Teknology

Vodafone Faturalı Hattan Faturasız Hatta Geçiş Nasıl Yapılır?

Vodafone  Faturalı Hattan  Faturasız Hatta  Geçiş Nasıl Yapılır? Vodafone faturalı hat kullanıcı olabilir ve bir süre sonra hattınızın faturasız olmasını isteyebilirsiniz. Doğal olarak böyle bir durumda da hangi yolların izlenmesi gerektiğini de bilmelisiniz. Nasıl faturasız hat üzerinden faturalı hatta geçiş çok kolay şekilde yapılıyorsa, aynı durumun bu konu içinde geçerlilik teşkil etmiş olduğunu rahatlıkla söylemek mümkündür.

Bundan sonra Vodafone müşterileri hiçbir şekilde zor duruma girmeyerek çok kolay bir şekilde hatlarını da faturasıza çevirmeye başlayacaklardır. Faturalı hat sahipleri, bazı zamanlar çok fazla internet ve dakika kullanımlarını yapmış olduğundan dolayı doğal olarak faturalarını ödeme konusunda güçlük çekebiliyor. Böyle bir durumda ise en iyi çözümün ise faturasız hatta geçiş olduğunu söylemek mümkündür.

Bu yazımızda Vodafone faturalı hattan faturasız hatta geçiş nasıl yapılır konusunda, merak edilen her ne varsa geniş çaplı şekilde bir bilgilendirme yapmaya başlamış olacağız.

Vodafone Faturalıdan Faturasıza Geçiş

Hattınızın bundan sonra faturalı değil de faturasız şekilde olmasını isteyebilirsiniz. Bu isteğinizin en güzel şekilde gerçekleşmesi adına da hemen Vodafone mağazalarının yolunu tutmanız gerekecektir. Çünkü hat değişikliği gibi çeşitli talepler söz konusu olduğu zaman, kullanıcılar Vodafone mağazalarının mutlaka yolunu tutmaları gerekecektir. Bu sayede Vodafone yetkili kişiler tarafından da, hat değişiklik işlemleriniz en hızlı şekilde yapılmaya başlanmış olacaktır.

Yepyeni kampanyalardan yararlanmak isteyenler, Vodafone Faturasız hat kampanyalarından yararlanmalıdır. Bakıldığı zaman Vodafone, ülkemizin en sık şekilde tercih edilen GSM operatörlerinden biri olarak karşımıza çıkar. Faturalı ya da faturasız hat sahipleri bundan sonra istedikleri zaman tüm kampanyalardan yararlanmaya başlamış olacaktır. Bundan böyle sizlerde artık faturalı olan hattınızı çok kolay bir şekilde faturasız şekilde değiştirmeye başlamış olacaksınız.

Vodafone faturalı hatta faturasız hatta geçiş işleminde eğer faturalı hattınız üzerinde her hangi bir taahhüt, cihaz yada başka bir kampanya bulunuyorsa bir sonraki faturada sizden bunların ödemesi peşin olarak talep edilir. Taahhüt bittiğinde ya cihaz taksitleri bittiğinde geçiş yapmak daha sağlıklı olur.

Vodafone Faturalıdan Faturasız Hatta Nasıl Geçebiliriz?

Hat değiştirme gibi durumları bundan sonra gözünüz de büyütmenize gerek yok. Yapacağınız basit adımlar sonrasında artık hatlarınızla ilgili olarak bir değişikliğin en kolay şekilde yerine getirilmesini de sağlayabilirsiniz. Fakat hat değiştirme yerine getirmeniz için, izlemeniz gereken en iyi çözüm yollarından biri mağazanın yolunu tutmaya başlamak olduğunu söyleyebiliriz. Vodafone mağazalarının yolunu tutarak hat değişikliğine gönül rahatlığı ile gidebilirsiniz. Üstelik böyle bir durumda da artık istenmeyen olumsuz durumlarla karşı karşıya kalmamış olacaksınız. Sizlere bu konuda tamamen ayrıcalıklı diyebileceğimiz çözümler sunulmaktadır.

GSM firması, müşterilerini her yönden mutlu etmeye çalıştığından dolayı doğal olarak kolaylıklarda sunmaktadır. Buna göre sizlerde artık tüm hizmetlerden en kısa süre içerisinde yararlanmaya başlamış olacaksınız. Yapmanız gereken ise müşteri temsilcisi 542 numarasından bir an önce aramaya başlamanız olacaktır.

Müşteri temsilcisini arayarak da hat değişikliğini söyleyebilirsiniz. Yapmanız gereken ise mobil cihazlar üzerinden, Vodafone müşteri temsilcisini aramanızdır. Faturasız hattan faturalı hatta geçiş çok kolay şekilde yapılmaktadır. İster müşteri temsilcisini arayarak isterseniz de mağazanın yolunu tutarak bu işlemleri kolayca gerçekleştirmeye başlayabilirsiniz.

Vodafone Faturalı Hattan Faturasız Hatta Geçiş Cezası

Bir çok kişinin merak ettiği sorulardan biride Vodafone faturalı hattan faturasız hatta geçiş cezası var mı ve ne kadar sorudur. Eğer Vodafone faturalı hattınız varsa ve taahhütlü ise mutlaka taahhüt cayma bedeli ve vergileri ödemek zorunda kalırsınınız.

Vodafone faturalı hattan faturasız hatta geçişte cayma bedeli sizi yapılan toplam indirim, cihaz bedeli ve devlete ödenen vergiler sizden tahsil edilir.

Vodafone Taahhüt Bedeli ve Cayma Bedeli Sorgulama

Vodafone Faturalıdan Faturasız Geçiş Cayma Bedeli

Vodafone faturalı hatta faturasız hatta geçişte sizden cayma bedeli tahsil edilir. Eğer 12 aylık faturalı hattınıza taahhütlü olarak kullanıyorsanız normal fiyatı 100 TL paket size tahhütlü olarak 60 TL verilir. Siz faturasız hatta geçiş yaparsanız cayma bedeli ödemek zorunda kalırsınız. Cayma bedeli kaç ay indirimli kullandığınız bağlı olarak yapılan indirimler ve vergiler sizden tahsil edilir.

Vodafone Faturalı Hattımı Faturasıza Taşımak İstiyorum

Artık faturalı hat kullanmak istemiyorsanız hattın yasal sahibi tarafından mutlaka başvuruda bulunulması gerekmketedir.

  • 0552 542 00 00 ve 542 telefon numarasından müşteri hizmetlerini arayın
  • Hattınızı faturalıdan faturasız taşımak istediğinizi söyleyin
  • Müşteri hizmetleri sizin neden faturalı hatta geçmek istediğini soracak
  • Müşteri temsilcisi sizi ikna etmeye çalışacak
  • Kesinlikle ciddi olduğunuzu ve hattınızı faturasız hatta taşımak istediğinizi net olarak belirtin

Vodafone faturalı hattı faturasız geçirmek için aklınıza takılan soruları yorum kısmına yazarak bize sorabilirsiniz.

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. Faturalı hattımınson ödeme tarihi 05.02.2021 bu tarihten kaç gün önceden faturasız başka hatta geçebilirim geçmek istediğim numaram 0545 259 ****

    1. Merhaba pınar 4 gün önceden başka öperatöre taşıma işlemi yapabilirsiniz yada işini garantiye almak için son gün faturalı hattını faturasız taşıyıp sonra başka operatöre geçiş yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu