bedava internet

Vodafone Bedava SMS Veren Uygulamalar

Vodafone Bedava SMS Veren Uygulamalar
19.01.2021 10:50
0
A+
A-

Vodafone Bedava SMS Veren Uygulamalar; Hangimiz, zaman zaman tarife ve paketimiz kapsamında yer alan sms hakkımızı bitirmiyor ve ay sonuna kadar sms paketimizin yenilenmesini beklemiyoruz ki?

Bazılarımız ise ek sms paketi satın almayı tercih ediyor ve ekstra paket ücreti ödemek zorunda kalıyoruz.

Aslında ek sms paketi almadan hediye sms paketi kazanma şansımız bulunsa da birçoğumuz; böyle bir şansımız olduğundan habersiz bir şekilde yaşıyoruz.

Müşterilerine hediye sms paketi armağan etme konusunda oldukça cömert davranan Vodafone; düzenlediği pek çok kampanya ve uygulama ile müşterilerinin sms ihtiyacını büyük oranda karşılayan, ülkemizin en önemli GSM şirketleri arasında yer alıyor.

Bu yazımızda faturalı ya da faturasız bireysel hat kullanıcısı olan Vodafone aboneleri için Vodafone bedava sms veren uygulamalar nelerdir? sorusunu yanıtlamaya, konuya dair sizleri aydınlatmaya çalışacağız.

Vodafone SMS Kazanma 2021

2021 yılı için güncel olan, yıl sonuna kadar devam eden Vodafone bedava sms kazanma yollarını kısaca aşağıdaki şekilde özetleyebiliriz:

Vodafone Hediye Çarkı ile Bedava SMS Paketi Kazanma 

Vodafone Yanımda uygulamasını akıllı telefonlarına indiren faturalı ya da faturasız hat sahibi tüm Vodafone abonelerinin hediye sms paketi kazanabilmesini sağlayan Hediye Çarkı; her hafta yenilenen hediyeleri ile ön plana çıkıyor.

Hediye Çarkı’nı çeviren müşterileri sürpriz hediyeler bekliyor.

Bedava sms, internet ve konuşma paketleri içeren Vodafone Yanımda uygulaması sayesinde kullanıcılar, TL yükleme, paket satın alma, fatura görüntüleme ve fatura ödeme şansına da kavuşuyorlar.

Hediye Çarkı’nı çeviren kişiler, her hafta bedava sms kazanma şansını yakalıyorlar.

Günlük, haftalık ya da aylık konuşma paketleri, kazanılabilecek hediyeler listesinde başı çekiyor.

Hediye Çarkı ile bedava sms paketi kazanmak isteyen kişilerin ise öncelikli olarak Vodafone Yanımda uygulamasını akıllı cihazlarına Google Play Store ya da Apple Store üzerinden indirmeleri gerekiyor.

Vodafone Bedava SMS Paketi Kazanma

Düzenli bir şekilde Vodafone Yanımda uygulamasında yer alan Kaçmaz Kırmızı fırsatları ve günleri, katılımcılara bedava sms paketi, bedava servis üyelikleri, bedava konuşma ve internet paketleri, indirim çekleri dahil pek çok hediye armağan ediyor.

Kaçmaz Kırmızı fırsatlarından haberdar olmak isteyen tüm müşterilerin mutlaka zaman zaman Vodafone Yanımda uygulamasına giriş yapmaları gerekiyor.

Kaçmaz Kırmızı Fırsatları; bireysel faturalı ya da faturasız hat sahiplerinin yanı sıra kurumsal abonelere de hediyeler dağıtıyor.

Vodafone Yükle Kazan ile Bedava SMS Paketi Kazanma

Vodafone faturasız hat kullanıcılarına bedava sms paketi, internet paketi ya da konuşma paketi hediye eden Vodafone Yükle Kazan Kampanyası’na göre hediye elde etmek isteyen kullanıcıların ilk olarak Vodafone tarafından belirlenen Yükleme hedeflerine ulaşmaları gerekiyor.

TL yükleme hedefleri; tamamen müşterilere özel olarak hazırlanıyor.

Yükleme hedeflerini görüntülemek isteyen kişilerin Vodafone Yanımda uygulamasına giriş yapmaları ve Bana Ne Var isimli alt menüye tıklamaları gerekiyor.

Bana Ne Var menüsüne tıklayan kişiler, kendilerine özel TL yükleme hedeflerini ve hedeflerin karşılığındaki hediyeleri görüp, kazanmak istedikleri hediyeye göre TL yükleme hedeflerini gerçekleştirebiliyorlar.

Bir diğer deyişle bedava SMS paketi kazanmak isteyen müşterilerin bedava sms dağıtan TL yüklemesini tek seferde gerçekleştirmeleri gerekiyor.

Bana Ne Var menüsü tarafından faturasız kullanıcılar için dağıtılan hediyeler arasında internet ve konuşma paketleri de bulunuyor.

TL yükleme hedeflerinizi tamamladığınızda 5 GB, 2GB, 1000 dakika, 1000 sms vb. hediyeleri kazanabilirsiniz.

Vodafone Bedava Mesaj Kazanma

FreeZone ya da Red tarifelerine üye olarak Bedava SMS Paketi Kazanma: Abonelerine pek çok ayrıcalık tanıyan FreeZone ya da Red tarifelerine üye olan kişiler; her ay farklı hediyeler elde ediyorlar.

Üstelik tarifeleri kapsamında da sınırsız mesajlaşma hakkı kazanabiliyorlar.

Örneğin, Vodafone FreeZone tarifesine üye olanlar; Whatsapp üzerinde arkadaşlarıyla ve diğer kişilerle sınırsız bir şekilde mesajlaşabiliyorlar.

Vodafone Red ya da 25 yaş ve altındaki gençlere özel FreeZone paketlerinden birine abone olarak, sizler de hediye dakikalar, sms ve internet paketleri kazanabilirsiniz.

Vodafone Faturasız Hatlardan Faturalı Hatlara Geçerek Bedava SMS Paketi Kazanma: Vodafone tarafından başlatılan bu kampanyaya göre Vodafone faturasız hatlardan birini kullanıp da faturalı hat kullanmayı düşünen abonelere faturalı hatlara geçtikleri takdirde bedava sms paketi armağan ediliyor.

Böylelikle Vodafone faturalı hatların kullanımını arttırmak amaç ediniyor.

Kampanya ile faturalı tarifeyi seçen kişilere ilk 3 ay ekstra 4GB bedava internet veriliyor.

Kişiler, tarife kapsamındaki haklarını tamamladıklarında ise ilk 3 ay için ekstra 100 her yöne dakika ve 100 sms kazanıyorlar.

Vodafone WEB SMS ile Bedava SMS Paketi Kazanma

Vodafone bedava sms veren uygulamalardan bir diğeri olan Online Self Servis uygulaması WEB SMS’e göre WEB SMS özelliğini kullanan tüm müşteriler, web sms üzerinden günlük 10 smsi ücretsiz bir şekilde gönderebiliyorlar.

10 ücretsiz sms ve ücretli olan diğer tüm smsler yalnızca diğer Vodafone numaralarına gönderilebiliyor. Tüm faturalı ya da faturasız hat kullanıcıları web sms uygulamasını kullanabiliyor.

Yurtdışı web sms kullanımında ise tüm operatörlere ücretli olacak şekilde sms yollanabiliyor.

Sizler de Vodafone kullanıcısıysanız; yararlandığınız Vodafone bedava sms hilesi önerilerinizi yazımızın yorum kısmına yazabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.