bedava internet

Vodafone Bedava SMS Kazanma Yolları

Vodafone Bedava SMS Kazanma Yolları
19.01.2021 19:11
0
A+
A-

Vodafone Bedava SMS Kazanma Yolları; Ülkemizin yanı sıra Almanya, İtalya, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti, Portekiz, Güney Afrika Cumhuriyeti vb. pek çok ülkede de hizmet veren bir GSM operatörü olan Vodafone; 2021 yılında da düzenlediği kampanya, tarife ve uygulamaları ile müşteri beklentilerini en iyi şekilde karşılamayı başarıyor.

Bedava sms dağıtan kampanya ve çekilişleri ile tüm faturalı ya da faturasız müşterilerini mutlu eden Vodafone; böylelikle müşterilerinin tarife kapsamındaki sms hakları bittiğinde bile iletişime kesintisiz bir şekilde, kaldıkları yerden devam edebilmelerini sağlıyor.

Vodafone tarafından dağıtılan hediye sms, internet ve konuşma paketleri; müşteriler tarafından yoğun bir ilgi görüyor.

Bu yazımızda Vodafone bedava sms kazanma yolları nelerdir? sorusunu cevaplamaya, konuya dair merak edilenleri yanıtlamaya çalışacağız.

Vodafone Bedava SMS Kazanma 2021

2021 yılında güncel, bedava SMS kazandıran uygulama, çekiliş ve kampanyaları aşağıdaki şekilde özetleyebilmemiz mümkün:

Vodafone Hediye Çarkı ile Bedava SMS Kazanma

Adından da anlaşıldığı gibi abonelerine cazip hediyeler armağan eden Hediye Çarkı; Vodafone müşterileri için hazırlanan ve müşterilerin temel işlemlerini internet aracılığıyla yapabilmelerini sağlayan Vodafone Yanımda uygulamasında bulunuyor.

Hediye Çarkı uygulaması ile dağıtılan hediyeler, her hafta yenileniyor. Tüm müşterilerin her hafta yalnızca tek bir hediye kazanma şansı olmakla birlikte Hediye Çarkı’nı Vodafone aboneleri her hafta çevirip, haftanın şanslı kişileri olabiliyorlar.

Günlük, haftalık ya da aylık bedava sms paketleri de sıklıkla dağıtılan hediyeler arasında yer alıyorlar.

Hediye Çarkı’nı çevirerek, yepyeni hediyelerin sahibi olmak isteyen bireysel faturalı veya faturasız hat sahiplerinin Vodafone Yanımda uygulamasını kullanıyor olmaları gerekiyor.

Çarkı çevirip, hediye kazanmak içinse muhakkak 4.5G abonesi olma şartı aranıyor.

Hediye Çarkı’ndan hediye kazanan kişilerin henüz 4.5G aboneliği yoksa çarkı çeviren kişiler abonelik başvurusu yapmış olarak kabul ediliyorlar.

Vodafone abonesiyseniz ve Vodafone Yanımda uygulamasını hala kullanmıyorsanız; bu uygulamayı Google Play Store ya da Apple Store üzerinden cihazınıza indirebilirsiniz.

Vodafone Yükle Kazan Kampanyası ile Bedava SMS Kazanma

Vodafone Yanımda uygulamasındaki en favori bir diğer seçenek olan Bana Ne Var menüsünde bireysel faturasız hat sahibi abonelere özel pek çok hediye yer alıyor.

Kampanya kapsamında bireysel faturasız hat sahibi aboneler, TL yükledikçe hediyeler kazanıyorlar.

Hediyeler; tamamen kişilere ve kişilerin beklentilerine özel olarak hazırlanıyor.

Kendisine hangi hediyelerin armağan edileceğini görmek isteyen kişilerin ise Bana Ne Var menüsüne girmeleri ve burada kendilerine atanan TL hedeflerine göz atmaları gerekiyor.

TL hedeflerinin hemen karşılığında hedef tamamlandığında alınabilecek hediyeler bulunuyor.

Yani Yükle Kazan Kampanyası dahilinde aboneler; kendi hediyelerini kendileri seçebiliyorlar.

Vodafone yönüne bedava sms, bedava internet ve konuşma paketleri, servis üyelikleri; en çok dağıtılan hediyeler arasında yer alıyorlar.

Vodafone Kaçmaz Kırmızı Fırsatları ile Bedava SMS Kazanma

Vodafone tarafından dijital platformları kullanan müşterilere özel olan Vodafone Kaçmaz Kırmızı fırsatları, belirli günlerde düzenleniyor.

Aboneler, kaçmaz kırmızı fırsatlarını vodafone.com.tr sitesi üzerinden ya da Vodafone Yanımda uygulamasından takip edebiliyorlar.

Vodafone Yanımda uygulamasına giren müşteriler; kendilerine yönelik kampanya, çekiliş, ödüllü bilgi yarışmaları ve diğer yarışmaları görebiliyorlar.

Üstelik kazanabilecekleri hediyeler hakkında da fikir edinebiliyorlar.

Vodafone bedava sms ve konuşma paketleri, sunulan Kaçmaz Kırmızı Fırsatları arasında bulunuyor.

Kaçmaz Kırmızı fırsatlarını ve günlerini takip eden kişiler, tarife, paket ve ek paket indirimlerinden ve farklı adreslerde, farklı ihtiyaçlarını karşılayabilmelerini sağlayan müşterilere özel indirim çeklerinden de yararlanabiliyorlar.

Sizler de Vodafone Yanımda uygulamasını akıllı cihazınıza indirip, uygulamaya abone olarak, Kaçmaz Kırmızı günlerini, kampanya ve çekilişlerini takip edebilirsiniz.

Vodafone Online Self Servis WEB SMS ile Bedava SMS Kazanma

Vodafone abonelerinin kullanabileceği, oldukça avantajlı bir uygulama olan Vodafone Online Self Servis üzerinden tüm müşteriler, fatura görüntüleme, fatura ödeme dahil pek çok işlemi gerçekleştirebiliyorlar.

Uygulamanın en çok tıklanan menülerinden biri olan WEB SMS ile diğer Vodafone abonelerine ücretli bir şekilde sms gönderebiliyorlar.

Bununla birlikte WEB SMS seçeneğini kullanan tüm müşteriler, günlük 10 sms’e kadar hiçbir şekilde ücret ödemiyorlar. Yani günlük 10 hediye sms kotaları bulunuyor. Ücretlendirme, 10 sms sonrasında başlıyor.

WEB SMS üzerinden sadece diğer yurtiçi Vodafone kullanıcılarına mesaj atılabiliyor.

Yurt dışı WEB SMS seçeneğini kullanan kişiler ise farklı GSM operatörlerini kullanan kişilere sms yollayabiliyorlar. Bu durumda her bir sms ücretlendirmeye tabi tutuluyor. Yani yurtdışı kullanımlarda hediye 10 sms söz konusu olmuyor.

Günlük 10 smse kadar bedava mesajlaşmak için sizler de Vodafone Online Self Servis uygulamasına bir şans verebilirsiniz.

Vodafone Faturasız Hattan Faturalı Hatta Geçerek Bedava SMS Kazanma

Vodafone; Vodafone faturasız bireysel hatlardan herhangi birini kullanıp da Vodafone faturalı hat kullanmak yani faturalı tarifelere abone olmak isteyen kişilere de 3 ay boyunca tarife aşımlarında 100 sms ve 100 bedava konuşma hediye ediyor.

Bu kampanyası ile müşterilerinin faturalı hatta geçtiklerinde mağdur olmalarını önlemeyi ve onları faturalı hat kullanımına alıştırmayı amaç ediniyor.

Tarife aşımlarında söz konusu olan bedava 100 sms ve 100 dakika, ilk 3 ay boyunca müşterilerin hattına otomatik bir şekilde tanımlanıyor.

Üstelik müşteriler; 12 aylık sözleşmeli tarifelerinin ilk 3 ayında aylık 4GB yani toplamda 12 GB hediye internet de kazanıyorlar.

Vodafone Red ve FreeZone Tarifeleri ile Bedava SMS Kazanma

Ayrıcalıklı bir dünya olan Vodafone Red ve 26 yaş altındaki gençlere özel Vodafone FreeZone abonelerini hediye sms, hediye internet, dakika gibi pek çok hediye bekliyor.

Örneğin, FreeZone tarifelerinin büyük çoğunluğunda sınırsız Whatsapp kullanımı bulunuyor. Yani gençler; Whatsap üzerinden saatler boyunca yani diledikleri kadar arkadaşlarıyla sohbet edip, chatleşebiliyorlar.

Vodafone Red dünyasına kaydolan kişileri de hediye smsler dahil pek çok avantajlı teklifler ve fırsatlar bekliyor.

Şayet Vodafone kullanıcısıysanız; sizler de yararlandığınız Vodafone bedava sms hilesi 2021 yöntemlerini yazımızın yorum kısmına yazabilir, önerilerinizi takipçilerimizle paylaşabilirsiniz.

Comments

No comments yet, be the first filling the form below.