Vodafone EBA Bedava İnternet Kampanyası Nasıl Yapılır?

Vodafone EBA bedava internet kampanyası ile Vodafone EBA 3 GB bedava internet yerine 6 GB internet hediye olarak tanımlayacaktır.

Bunun sebebi Milli Eğitim Bakanlığı’nın uzaktan eğitim için öğretmenlere, öğrencilere ve öğrenci velilerinin hatlarına Eğitim Bilişim Ağı (EBA) için 3 GB bedava internet vereceği, bunun üstüne de Vodafone da 3 GB hediye internetin yanında 3 GB da bizden hediye diyerek toplamda her ay eğitime destek için 6 GB internet hediye etme kararı almıştır.

Peki  EBA Vodafone bedava internet nasıl yapılır? ve EBA Vodafone bedava internet alma yöntemi nedir? konularını sizler için açıklayalım.

Vodafone EBA Bedava İnternet Kampanyası Nasıl Yapılır?

Vodafone Eğitim Bilişim Ağı (EBA) için bir kampanya yaptı. EBA kampanyasının içeriği ilk önce Milli Eğitim Bakanlığı 3 GB internet hediye olarak vereceğini açıklamasının üzerine, Vodafone da 3 GB internetin üzerine bizden de artı 3 GB internet hediye olarak tanımlayacağız açıklamasını yaptı.

Bütün Vodafone TV aboneleri TRT EBA TV İlkokul, Ortaokul ve Lise kanallarında mobil üzerinden giriş yaptıkları takdirde kendi internetlerinden yemeden eğitimlerine kesintisiz olarak devam edebileceklerdir.

Uzaktan eğitim için Milli Eğitim Bakanlığı’nın 3 GB hediye interneti üzerine Vodafone da 3 GB daha ekleyerek, müşterilerine 6 GB interneti hatlarına tanımlayacaktır. 6 GB interneti yapmak için herhangi bir yere başvuru yapmanıza gerek yoktur. Otomatik olarak bütün Kurumsal ve bireysel faturalı ve faturasız hatlara her ayın başında EBA ve eba.gov.tr mobil kullanımları için 6 GB internet tanımlanacaktır.

EBA Ücretsiz İnternet Vodafone Nasıl Yapılır?

EBA ücretsiz internet başvurusunda bulunacağınız herhangi bir yer bulunmamaktadır. Yada SMS atarak başvuru yapacağınız bir bölüm yoktur. Aylık olarak hattınıza her ay 6 yada 3 GB internet yüklenir.

Vodafone EBA Bedava İnternet 

EBA Vodafone bedava internet almak için herhangi bir başvuruda bulunmanız gerekmez. Yada herhangi bir SMS atmanız gerekmez. eba.gov.tr için faturalı yada faturasız fark etmeksizin her ay otomatik olarak 6 GB tanımlanacaktır. Vodafone EBA 3 GB ücretsiz internet kampanyasına katılmak ve 3 GB ücretsiz interneti almak için her hangi bir işlem yapmanıza gerek yoktur. Bütün Vodafone faturalı veya faturasız abonelerin hatlarına otomatik olarak tanımlanacaktır

Vodafone EBA Ücretsiz İnternet Nasıl Alınır?

Aslında sorunun cevabı sorunun içinde yer almaktadır. Vodafone’lu olan herkese uzaktan eğitim için her ay otomatik olarak hatlarına 6 GB bedava internet EBA kullanımları için tanımlanacaktır. Tüm vodafone faturalı ve faturasız hat sahipleri her hangi bir işlem yapmadan otomatik olarak 6 GB bedava interneti kullanabilir.

Vodafone eba bedava internet Milli Eğitim Bakanlığına ait eba.gov.tr ve EBA uygulaması üzerinden yapılacak internet kullanımlarında ücretsiz internet paketlerinden kullanılacaktır.

Vodafone EBA Ücretsiz İnternet Gelmedi

Vodafone EBA ücretsiz internet gelmedi diyorsanız; Vodafone çağrı merkezini arayarak müşteri temsilcinize EBA için internet paketi hattınıza tanımlanmadığını söyleyebilirsiniz.

Vodafone faturalı ve faturasız hat sahiplerinin hatlarına eba bedava internet otomatik olarak yüklenecektir. Vodafone hat sahipleri Milli Eğitim Bakanlığına ait eba.gov.tr ve EBA uygulaması üzerinden yaptıkları internet kullanımı için paketinizinden harcamayacaktır. Eğer vodafone eba bedava internet hattınıza gelmediyse mutlaka Vodafone müşteri hizmetlerini aramanız gerekmektedir.

Vodafone EBA Ücretsiz İnternet Nasıl Yapılır?

Uzaktan eğitim için Eğitim Bilişim Ağı (EBA) için bütün Vodafone hat sahibi müşterilere otomatik olarak her ay 6 GB internet hatlarına tanımlanacaktır.

Herhangi bir başvuru yapmanıza gerek yoktur ve tamamen ek bir ücret ödemek zorunda değilsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu