bedava internet

Vodafone Bedava SMS Hilesi

Vodafone Bedava SMS Hilesi
24.01.2021 19:02
0
A+
A-

Makalede Neler Var

Vodafone Bedava SMS Hilesi; Vodafone GSM operatörü her yıl olduğu gibi 2021 yılında da tüm abonelerine birbirinden cazip tarifeler eşliğinde avantajlı kampanyalar düzenlemektedir. Genellikle vodafone tarifeleri bedava internet dakika ve sms hediye seçeneklerinin çok fazla oluşu bu operatörü diğerlerinden bir adım öne çıkarmaktadır. Özellikle öğrencilere uyguladığı cazip teklifler ve avantajlı paketlerle genç kesimin daha çok kullandığı operatör şirketlerinden birisidir.

Vodafone uygulamalarına katılarak kolaylıkla bedava dakika ve sms sahibi olabilmeniz mümkündür. Vodafone yanımda uygulamasını play store dan yada App Store’dan akıllı cihazlarınıza indirerek kolay şekilde bedava ve avantajlı paketlere sahip olabiliyorsunuz. Vodafone bedava sms hilesi yapmak oldukça mümkün. Günde 10 sms yoluyla ayda 300 sms bedava sms gönderme şansına bu operatöre kayıt olarak gerçekleştirebiliyorsunuz.

Vodafone Bedava SMS Yapma Hilesi

Vodafone bedava SMS yapmak için ilk olarak Vodafone.com.tr web sitesine kayıt olmak gerekiyor. Ardından açılan sayfadaki servisler bölümünden günde 10 adete kadar bedava sms atabiliyorsunuz. Günde 10 sms ayda 300 sms’e tekabül ediyor ve Vodafone bedava sms hilesi aslında bu şekilde de yapılabiliyor. Günümüzde whatsapp üzerinden yapılan bütün görüşmeler ve iletişimler sık kullanıldığı için Vodafone sms kampanyaları çok fazla yer tutmamaktadır. Kısacası sms kampanyalarına olan ilgi geçmiş dönemlere nazaran artık 2021 yılında çok az sayıdadır.

Vodafone bedava internet kampanyaları çok cazip tekliflerle Vodafone operatörlerinde kullanıcılarını bekliyor.

Vodafone Bedava SMS Yapma Hilesi

Vodafone operatörü birbirinden cazip ve farklı tarifeleriyle yılın her döneminde kullanıcılarının yanında yer almaktadır. 2021 yılında da cazip tarife önerileri ve bedava internet, sms kampanyalarıyla ön plana çıkmaktadır. Vodafone günümüzde daha çok bedava internet kampanyalarıyla öne çıkmaktayken kimi kullanıcılar için de sms kampanyaları düzenlemektedir. Vodafone bedava sms hilesi gibi birtakım sms kullanma yollarını uygulayan kullanıcılar bu şekilde de bedava sms kullanmaktadırlar.

Vodafone bedava sms kullanmanın sınırı elbette vardır. 10 adet günde olmak üzere ay bazında 300 bedava sms olarak belirlenmiştir. Kısacası toplamda ay bitiminde 301. Sms atılamamaktadır. Atsanız bile sizden sms ücreti faturanıza yansıyacaktır. Bedava sms kullanma kotanızın dolduğuna dair Vodafone operatöründen kısa mesajla uyarı alırsınız. Ayrıca 300 sms hakkınızı ay sonuna kadar dolduramadıysanız bile kalan smsleriniz bir sonraki aya devredemiyorsunuz. Doğrudan hattınızdan siliniyor.

Vodafone Bedava Sms Hilesi Nasıl Yapılır?

Vodafone operatörü birbirinden farklı dakika ve internet kampanyaları düzenleyerek kullanıcılarının memnun etmeyi başaran bir GSM şirketidir. Bununla birlikte sms kullanımın günümüzde az olmasından dolayı kampanyalar daha çok bedava internet şeklinde oluyor. Bedava sms kullanabilmek için Vodafone resmi sitesine üye olup günde 10 adet ayda 300 adet ile sınırlandırılmış uygulamadan yararlanabilirsiniz. Fakat Vodafone yanımda uygulamasını akıllı telefonunuza, cihazlarınıza indirip uygulamayı kullanabiliyorsunuz.

Vodafone bedava sms hilesi üzerinden yararlanarak çeşitli anlamlarda kendinize avantaj sağlayabilirsiniz. Bahsettiğimiz üzere birçok araştırmalar gerçekleştirerek sms paketlerinin neredeyse tamamından yararlanmak sizin elinizde. Özellikle de internet çekim gücünün çok az olduğu yerlerde sevdikleriniz ile mesaj yoluyla iletişimde kalmanın en önemli yollarından biri olarak gösterilen sms paketlerinin sizlere pek çok anlamda katkısı da olacaktır.

Buna göre sizler de Vodafone sms kampanyalarından daha iyi yararlanmak ve neticesinde birçok avantajı da bir arada görmek adına Vodafone mobil uygulama ya da internet sitelerinden araştırmalarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Böylesine kapsamlı bir şirketin sizlere özellikle de çeşitli özel günlerde sunacağı fırsatlar da bambaşka olacaktır.

Comments

No comments yet, be the first filling the form below.