, hediyeler dağıtan kampanyaları ve her müşteriye hitap eden paketleri ile 2021 yılında da hizmet vermeyi sürdürüyor.

Her yıl müşteri sayısı git gide daha da artan ve müşteri beklentilerine her daim öncelik veren Vodafone; en popüler uygulaması olan Vodafone Yanımda uygulaması ile müşterilerine TL yükleme, paket satın alma, fatura ödeme, fatura detay öğrenme vb. işlemleri tek bir tıkla yapabilme imkanı tanıyor.

Düzenlediği kampanyalara katılan kişilere hediye dakikalar ve internet armağan eden Vodafone’da faturalı müşterilerin yanı sıra faturasız müşterilere özel sürprizler de yer alıyor.

Bu yazımızda kısaca Vodafone aboneleri tarafından sıklıkla rağbet gören Vodafone bedava konuşma paketleri nasıl kazanılır?  Vodafone bedava dakika veren uygulamalar nelerdir? vb. bu konuya dair en çok merak edilen soruları yanıtlamaya, konuya dair sizleri bilgilendirmeye çalışacağız.

Vodafone Güncel Bedava Dakika

Vodafone güncel bedava dakika kazandıran uygulama, kampanya ve tarifeleri aşağıdaki şekilde sıralayabiliriz:

Vodafone Hediye Çarkı ile Güncel Bedava Dakika Kazanma

Sürpriz hediyeleri ile ön plana çıkan, Vodafone YANIMDA uygulamasının en çok tıklanan ve takip edilen alt menüsü olan Bana Ne Var Hediye Çarkı’nı çeviren aboneler;  bedava dakika kazanıyorlar.

Üstelik Hediye Çarkı’nı çeviren kişileri yalnızca bedava dakikalar beklemiyor. Katılımcılar; hediye internet paketi, hediye sms hakkı, hediye servis üyeliği gibi farklı hediyeler de kazanabiliyor.

Hediye Çarkı’na katılan herkes, faturalı ya da faturasız hat fark etmeksizin sürpriz hediyelerin sahibi oluyorlar.

Bu hediyeler arasında haftalık ya da aylık Vodafone yönüne sınırsız konuşma paketi de bulunuyor.

Bununla birlikte çarkı çeviren ve bu oyunu oynamak isteyen tüm Vodafone kullanıcılarının mutlaka 4.5G aboneliklerinin de bulunması gerekiyor.

Aksi halde aboneliği bulunmayan kişilerin çarkı çevirmeleri, 4.5G başvurusu olarak kabul ediliyor.

Vodafone Yanımda uygulamasında her hafta hediyeler dağıtılıyor ve hediyeler, Pazar gecesi yenileniyor.

Vodafone Hediye Çarkı ile güncel bedava dakika kazanmak isteyen tüm kullanıcıların öncelikle Vodafone Yanımda uygulamasını Google Play Store ya da Apple Store üzerinden akıllı telefonlarına indirmeleri gerekiyor.

Sizler de Vodafone Yanımda Uygulamasını akıllı cihazına indirerek hem güncel bedava konuşma paketi kazanabilir hem de güncel faturalarınızı tek bir tıkla kredi kartınızı kullanarak, uygulama üzerinden ödeyebilirsiniz.

Vodafone Cep Nakit Kart ile Güncel Bedava Dakika Kazanma

PTT ve Vodafone tarafından hazırlanan, bir ön ödemeli kart çeşidi olan Cep Nakit Kart ile Vodafone kullanıcıları, fatura ödeme işlemlerini yapabilecekleri gibi başka bir hesaba para gönderme, geçerli ve anlaşmalı adreslerde alışveriş yapma vb. işlemleri gerçekleştirebiliyorlar.

Vodafone’a özel ayrıcalıklardan da yararlanabilen Cep Nakit Kart kullanıcıları, bu kartı satın aldıkları an hediye bir ay boyunca kullanabilecekleri 250 dakika içeren konuşma paketi kazanıyorlar.

Kartı kullanan tüm faturalı ya da faturasız hat sahiplerini cazip indirimler ve avantajlar da bekliyor.

Örneğin, bu kartı kullanıp, başka bir hesaba para yollayan kişiler, yollanan TL miktarınca hediye dakika kazanıyorlar.

Yani 250 TL yollayan kişi, 250 hediye dakika; 150 TL yollayan kişi ise 150 hediye dakika kazanıyor.

Kazanılan hediyenin ise mutlaka bir haftada kullanılması gerekiyor.

Sizler de Vodafone abonesiyseniz; Cep Nakit Kart kullanarak, bu kartı kullanmanın ayrıcalıklarından yararlanabilir, hediye konuşma paketleri kazanabilirsiniz.

Vodafone Yükle Kazan Kampanyası ile Güncel Bedava Dakika Kazanma

Vodafone bireysel faturasız hat sahiplerinin yükledikçe kazanmasına olanak tanıyan, sadece faturasız hat kullanıcılarına yönelik olarak hazırlanan bu kampanyaya göre Vodafone Yanımda Uygulaması’nın en çok rağbet gören alt menülerinden Bana Ne Var seçeneğine tıklayıp, burada belirtilen TL yükleme hedeflerini tek seferde en kısa sürede yapan kişiler, bedava 1000 dakika, bedava 5 GB, bedava 2GB vb. hediyelere kavuşuyorlar.

Kampanya dahilinde Bana Ne Var menüsünde faturasız müşterilerin kaç TL yüklediklerinde hangi hediyeyi kazanabilecekleri hemen TL’nin karşısında yazıyor.

Yani müşteriler, kazanmak istedikleri hediyeyi seçtikten sonra TL yükleyebiliyorlar. TL yüklemesinin ise tek seferde yapılması gerekiyor.

TL yüklemesinin gerçekleştiği an sonrasında aboneler, hediyelerini kazanıyorlar.

Haziran 2021’e kadar yoğun ilgi gördüğü için uzatılan bu kampanyaya şayet Vodafone faturasız hat kullanıcısıysanız, sizler de katılabilir, hediyelerden dilediğinizi kazanma şansına kavuşabilirsiniz.

Faturasız Hattan Faturalı Hatlara Geçerek Güncel Bedava Dakika Kazanma

Vodafone faturasız hatlardan herhangi birine abone olup da faturasız hatlardan birine geçmeyi tercih eden aboneler; hediye güncel dakika ve internet paketi kazanıyorlar.

Kampanya ile faturalı hat kullanım sıklığını arttırmak, faturalı hatta geçmeyi düşünmesine rağmen bir türlü cesaretini toplayamayan kişilere faturalı hat kullanım kolaylığını öğretmek amaç ediniyor.

Bu kapsamda faturalı hatta geçen kişiler; aylık 4GB internet kazanıyor. 3 ay boyunca kazanılan 4GB internet abonelerin hattına otomatik bir şekilde yükleniyor.

Faturalı hatta geçen kişiler, limitlerini aştıklarında ise hediye 1 GB internet ve 100 dakika konuşma paketi ve 100 sms hakkı elde ediyor.

Bu yazımızda Vodafone bedava dakika veren uygulamalar ile ilgili olarak sizleri bilgilendirmeye çalıştık.

Sizler de Vodafone müşterisiyseniz, bildiğiniz Vodafone hediye dakika kazanma yollarını yazımızın yorum kısmına yazabilir, önerilerinizi takipçilerimizle paylaşabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu