bedava internet

Vodafone Bedava SMS Nasıl Yapılır?

Vodafone Bedava SMS Nasıl Yapılır?
13.02.2021 20:30
0
A+
A-

Makalede Neler Var

Vodafone Bedava SMS Nasıl Yapılır? Vodafone GSM operatörü bilindiği üzere tüm abonelerine avantajlı tarife seçenekleri sunmaktadır. Yılın belirli aylarında yapmış olduğu cazip tekliflerle kendi aboneleri dışında diğer operatörlerden gelen kişilere de avantajlı ve uygun fiyatlı seçenekler sunmaktadırlar. Bundan dolayı çok sayıda kullanıcıya sahip bir şirkettir.

Vodafone kampanyaları sürekli olarak yenilendiği için müşteriler Vodafone tarifelerini düzenli olarak takip etmektedirler. Bu operatör tüm abonelerinde geçerli olmak üzere cazip Vodafone bedava sms ve internet paketleri hazırlamaktadır.

Vodafone Bedava SMS Kazanma

Hattını Vodafone taşıyan yada yeni hat alan Vodafone müşterilerine hoş geldin hediyesi bedava sms verilmektedir. Hattınız aktif olduktan sonra HOSGELDİN yazıp 7000 mesaj gönderdiğinizde 250 SMS ücretsiz olarak kazanırsınız. Hattınıza vodafone taşıdığınızda bu kampanyaya 12 ay boyunca katılabilirsiniz.

SMS göndermeyi seviyorsanız SURPRIZSMS yazıp 4545’e mesaj atmanız halinde hattınıza sürpriz bedava sms yüklenecektir. Har hafta katılabileceğiniz bu kampanyada kazanacağınız MS tamamen sürpriz 50 ile 1000 SMS arası bedava kazanabilirsiniz.

Vodafone Bedava SMS 2021

Vodafone bedava sms nasıl yapılır? Gibi sorular genellikle bu operatörü kullanan genç yaştaki kişilerden çok fazla gelmektedir. Vodafone genel yapı itibariyle genç kesime daha çok hitap eden avantajlı tarifeleriyle ön plana çıkan bir şirkettir. Her yıl olduğu gibi 2021 yılında da birbirinden farklı ve hesaplı tarifeleriyle tüm abonelerinin yüzünü güldürmeyi başarmıştır.

Genellikle akıllı telefon kullanıcıları artık günümüzde farklı iletişim yöntemlerinin çoğalmasıyla beraber sms olayımdan çok Vodafone bedava internet kampanyalarına ilgi duymaya başlamışlardır. Fakat yine de azınlık dahi olsa sms göndermeyi seven ve bu şekilde yakınlarıyla irtibat kuran bir kesimin de olduğunu düşünen Vodafone şirketi bu anlamda bedava sms kampanyaları da düzenlemektedir.

Vodafone bedava sms yapma yollarından ilki bu operatörün web sayfasına üye olmak ve burada bulunan servisler bölümüne geçiş yapmaktır. Bu şekilde günde 10 adet olmak üzere ay bazında toplam 300 adet bedava sms hakkına sahip olabilirsiniz. Böylelikle 300 adet olmak üzere ücretsiz sms kullanabiliyorsunuz.

Vodafone Bedava SMS Paketi

Vodafone bedava sms ve internet paketleri elbette tüm akıllı telefon kullanıcıları için oldukça kullanışlı kampanyalardır. Hiçbir ücret ödemenize gerek kalmadan ayda bedava 300 sms hakkına sahip olabiliyorsunuz. Bunun için sadece www.vodafone.com.tr sitesine üye olmanız yeterli olabilmektedir. Günde sadece 10 adet sms hakkına sahip olabiliyorsunuz. Kısacası bedava sms için günde 11 adet sms atma hakkına sahip değilsiniz.

Ayrıca ay toplamında 300 adet sms hakkınızın 290 tanesini kullanmamış olsanız bile bu kullanmadığınız kadarını bir sonraki aya aktarma şansınız bulunamamaktadır. Elbette Vodafone sms tarifeleri bununla da sınırlı kalmayacaktır. Bir sonraki ay daha avantajlı bedava sms tekliflerini inceleyerek bedava sms hakkı kazanabilir ve çevrenizdeki yakınlarınızla kesintisiz iletişim kurabilirsiniz.

Vodafone Yükle Kazana Bedava SMS Kampanyası

Vodafone yükle kazan kampanyası kapsamında hattınıza TL yükledikçe bedava SMS kazanabilirsiniz. Size özel olarak verilen TL yükleme görevini yanımda uygulaması üzerinden bana ne var sayfasından inceleyip hemen yükleme yaparak bedava sms kazanabilirsiniz.

 

Comments

No comments yet, be the first filling the form below.