bedava internet

Vodafone Bedava SMS Nasıl Kazanılır?

Vodafone Bedava SMS Nasıl Kazanılır?
20.01.2021 05:49
0
A+
A-

Vodafone Bedava SMS Nasıl Kazanılır? 1991 yılında kurulduğu günden bu yana GSM şirketi olarak hizmet veren, ülkemizin yanı sıra Birleşik Krallık ve Avrupa’da da oldukça popüler olan Vodafone; 2021 yılında düzenlediği paket, tarife, uygulama ve kampanyaları ile tüm abonelerine bedava sms dağıtmaya devam ediyor.

Müşterilerinin her daim cazip hediyeler ile memnuniyetini sağlayan Vodafone; Hediye Çarkı ile her hafta farklı hediyeler dağıtmayı sürdürüyor.

Özellikle akıllı cihazlarından sms yoluyla sevdikleriyle iletişim halinde kalan kişiler; Vodafone bedava sms kazanma yollarını büyük bir ilgi ile araştırıyorlar.

Bu yazımızda faturalı ya da faturasız tüm Vodafone aboneleri için Vodafone bedava SMS nasıl kazanılır? sorusunu yanıtlamaya çalışacağız.

Sizler de faturalı ya da faturasız bireysel Vodafone abonesiyseniz; bedava sms veren uygulamalar sayesinde hediye sms kazanabilir, sevdiklerinizle ve arkadaşlarınızla iletişime kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Vodafone Bedava SMS 2021

2021 yılında da hediye sms dağıtan Vodafone uygulama, kampanya ve tarifeleri kısaca aşağıdaki şekilde sıralayabiliriz:

Vodafone Hediye Çarkı ile Bedava SMS Kazanma

Tüm faturalı ve faturasız hat sahiplerinin mutlaka akıllı telefonlarında yer alması gereken, Vodafone’nun en işlevsel uygulaması olan Vodafone Yanımda uygulaması ile aboneler; fatura ödeme, yeni paket satın alma, fatura bilgilerini öğrenme vb. işlemlerini kolaylıkla gerçekleştirebiliyorlar.

Üstelik Vodafone Yanımda uygulaması, müşterilerine özel olarak zaman zaman kampanyalar düzenliyor.

Bu yüzden de bu uygulamayı kullanan tüm Vodafone abonelerinin belirli aralıklarla bu uygulamaya giriş yapmaları, düzenlenen yeni kampanyaları takipte kalmaları gerekiyor.

Vodafone Yanımda uygulaması denildiğinde akla ilk gelen kanal olma özelliği taşıyan Vodafone Hediye Çarkı’nda ise tüm müşterileri sürpriz hediyeler, indirim çekleri, servis üyelikleri bekliyor.

Kanal tarafından dağıtılan hediyeler, her hafta yenilenirken; tüm abonelerin her hafta hediye kazanma şansı bulunuyor.

Hediye çarkını çeviren kişiler, bedava smsin yanı sıra hediye internet, dakika vb. hediyeler de kazanabiliyorlar.

Hediye Çarkı ile bedava sms kazanma şansı için Vodafone Yanımda uygulamasını en kısa sürede IOS tabanlı cihazlarınız için Apple Store, Android tabanlı cihazlarınız için Google Play Store üzerinden akıllı telefonunuza indirmenizi öneriyoruz.

Vodafone Yükle Kazan Kampanyası ile Bedava SMS Kazanma

Yalnızca Vodafone bireysel faturasız hat sahibi olan müşteriler için hazırlanan bir kampanya olan, yıl sonuna kadar devam etmesi planlanan Vodafone Yükle Kazan kampanyası, TL yükleme hedeflerini gerçekleştiren faturasız hat sahiplerine hediyeler armağan ediyor.

Kişilerin kazanabilecekleri hediyeler arasında bedava sms, bedava internet ve konuşma paketleri vb. hediyeler yer alıyor.

TL yükleme hedefine dair bilgi edinmek isteyen bireysel faturasız hat sahibi müşterilerin ilk olarak Vodafone Yanımda uygulamasına giriş yapmaları gerekiyor.

Yapılması gereken TL yüklemeleri ve yüklemeler sonrasında kazanılabilecek tüm hediyeler; uygulamanın Bana Ne Var alt menüsünde yazılı bir şekilde bulunuyor.

Yani müşteriler; kazanmak istedikleri bedava sms doğrultusunda TL yüklemesi yapabiliyorlar.

Vodafone bireysel faturasız hat kullanıcıysanız; Bana Ne Var menüsünü sık sık ziyaret etmenizi ve burada yalnızca size özel olarak hazırlanan TL yükleme hedeflerine göz atmanızı öneriyoruz.

Faturasız Hattan Faturalı Hatta Geçenlere Özel Bedava SMS

Faturasız hat kullanım sıklığını arttırmak ve faturasız hat kullanımını teşvik etmek amacıyla Vodafone düzenlediği kampanyalar ile belirli tarifelere geçen kişilere bedava sms, internet paketi ve dakika armağan ediyor.

Kampanyalar doğrultusunda Vodafone faturasız hat kullanıcısı olup da faturalı hat deneyimi yaşamak isteyen müşteriler, yeni faturalı tarifelere abone olduklarında ilk 3 boyunca aylık 4GB bedava internetin sahibi oluyorlar.

Aynı zamanda tarife aşımına gittiklerinde ücretsiz bir şekilde yararlanabilecekleri 100 dakika ve 100 sms hediyesi elde ediyorlar.

Vodafone Kaçmaz Kırmızı Fırsatları ile Bedava SMS Kazanma

Vodafone tarafından düzenlenen bu kampanya dahilinde Vodafone Yanımda uygulamasını kullanan tüm faturalı ya da faturasız, bireysel ya da kurumsal aboneler; Kaçmaz Kırmızı fırsat günlerinde birbirinden eşsiz hediyeler kazanıyorlar.

Tüm müşteriler; oldukça indirimli ve avantajlı fiyatlardan yararlanabiliyor, sürpriz ödüllü yarışmalara katılabiliyor ve sürpriz hediyeler elde edebiliyorlar.

Kaçmaz Kırmızı fırsatlarını takip etmek ve hediye sms, internet gibi hediyeler kazanmak isteyen Vodafone kullanıcılarının mutlaka Vodafone Yanımda uygulamasını sık sık ziyaret etmeleri gerekiyor.

Vodafone FreeZone ve Vodafone Red Tarifeleri ile Bedava SMS Kazanma

25 yaş ve altındaki gençlerin katılabileceği tarife ve paketlerle dolu Vodafone Freezone ve bol GB ve kazanımlarla dolu Vodafone Red tarifelerine abone olan müşteriler; bedava sms, bedava internet vb. pek çok hediye kazanıyorlar.

Örneğin, Vodafone Freezone tarifelerine abone olan gençler; Whatsapp’ta sınırsız kullanıma erişiyorlar. Yani Whatsapp üzerinden sevdikleri ve arkadaşlarıyla istedikleri gibi herhangi bir kısıtlama olmadan mesajlaşabiliyorlar.

Vodafone Online Self Servis Web SMS ile Bedava SMS Kazanma

Bireysel ya da kurumsal tüm Vodafone abonelerinin kullanabileceği Online Self Servis sayesinde müşteriler, hatlarına dair birçok işlemi internet üzerinden kısa sürede gerçekleştirebiliyorlar.

Online Self Servis’te bulunan web smsi de diledikleri gibi kullanabilen Vodafone müşterileri, web sms üzerinden diğer Vodafone müşterilerine sms yani kısa mesaj gönderebiliyorlar.

Üstelik her gün 10 adet smsi ücretsiz olarak gönderebiliyorlar.

Yani bu uygulama, her gün 10 adet olacak şekilde Vodafone abonelerine bedava sms armağan ediyor.

10’dan sonra gönderilen tüm smsler ise belirli bir ücretlendirmeye tabi tutuluyor.

Vodafone kullanıcıları Web sms kullanarak yurtiçinde yalnızca diğer Vodafone kullanıcılarına mesaj gönderebiliyorlar.

Web sms yurt dışını kullandıklarında ise tüm operatörlere ücret karşılığında sms yollayabiliyorlar.

Vodafone müşterisiyseniz; sizler de yararlandığınız Vodafone sms kazanma 2021 yollarını yazımızın yorum kısmına yazabilir, önerilerinizi takipçilerimizle paylaşabilirsiniz.

Comments

No comments yet, be the first filling the form below.