bedava internet

Vodafone E-Fatura 1 GB Bedava İnternet

Vodafone E-Fatura 1 GB Bedava İnternet
09.01.2021 10:21
0
A+
A-

Vodafone E-Fatura 1 GB Bedava İnternet. Vodafone e-faturaya geçen tüm abonelerine bedava 1 GB hediye internet vermektedir. Kağıt israfını önlemek hemde doğayı korumak adına yapılan e-faturaya geçiş kampanyası ile faturalarını dilediğiniz e-posta adresine yada telefon numarasına SMS ile alabilirsiniz.

Kampanyanın sunduğu fırsatlar içerisinde anında tanımlanan 1 GB internet kullanımı adına onay mesajı gelmesi ile beraber aktif hale geliyor.

Vodafone E-Faturaya Geç 1 GB Bedava İnternet

Vodafone doğayı korumak adına e-fatura aboneliğinin bağlatan tüm faturalı müşterilerin yararlanmasını sağlamaktadır. Hiç bir ek ücret ödemeden kullanabileceğiniz e-fatura aboneliği aşağıdaki yöntemleri kullanarak başlatabilirsiniz.

  • Online Self Servis fatura işlemleri ile beraber e-faturaya geçiş yöntemi
  • Vodafone müşteri hizmetleri ile beraber e-faturaya geçiş yöntemi
  • Vodafone mağazaları üzerinden e-faturaya geçiş yöntemi

Vodafone abonelerine sunduğu bu üç geçiş yöntemi ile beraber e-faturaya geçen Vodafone abonelerine geçişinin hemen ardından cep telefonlarına bir onay mesajı vererek 1 GB internet kazanılabiliyor.

SMS ile e-fatura aboneliğinin bağlatmak için

  • EFATURA E-POSTA ADRESİNİZ > 7000
  • SMSFATURA > 7000

Online Self Servis E-Faturaya Geçiş

Online self servis üzerinde e-fatura aboneliğini başlatmak için Vodafone yanımda yada online self servise giriş yaptıktan sonra Fatura İşlemleri alanında gerekli bilgileri doldurarak e-fatura geçişi yapılabilir.

Vodafone E-Faturaya Geçiş işlemleri Nasıl Yapılır

Vodafone e-faturaya geçiş işlemleri SMS yoluyla beraber halledilebilecek gibi katılımın yapılması için diğer seçenekler ise;

  • E-faturayı mail adresi üzerinden alabilmek için; EFATURA  e-posta adresine yazıp 7000’e SMS atarak katılım sağlanabilir.
  • Faturayı kısa mesaj üzerinden alabilmek için; SMSFATURA Yazıp 7000’e SMS gönderileri katılım sağlanabilir.

Ev fatura ile doğayı koruyun, 1 GB internet kazanın sloganıyla yola çıkan Vodafone‘ u bu kampanyanın sağladığı birçok avantajı Vodafone kullanıcılarına sunuyoruz. Vodafone e- faturaya geçiş 1 GB anında bedava internet kazan kampanyasının avantajları ise şu şekilde sıralanabilir;

  • Kağıt israfını engelleyerek çevrenin korunmasına katkıda bulunmak,
  • Faturalarımızın posta ile gecikmeden kaybolmadan size direk ulaşmasını sağlamak,
  • Geçmişe dönük olan fatura kontrolü ile fatura işlerinizi alakalı kolay ulaşım sağlamak,
  • Faturanıza ait detaylı bir geçmişin bilgisine ücretsiz olarak e fatura üzerinde ulaşabilirsiniz.

Vodafone E-Fatura Ücretli Mi

Vodafone faturalı müşterileri e-faturalı olduklarında her hangi bir ücret yapılmamaktadır. Vodafone E-Fatura geçiş yapan müşteriler E-Arşiv fatura, Online self service yada Vodafone yanımda uygulaması üzerinden görebileceğiniz faturaların size SMS yada e-posta ile gönderilmesinden her hangi bir ücret alınmamaktadır.

Vodafone E-Fatura 1 GB İnternet Gelmedi

Eğer Vodafone e-faturaya geçiş yaptıktan sonra hattınıza 1 GB hediye internet gelmezse daha önce bu kampayaya katılmanızdan dolayı tekrar katılma hakkınızın olmamasıdır. E-Faturaya geçtikten sonra 24 saat kadar bekledikten sonra eğer 1 GB hediye internet gelmezse Müşteri hizmetlerini arayarak sorununuzu dile getirebilirsiniz.

Vodafone E-Fatura Aboneliği İptali

Vodafone e-fatura aboneliğinin iptal etmek için 7000 Sesli Yanıt Servisi’ni ya da *7000#’i arayarak, Vodafone Müşteri Hizmetleri ve Vodafone Cep Merkezleri’nden iptal edebilirsiniz.

Comments

No comments yet, be the first filling the form below.