bedava internet

Vodafone Bedava SMS Yapma

Vodafone Bedava SMS Yapma
11.01.2021 09:23
0
A+
A-

Vodafone Bedava SMS yapma; Vodafone GSM şirketi yıllardan bu yana tüm abonelerine hatta bünyelerine dahil olan yeni aboneler için bile bedava internet ve sms kampanyalarını yılın belirli dönemlerinde yapmaktadırlar. Vodafone 2021 yılında da bu kampanyalara devam ederek şu zorlu günlerde kullanıcılarının yanlarında olduğunu ifade etmektedir. Vodafone bedava sms 2021 olarak ta her yıl olduğu gibi bu yıl da birbirinden güzel ve farklı tarifeleri kullanıcılarının beğenisine sunuyor.

Vodafone Bedava Sms Nasıl Kolaylıkla Kazanılır?

Vodafone şirketi kendi operatörlerine bağlı olan kullanıcılarına her yıl olduğu gibi 2021 yılı içinde de birtakım sms ve dakika paketlerini kullanıcılarına kazandırmaya devam ediyor. Bu paketleri kolay bir şekilde kazanabiliyor ve sevdiklerinizle gerek sms yoluyla yada bedava dakika paketleriyle görüntülü konuşarak hasret giderebiliyorsunuz.

Vodafone GSM operatörü özellikle öğrenciler açısında hesaplı tarifeler içeriyor. Uygun fiyatlı faturalı tarifelerle tüm abonelerinin beğenisii kazanan Vodafone 2021 yılında da birbirinden cazip tarifelerle kullanıcılarının yanında olmaya devam ediyor. Vodafone yanımda tarifelerinden birine sahip olarak dilediğiniz gibi konuşmaya ve sevdiklerinizle iletişimde kalmayı sağlayabilirsiniz.

Vodafone Her Yöne Bedava 100 SMS Nasıl Kazanılır?

Vodafone her yöne bedava sms kolaylıkla yapılabilen bir tarifedir. Bu tarife Vodafone yanımda uygulamasını kullanan kişiler için geçerli olup her yöne 100 sms kazanılmasını sağlıyor. Ayrıca bu uygulamayı kullandığınız taktirde sadece 100 sms hediyesini Vodafone kullanıcılarına değil gerek Turkcell gerekse Türk Telekom yada diğer operatörlerde ki sevdiklerinize de 100 sms hediye edebiliyorsunuz.

Dolayısıyla bu 100 sms hediyesine sahip olmak için ilk yapmanız gereken Vodafone yanımda uygulamasını katılmak olacaktır. Eğer ki birçok avantajlı tarifelere uyum sağlayan bu Vodafone yanımda uygulamasını kullanmak istiyorsanız her hafta pazartesi günleri bu uygulamaya giriş yapmanız gerekecektir. Vodafone yanımda uygulamasını edinerek bedava sms ve dakika paketlerinden size uygun olanını kullanabiliyorsunuz.

Bu uygulamayı eğer daha önce kullanmadıysanız ve nasıl katılım sağlayacağınız konusunda fikir sahibi değilseniz kolaylıkla play store üzerinden Vodafone yanımda uygulamasını akıllı cihazınıza indirmeniz gerekecektir. Daha sonrasına uygulamaya giriş yaparak 100 SMS bedava tarifesine katılabilirsiniz.

Vodafone Yükle Kazan Bedava SMS Kampanyası

Vodafone hattınıza yanımda uygulaması üzerinde TL yükledikçe bedava SMS kazanabilirsiniz. Her TL yüklemeye bedava sms, dakika ve internet kazanmak için yapmanız gereken sadece yanımda uygulaması üzerinden kredi kartı yada banka kartı ile TL yüklemektir.

Ayrıca hattınızı Vodafone yeni taşıdıysanız yada yeni hat aldıysanız hattınız aktif olduktan sonra HOSGELDİN yazdıktan sonra 7000′ e kısa mesaj göndererek her yöne 250 SMS, 400 dakika ve 250 MB ücretsiz internet hattınıza yüklenir.

Online Self Servis Vodafone İle Ücretsiz SMS Kazanma

Bir diğer Vodafone uygulaması olan Online self servis bedava sms uygulaması ile sisteme üye olarak kolaylıkla 100 bedava sms sahibi olabilirsiniz. Bunun için Vodafone.com.tr internet adresine giriş yaparak üye olmak gereklidir. Bu online sms servisine üye olarak günde 10 sms ay bazında 300 bedava sms kazanabilirsiniz.

Vodafone self servis ücretsiz sms kazanmak bu kadar kolaydır. Vodafone tarifeleri her dönem hesaplı olmuştur. Bu nedenle de tüm abonelerini her yıl düzenlediği cazip kampanyalarla memnun etmektedir. Gerek faturalı hatlar gerekse faturasız hatlara sahip olan aboneler 2021 Vodafone bedava sms paketlerinden yararlanabiliyor.

Vodefone kapsamında müşteri olanlar bedava sms kampanyalarından yararlanmak adına 2021 yılı içerisindeki çeşitli birçok avantajları takip edebilir ve neticesinde de paketler üzerinden bilgiler alabilir. Bu kapsamda sizler de istediğiniz sms hakları adına Vodafone şirketine ait avantajları takip etmenizde fayda vardır.

Sizlere birçok anlamda katkı sağlayacak olan paketler arasında sms paketlerinden de yararlanarak özellikle de internetin olmadığı zamanlarda ya da çekim gücünün az olduğu zamanlarda sms paketleri imdadınıza yetişecektir. Özellikle de şehir merkezinden uzak, köylerde genel anlamıyla internet çekiminin çok az olduğu yerlerde böylesine fırsatlardan yararlanmak sizlere çok şey katacaktır. Bundan ötürü Vodefone kampanyaları takip edilmelidir.

Comments

No comments yet, be the first filling the form below.